Drogba overdondert Lukaku met grootse woorden

door
Drogba overdondert Lukaku met grootse woorden

Op maandag vond de uitreiking van de Gouden Bal plaats, waar Lionel Messi voor de zevende keer als winnaar uit de bus kwam. Uiteraard werd niet enkel de beste speler van 2021 verkozen, maar waren er ook allerhande nevenverkiezingen, zoals die van de beste club.


Die eer ging dit jaar naar Chelsea Football Club, die de Champions League op hun naam wisten te schrijven. Toeval wil dat icoon van The Blues, Didier Drogba, de trofee mocht uitreiken aan zijn geliefde club. Romelu Lukaku was samen met zijn ploegmaats dan ook van de partij in Parijs, en het Ivoriaanse idool van Big Rom had mooie woorden veil voor zijn ‘poulain’.

Zo richtte hij zich immers rechtstreeks tot zijn voormalige spitsbroeder bij Chelsea. “Romelu, die ik regelmatig zoon of kleine Lukaku noem, ik ben blij je te zien. Ik had je graag hier bij ons gehad, want je bent één van de beste spitsen ter wereld op dit moment. Nu als topspits terug bij Chelsea spelen komt wat druk bij kijken, maar ik ben er zeker van dat je ook deze uitdaging zult aangaan”, klonk het immers bij Drogba.

Lukaku reageert
Lukaku was uiteraard enorm blij met deze woorden, en reageerde vol trots. "Ik ben erg blij om deel uit te maken van deze club, die me op 18-jarige leeftijd de kans heeft gegeven om een droom te realiseren. Ik ben hier om dag na dag te blijven verbeteren. Het is een eer om genomineerd te zijn, met zoveel goede spelers. Dit zijn ook de spelers die me elke dag pushen om te proberen de beste te zijn en mijn niveau te verhogen.”



POLL: Zal Lukaku deze keer wél slagen bij Chelsea?

Meest recent

Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

13
13
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

101
101
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

37
37
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

14
14
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

30
30
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

115
115
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

214
214
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

37
37
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

32
32
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

48
48
'PSV haalt uit en strikt plots ex-spits van Arsenal'

PSV probeerde op het einde van de transfermarkt nog een spits op te kop te tikken. Noah Ohio ...

43
43
"Ik wil Genk helpen in de titelstrijd met Club Brugge"

De titelstrijd lijkt voorlopig tussen KRC Genk en Club Brugge te gaan. Union SG en RSC Anderlecht ...

308
308
Mika Godts geniet bij Ajax: "Zoals bij Anderlecht"

Mika Godts is uitegroeid tot een van de smaakmakers van Ajax. De Belgische flankaanvaller kende zijn ...

176
176
Boskamp looft Union-pion: "Zich getoond in Europa"

Union SG heeft een gouden kans laten liggen tegen Ajax. Alles leek erop te wijzen dat ze de ...

61
61
Manchester United realiseert comeback in spektakelstuk

Manchester United verkeert in zijn grootste crisis ooit. De ooit zo fiere Engelse topclub ging ...

45
45
KV Kortrijk verklaart vroege ontslag van Vanderhaeghe

KV Kortrijk ontsloeg Yves Vanderhaeghe na amper twee maanden. Bernd Storck keerde terug naar het ...

226
226
'Juventus gaat voor deal van 45 miljoen euro'

Juventus kent een zeer pover seizoen. De Oude Dame is al jaren een subtopper in de Serie A, dat ...

93
93
"Club Brugge is zeker niet kansloos tegen Aston Villa"

Club Brugge lootte Aston Villa voor de achtste finales van de Champions League. De Engelse subtopper ...

204
204
Kompany: "Dat maakte ik ook mee bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De ploeg is op weg naar de landstitel ...

145
145
Welke tegenstanders Beerschot? Dom voorspelt deelnemers Play-Downs

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League komt steeds dichterbij en dus nadert ...

229
229

Meer sportnieuws