Ramsey onthult 'Welsh geheim' tegen Rode Duivels

door
Ramsey onthult 'Welsh geheim' tegen Rode Duivels

De Rode Duivels ronden dinsdagavond hun WK-kwalificatiecampagne af op het veld van Wales. Gezien het ticket voor Qatar al op zak is, staat er sportief gezien niets meer op het spel voor de mannen van bondscoach Roberto Martinez. Maar ons land heeft nog enkele rekeningen openstaan met de tegenstander van dienst.


In het recente verleden toonde Wales zich immers meermaals de kwelduivel van onze nationale ploeg. Iedereen herinnert zich natuurlijk het debacle op het EK 2016, toen de Duivels als één van de tornooifavorieten sneuvelden in de kwartfinales na een dramatische match tegen de Welshmen. En in de vijf laatste kwalificatiecampagnes voor een groot tornooi werd slechts één wedstrijd verloren. Meer bepaald in juni 2015 tegen ... Wales.

De Britten weten dus wat nodig is om deze generatie Duivels pijn te doen. Op zijn persbabbel daags voor de match werd sterkhouder Aaron Ramsey dan ook gevraagd naar het geheim achter dit succes. "We hebben al meerdere goede resultaten neergezet tegen de Belgen. Wat de sleutel daarvoor is? We spelen vooral als een ploeg, met spelers die voor elkaar willen vechten", vertelde de middenvelder van Juventus bij Het Nieuwsblad.

VEREDELDE B-PLOEG
Wales zal dit keer wel geen rekening moeten houden met topspelers als Romelu Lukaku, Thibaut Courtois, Toby Alderweireld, Eden Hazard en Youri Tielemans. De verwachting is dat de Belgen zelfs met een veredelde B-ploeg zullen starten. Het blijft dus koffiedik kijken voor de tegenstander. "Een aantal spelers zal er niet bij zijn, maar ze hebben zo veel kwaliteiten. Er zit sterkte en diepte in dat team. Ook de vervangers zijn van niveau. We zullen dus op ons best moeten zijn", aldus Ramsey.

POLL: De Duivels scoren minstens twee keer in Cardiff ...

Meest recent

Nieuwe teleurstelling Duivels: "Ik wil hun selectie halen"

Met Senne Lammens, Nicolas Raskin en Jorthy Mokio haalde Rudi Garcia deze maand enkele nieuwe ...

30
30
David geeft uitleg bij bizarre fase: "Ik werd alleen bozer"

Union SG ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie onderuit in Genk, maar die ...

4
4
Real komt met de schrik vrij, titelfeest PSG uitgesteld

In La Liga heeft Real Madrid zich voorlopig weer naast FC Barcelona aan de leiding genesteld. De ...

10
10
Union maakt gehakt van Antwerp en is voorlopig tweede

Union SG heeft in de openingsmatch van de Champions' Play-Off meteen een fors statement gemaakt. De ...

84
84
Ontslag op komst? Peter Maes verdedigt zich

Terwijl Maarten Martens met AZ en Carl Hoefkens met NAC Breda de voorbije maanden al mooie dingen ...

37
37
Essevee zet RWDM onder druk, Beveren zeker van play-offs

De Challenger Pro League zit in zijn laatste rechte lijn. Zulte Waregem hield zaterdagavond de ...

76
76
Barça moet puntenaftrek vrezen: klacht ingediend

FC Barcelona brieste dat het donderdagavond alweer aan de bak moest in La Liga, maar boekte ...

73
73
Sels penaltyheld bij Forest, rode Al-Dakhil, Stassin scoort

Er kwamen zaterdagavond heel wat Belgen in actie in het buitenland. Matz Sels vertolkte een ...

21
21
Fink verzekert: "Dat deed ik niet om refs te beïnvloeden"

Met de start van de play-offs staan de zenuwen bij de topclubs strak gespannen. Bij KRC Genk ...

31
31
'Hasi zorgt voor verrassing in eerste Anderlecht-selectie'

Besnik Hasi staat zondagnamiddag voor zijn grote terugkeer bij Anderlecht. Er wacht de nieuwe ...

772
772
Grote verrassingen bij Antwerp, Union zoals verwacht

De Champions' Play-Off wordt om 20u45 ook op gang getrapt. In de openingsmatch gaat Antwerp op ...

87
87
Status quo in PO2 na puntendeling Standard en KVM

In de Europe Play-Off blijft de situatie voorlopig ongewijzigd. Na het gelijkspel tussen OHL en ...

52
52
Pech voor topclubs: "Ik blijf bij Dender"

FCV Dender wist zich op de laatste speeldag officieel te redden. Een geslaagd seizoen voor Vincent ...

64
64
Droefnis bij Beerschot: "Daar wil ik niet bij stilstaan"

Beerschot schoot zich vandaag nog maar eens zelf in de voet. Ze verloren met 0-1 tegen STVV. Een ...

92
92
Hazard doet duidelijke oproep aan Renard en Vandenhaute

RSC Anderlecht kende vorig jaar eindelijk nog eens een rustig seizoen. Het werd net geen kampioen, ...

260
260
Simons verrast: "Willen hem langer houden"

Bij KVC Westerlo haalden ze opgelucht adem dat ze de Relegation Play-Offs wisten te vermijden. De ...

76
76
Lokeren komt met groot nieuws omtrent Vreven

Sporting Lokeren ontsloeg enkele maanden geleden Hans Cornelis en Stijn Vreven kwam in de plaats. ...

37
37
Keert 'verloren zoon' terug bij Anderlecht?

Nieuwe bazen, nieuwe kansen. Dat is ook zo bij RSC Anderlecht met de komst van Besnik Hasi. Bepaalde ...

447
447
STVV mept tienkoppig Beerschot tegen het canvas

Om 16u ontving Beerschot STVV en de Antwerpse club wist wat het moest doen: winnen. Maar dat lukte ...

94
94
Kompany schrikt even, Sané brengt redding voor Bayern

Bayer Leverkusen won gisteren en stond daardoor op drie punten van Bayern München. Vincent ...

124
124

Meer sportnieuws