'Eerste beroep tegen stadion Club Brugge is een feit'

door
'Eerste beroep tegen stadion Club Brugge is een feit'

Club Brugge probeert inmiddels al zowat vijftien jaar om een nieuw voetbalstadion te bouwen en enkele weken leek het eindelijk een belangrijke horde te nemen. De Vlaamse regering kende Blauw-Zwart immers een omgevingsvergunning toe om een nieuwe tempel neer te poten op de site waar het huidige Jan Breydelstadion nog staat. Maar al snel werd duidelijk dat Club nog niet te snel victorie moest kraaien.


Buur Cercle roert zich nog steeds omdat er over hun nieuwe onderkomen nog geen zekerheid is, terwijl ook de buurtbewoners in Sint-Andries snel protesteerden. Officieel werd het verzet van Cercle nog niet, maar Krant van West-Vlaanderen weet dat inmiddels wel al één buurtbewoner beroep aangetekend heeft bij de Raad voor Vergunningsbetwistingen.

Club zal dus nog moeten bibberen vooraleer het helemaal zekerheid heeft over de bouw van zijn nieuwe stadion. De landskampioen hoopt nog altijd om in het voorjaar van 2022 te kunnen beginnen met de bouw van het nieuwe stadion met dik 40.000 plaatsen, opdat het in de zomer van 2023 helemaal klaar zou kunnen zijn.

POLL: Zal het project opnieuw vertraging oplopen?

Meest recent

Fink verklaart waarom het beter is dat Genk de titel pakt

Thorsten Fink is een zegen voor het Belgische voetbal. Vorig jaar liet hij STVV dartel spelen en ...

33
33
Schrikken geblazen: Anderlecht-lieveling keihard gedumpt

David Hubert had een duidelijke favoriet op de linksbackpositie: Moussa N’Diaye. De toenmalige ...

68
68
Anderlecht heeft beet, KRC Genk blijft verweesd achter

De afgelopen jaren wist KRC Genk een aantal talenten weg te halen bij RSC Anderlecht. Dat kwam hard ...

102
102
'Club Brugge wil stunten met absolute knaltransfer'

Club Brugge weet dat het in de zomer een aantal sterkhouders zal verliezen. Blauw-Zwart is echter al ...

320
320
Courtois ooit terug in doel bij Genk? Dit zegt de doelman

Bij KRC Genk hebben ze met Kevin De Bruyne en Thibaut Courtois twee geweldige ambassadeurs op het ...

133
133
Rits onthult: “Hasi heeft al geroepen bij Anderlecht”

RSC Anderlecht gaat de Champions Play-Offs in met Besnik Hasi. David Hubert werd aan de kant ...

190
190
Wow! Monstersalaris Kompany gelekt: ‘Bestbetaalde coach’

Vincent Kompany werd aan het begin van dit seizoen verrassend aangesteld als hoofdtrainer van Bayern ...

87
87
KRC Genk-goalie Penders droomt groots: “Daar kick ik op!”

KRC Genk gaat als competitieleider de Champions Play-Offs in. De Limburgers steken hun ambities niet ...

44
44
'Antwerp slaat zich nu al voor het hoofd met Ulderink'

Net zoals RSC Anderlecht en Cercle Brugge besloot Royal Antwerp FC hun hoofdtrainer te ontslaan. ...

276
276
‘Bizarre doodsoorzaak Diego Maradona eindelijk onthuld’

Diego Maradona liet vier jaar geleden het leven, maar er is nog steeds een proces bezig in verband ...

74
74
Hasi verklapt zijn strijdplan voor Anderlecht

Besnik Hasi is de vervanger van David Hubert bij RSC Anderlecht. De oefenmeester moet voor een ...

237
237
Hayen waarschuwt PO-concurrenten met erg straffe taal

Club Brugge zorgde vorig seizoen voor een ongelooflijke comeback in de Champions Play-Offs. Ook dit ...

382
382
‘Carlo Ancelotti in vieze papieren: vier jaar gevangenis'

Carlo Ancelotti staat momenteel onder contract bij Real Madrid. De Italiaanse oefenmeester zit ...

83
83
Lavia ferm in opspraak: “Er komen vragen na blessures”

Roméo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten, maar het ...

109
109
Hasi haalt strenge hand bij Anderlecht boven: “Écht nodig!”

Besnik Hasi werd bij RSC Anderlecht aangesteld als de vervanger van David Hubert. Vlak voor de ...

171
171
Frank Boeckx zet Ritchie De Laet stevig voor het blok

Ritchie De Laet stopte vorig seizoen met voetballen. De verdediger beëindigde zijn ...

60
60
Guardiola doet pijnlijke uitspraken over De Bruyne

Kevin De Bruyne is dit seizoen volledig naar de achtergrond verdwenen bij Manchester City. Pep ...

173
173
Recordtransfer voor Antwerp-goalie Senne Lammens?

Senne Lammens werd bij Royal Antwerp FC de opvolger van Jean Butez. De Fransman had de dubbel bij ...

225
225
‘Gigantische wending in verkrachtingszaak Dani Alves’

Daniel Alves werd veroordeeld voor verkrachting en seksueel misbruik. Op 31 december 2022 zou hij ...

106
106
Vertonghen plots out voor Club Brugge, uitsluitsel Dolberg

RSC Anderlecht begint de Champions Play-Offs tegen landskampioen Club Brugge. Paars-Wit heeft met ...

548
548

Meer sportnieuws