Dury en Vanhaezebrouck staan voor slapeloze nacht

door
Dury en Vanhaezebrouck staan voor slapeloze nacht

AA Gent heeft zaterdag na een zeer moeilijk seizoensbegin eindelijk zijn plaats in de top acht opgeëist. De Buffalo's gingen met 1-2 winnen op het veld van Zulte Waregem en wippen zo naar een voorlopige zesde plaats, al staan er onder hen wel een hele reeks teams die dit weekend nog in actie moeten komen. De zege aan de Gaverbeek verliep bovendien niet zonder slag of stoot.


Het was in de slotfase nog bibberen voor AA Gent, nadat een blunder van Bolat de thuisploeg weer in de wedstrijd bracht. Hein Vanhaezebrouck richtte na de partij zijn toorn echter niet op zijn doelman, maar wel op zijn aanvallers. De trainer was niet te spreken over de manier waarop zij een aantal kansen uitgespeeld hadden, waardoor de score niet hoger opliep.

"Er waren vandaag voor de eerste keer tekenen van egoïsme. Dat ga ik met iedereen bespreken, want dat kan niet", was de trainer zeer streng bij Sporza. "ls er kansen zijn, moet je voor de beste keuze gaan. Dat hebben we een aantal keer niet gedaan." De spelers van Gent zullen dus nog een donderpreek mogen verwachten.

"IK SLAAP HIER NIET VAN"
In het verliezende kamp bleef Francky Dury uiteraard ook met een kater achter. "Dit is mijn laatste, maar misschien ook mijn moeilijkste seizoen", zuchtte hij na de wedstrijd. "We moeten daar niet flauw over doen. Ik slaap hier niet van. Ik ben op zoek naar oplossingen. We hebben heel belangrijke spelers die geblesseerd zijn. Als we rustig blijven, kunnen we er wel uit raken."

POLL: Moet Vanhaezebrouck het egoïsme bij Gent aanpakken?

Meest recent

Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

1
1
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

38
38
Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe verrassende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

31
31
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

69
69
Gewild toptalent drukt hoop Rode Duivels helemaal de kop in

De Rode Duivels hebben een eerste interlandperiode onder bondscoach Rudi Garcia achter de rug. De ...

58
58
AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

AA Gent heeft na vele jaren eindelijk weer de Champions' Play-Offs weten te halen. De Buffalo's ...

116
116
Fink lacht tanden bloot: "Gunde ik geen andere trainer"

KRC Genk begint op een wolk aan de Play-Offs. De internationals kenden prachtige momenten, Genk is ...

72
72
Hasi analyseert Club Brugge: "Dat hebben ze allemaal"

RSC Anderlecht maakt zich klaar Besnik Hasi 2.0. Kan de coach Paars-Wit naar een mooi einde van het ...

205
205
Brazilië grijpt keihard in: bondscoach vliegt na afgang

In de Zuid-Amerikaanse kwalificatiecampagne voor het WK 2026, maakte Brazilië tot dusver niet ...

27
27
Thorgan onthult: "Welke speler van Club ik bij Anderlecht wil?"

RSC Anderlecht vat zondagmiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs aan met een bezoek aan Club ...

431
431
Boskamp helemaal overtuigd: "Zij pakken de titel!"

Dit weekend is het eindelijk zover, dan barsten de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League in ...

662
662
'Kompany gaat vol voor Anderlecht-reünie van 70 miljoen'

Vincent Kompany stoomt zijn spelers bij Bayern München momenteel klaar voor de ontknoping van ...

194
194
'Zomertransfer Dolberg krijgt vorm: eerste club in actie'

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een Europees ticket via de Champions' ...

383
383
'Club houdt hart vast: bliksemvertrek Jashari plots concreet'

Club Brugge vat dit weekend in de Champions' Play-Offs zijn queeste aan om voor de 20ste keer uit de ...

714
714
Rits waarschuwt concurrentie: "Als we dat doen…"

RSC Anderlecht wil in de Champions’ Play-Offs iedereen verrassen, maar dan zal het een pak ...

245
245
Storck panikeert niet ondanks problemen: "Heb een plan"

KV Kortrijk staat voor héél cruciale weken. De Kerels moeten aan de bak in de ...

133
133
Vadis Odjidja verrast iedereen met nieuwe Belgische club

Het was al een hele tijd stil rondom Vadis Odjidja. De middenvelder leek geruisloos te stoppen, maar ...

378
378
Charleroi blijft gefrustreerd achter tegen tienkoppig OHL

OH Leuven en Sporting Charleroi openden vanavond de Play-Offs. Wie kon de leiding nemen in de Europe ...

58
58
Coosemans met opvallend Kompany-verhaal: "Is héél zeldzaam"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De Belgische coach startte zijn ...

213
213
Leko slaat mea culpa na bizarre uitspraak: "Wie mij kent…"

Standard opent zijn Europe Play-Offs met een thuisduel tegen KV Mechelen. De Rouches starten als ...

110
110

Meer sportnieuws