Clement bijt van zich af en verklaart verrassende keuze

door
Clement bijt van zich af en verklaart verrassende keuze

De wedstrijd van de laatste kans. Club Brugge zal vanavond op de afspraak moeten zijn wil het overwinteren in Europa. Tegen PSG moet er een resultaat behaald worden, terwijl er ondertussen met één oog naar Duitsland gekeken zal worden. Daar nemen RB Leipzig en Manchester City het op hetzelfde moment tegen elkaar op.


Ondertussen is de basiself van Club Brugge al bekendgeraakt. Clement verrast daarin vriend en vijand door jonkie Cisse Sandra in de basis te droppen. De linkerpoot start zo voor de tweede wedstrijd op een rij, nadat hij dit weekend tegen RFC Seraing vanaf minuut een van de partij was. Hij scoorde bovendien in dat duel. Een gewaagde beslissing van Clement, die na nieuwjaar met zijn ploeg maar al te graag nog mooie dingen wil laten zien de Europa League.

CLEMENT VERDUIDELIJKT

De Club-coach heeft in aanloop naar het duel tekst en uitleg gegeven over zijn keuze voor Sandra. Hij is daarbij duidelijk. "Cisse Sandra deed het goed dit weekend, zowel aanvallend als verdedigend. Het is een interessante kans voor hem om op dit niveau te spelen", tekende Sporza op. Tegelijkertijd zien we dat een ervaren rot als Ruud Vormer op de bank start. Zal dit Club zuur opbreken?

Wat de landskampioen vorige week thuis tegen Leipzig alvast zuur opbrak, was een flauw verdedigend optreden. Vanavond zal het heel wat beter moeten in het verdedigende compartiment om Mbappé en Messi het scoren te beletten. Neymar hoeven de Bruggelingen alvast niet te vrezen. De Braziliaanse ster is out met een blessure.

POLL: Begrijp je Clement?

Meest recent

Kompany schrikt even, Sané brengt redding voor Bayern

Bayer Leverkusen won gisteren en stond daardoor op drie punten van Bayern München. Vincent ...

5
5
Gullit waarschuwt grootmacht: "Dat zou een ramp zijn"

Ruud Gullit is een van de beste Nederlandse voetballers ooit. De voormalige middenvelder is nu nog ...

5
5
Alle ogen op Antwerp: waarom falen geen optie is

Royal Antwerp FC moet aan de bak. De club zit inzake sportieve resultaten al een jaar in een ...

107
107
"Zonder mijn cocaïnegebruik had ik Gouden Bal gewonnen"

De Gouden Bal is de hoogste individuele bekroning die je kan krijgen als voetballer. Velen dromen ...

47
47
Union krijgt probleem niét opgelost: groot hiaat in de PO's

Union SG begint als verre outsider voor de titel aan de Champions’ Play-Offs. De Brusselaars ...

29
29
'Man City-mascotte mishandeld door eigen sterspeler'

Manchester City hoopt dat het seizoen wellicht héél snel voorbij is. Sportief is het ...

214
214
Charleroi ruikt miljoenen: "Veel mensen bellen me"

Bij Sporting Charleroi moeten ze de nodige uitgaande transfers doen tijdens de zomer- en ...

28
28
Coosemans aast op verrassende terugkeer RSCA'er

Bij RSC Anderlecht maken ze zich klaar voor de topper tegen Club Brugge. De vraag is welk middenveld ...

262
262
Beerschot aan zet: "Iedere wedstrijd winnen!"

D-day voor Beerschot. Zij moéten winnen van STVV als ze nog enige kans willen maken op het ...

32
32
Mazzu geeft toe: "Situatie is geëscaleerd met hem"

Didier Lamkel Zé zit in Kameroen en werkte daar in de fitness, althans zo deelde hij mee via ...

115
115
Bormans geeft toe: "Hij zal moeilijk te houden zijn"

Bij Union SG gaan ze in de zomer weer twee à drie sterkhouders de club zien verlaten. De ...

39
39
Mathijssen voorspelt Champions' Play-Offs: 'Zes kampioenenmakers'

Zaterdagavond worden de Champions' Play-Offs op gang getrappen. Dat levert de Belgische voetballer ...

303
303
Nieuwe naam bij Duivels? "Aanpassingen in volgende selectie"

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

171
171
Anderlecht tóch titelkandidaat? Vandenbempt geeft percentage

RSC Anderlecht besloot vlak voor de start van de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren. ...

262
262
'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

71
71
'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

236
236
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

554
554
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

49
49
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

315
315
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

467
467

Meer sportnieuws