Union SG boekte een 12 op 12 en de zege tegen KRC Genk zorgt ervoor dat de Brusselaars op één zege van de leidersplaats staan. Gaan ze dat tegen Club Brugge bewerkstelligen? Noah Sadiki sprak na de zeer belangrijke overwinning in Genk.
Union SG won van KRC Genk
“Het was tot nu toe één van de moeilijkste wedstrijden in de play-offs. We speelden tegen de leider in de competitie, dus we wisten dat we het bij momenten moeilijk gingen hebben. Maar we hebben goed verdedigd en als team gespeeld, dus ik denk dat we de overwinning verdienen.”
KRC Genk had controle, maar Union SG wist efficiënt toe te slaan. Union SG leerde zijn les na de match van een maand geleden, toen ze kans verloren in Genk. Dat beaamt Sadiki ook.
Twee keer Club Brugge
"We wisten dat Genk thuis heel dominant is en dat we qua intensiteit beter moesten doen. Ik denk dat we alles beter hebben gedaan en daarom hebben gewonnen", vertelde hij. Al moet ook gezegd worden dat Genk dat niveau niet meer aantikt van een maand geleden. Dat bleek eerder al tegen Anderlecht en Club Brugge.
Union SG staat op twee punten van de leidersplaats. Als het donderdag wint van Club Brugge is het zelfs leider. In Brussel blijven ze rustig. Niets moet, alles mag.
"We zien wel op het einde waar het eindigt. Nu hebben we een dubbele confrontatie met Club Brugge die belangrijk gaat zijn. We moeten ons focussen op de volgende wedstrijd en rustig blijven, want het is nog niet gedaan", verklaarde Sadiki nog.