'Beerschot-fans voorzien Nainggolan van warm welkom'

door
'Beerschot-fans voorzien Nainggolan van warm welkom'

Zondagmiddag is het eindelijk zover, dan krijgen we voor het eerst sinds lang nog eens een Antwerpse derby mét publiek. Antwerp FC, nummer twee in het klassement, trekt alvast als favoriet naar 't Kiel. Maar hekkensluiter Beerschot VA zal er alles aan doen om de aartsrivaal te kloppen.


De omstandigheden lijken weliswaar niet ideaal voor de Mannekes. Beerschot werkte donderdag namelijk nog een bekerwedstrijd van 120 minuten af op het veld van Standard, terwijl de Great Old niet in actie kwam in de Croky Cup. Bovendien beschikt RAFC op papier aan een surplus aan kwaliteit. Maar Beerschot zal dan weer kunnen rekenen op de steun van een ongetwijfeld uitzinnig thuispubliek. En de fans hebben dit seizoen nog een extra reden om het beste van zichzelf te geven: Radja Nainggolan.

De ex-Rode Duivel genoot een groot deel van zijn jeugdopleiding bij Beerschot en werd zelfs 'ambassadeur' van de club, maar tekende afgelopen zomer bij de aartsvijand uit Deurne Noord. En dus mag hij zich aan een warm welkom verwachten. "Het zou plezant zijn om een tegen hem te spelen. En ik ben benieuwd hoe het Beerschotpubliek hem zal ontvangen, dat zou wel wat cynisch kunnen zijn", voorspelt Tom Pietermaat bij Het Laatste Nieuws.

AFWACHTEN
Het is wel nog niet helemaal zeker of 'Il Ninja' ook in actie zal komen. De voorbije wedstrijden moest hij namelijk met een blessure aan zich voorbij laten gaan. Maar volgens coach Brian Priske is hij weer op de goede weg. "Met Radja Nainggolan gaat het elke dag beter en beter, vrijdag heeft hij een beetje met de groep getraind. Het is afwachten voor de derby", aldus de Antwerp-trainer op de clubwebstek.

POLL: Wie wint de derby?

Meest recent

Doek valt over Beerschot: "De gifbeker leegdrinken"

De Play-Downs zijn nog maar één speeldag ver en eerste degradant is al bekend. Zo is ...

4
4
Anderlecht-bestuur stelt eisen: Hasi móét deze speler opstellen

Het bestuur van Anderlecht oefent druk uit op coach Besnik Hasi om Jan-Carlo Simic vaker op te ...

107
107
Italiaanse pers unaniem na optreden Romelu Lukaku

SSC Napoli blijft voorlopig stevig aanklampen in de Italiaanse titelstrijd. Zondagavond won de ploeg ...

25
25
Kranten duiden grote uitblinker aan na triomftocht Club

Club Brugge kan met een tevreden gevoel terugblikken op zijn start van de nacompetitie. Blauw-Zwart ...

167
167
Genk genekt door arbitrage? Ex-scheidsrechter reageert

Leider KRC Genk is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. De Limburgers ...

98
98
Analisten trekken keiharde conclusie Anderlecht: "Zover is het gekomen"

RSC Anderlecht is met een uitschuiver aan de Champions' Play-Offs begonnen. De recordkampioen ...

268
268
Mechele verbaast zich compleet over Anderlecht:

Club Brugge heeft zondagnamiddag zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het nam ...

267
267
Garcia doet boekje open over 'gouden generatie' Duivels

Rudi Garcia kan tevreden terugblikken op zijn eerste interlandbreak als bondscoach van de Rode ...

235
235
Karetsas: "We maken hier een statement"

Wat een week heeft Konstantinos Karetsas beleefd. Het 17-jarige toptalent debuteerde voor ...

87
87
Mijlpaal Lukaku bezorgt Napoli zege in topper

In de Serie A heeft Napoli zondagavond een uitstekende zaak gedaan. Het pakte de drie punten in de ...

68
68
Euvrard ziet wederopstanding Dender, Simons ontgoocheld

De laatste wedstrijd van de eerste speeldag in de Europe Play-Off heeft eindelijk een winnaar ...

29
29
Milicevic blijft optimistisch ondanks pandoering

AA Gent wist zich voor de eerste keer sinds 2019 nog eens te plaatsen voor de Champions' Play-Off, ...

138
138
Fink op de rem: "We zijn nog steeds geen titelfavoriet"

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off heeft meteen voor afscheiding gezorgd. De top drie won ...

76
76
Ex-ref velt oordeel over afgekeurde goal/penalty Genk

KRC Genk is zondag aan zijn Champions' Play-Off begonnen met een klinkende overwinning. Het legde AA ...

369
369
Dender klopt Westerlo en mengt zich in strijd om Europa

De Europe Play-Off is dit weekend nog wat spannender geworden. Na twee gelijke spelen in de vorige ...

65
65
Cercle Brugge baalt: "Dat ligt aan deze play-offs"

Cercle Brugge speelde 2-2 tegen KV Kortrijk, waardoor STVV in de Relegation Play-Offs dé ...

303
303
Straf! Ongenaakbaar Racing Genk overleeft dubbele deceptie

Ook Racing Genk is zijn Play-Offs begonnen met een perfect rapport. De Limburgers weigerden vanavond ...

256
256
Jashari steekt mes wat dieper bij Anderlecht: "Eigenlijk..."

Ardon Jashari heerste weer op het middenveld bij Club Brugge. De Zwitser won met Blauw-Zwart ...

734
734
Ongelooflijke VAR-fase in Genk-Gent: "VARhaeghe"

KRC Genk is aan de winnende hand tegen AA Gent. In de eerste helft was het plots alle hens aan dek ...

381
381
Manchester City zet volgende stap voor troostprijs

In Engeland geen competitievoetbal dit weekend. Wel de kwartfinales van de FA Cup en dit ...

64
64

Meer sportnieuws