'Ongelukkige PSG-ster trekt Parijse deur al dicht'

door
'Ongelukkige PSG-ster trekt Parijse deur al dicht'

Paris Saint-Germain staat dit seizoen afgetekend aan de leiding in de Ligue 1. Vorig seizoen moest het de titel nog aan Lille OSC en Jonathan David laten. Deze jaargang lijken de Parijzenaars op weg naar de oppergaai in eigen land.


De laatste wedstrijd voor de winterbreak in Frankrijk werd wel niet gewonnen. Op het veld van Lorient werd het afgelopen woensdag 1-1. Daar mochten de sterren uit Parijs zelfs nog blij mee zijn. Icardi wist namelijk pas in het absolute slot een punt uit de brand te slepen voor de hoofdstedelingen. Ramos kreeg daarvoor nog rood en maakte de avond nog wat zuurder voor PSG.

Toen op het middenveld bij de bezoekers: Georginio Wijnaldum. De Nederlandse middenvelder stapte deze zomer transfervrij over naar de Franse hoofdstad, maar kon er nog niet zijn stempel drukken zoals hij dat deed bij ex-club Liverpool. Op zijn teller staan voorlopig 22 wedstrijden (3 goals, 1 assist).

ONGELUKKIG IN PARIJS

Wijnaldum heeft nog een contract tot midden 2024 bij PSG, maar zou er ongelukkig zijn. Dat melden verschillende Engelse media. Hij zou met het oog op het WK - waar hij er wil staan voor zijn land - denken aan een verhuis naar een andere club. Volgens The Mirror zou hij het liefst naar de Premier League verhuizen.

Welke club zijn voorkeur geniet, is niet duidelijk. Een hereniging met Liverpool lijkt niet in de maak volgens The Athletic. Misschien komt Newcastle United dan wel aankloppen. De Magpies kunnen hun voormalige speler misschien wel verleiden met een hoog loon en een ambitieus sportief project op de lange termijn.         

 

POLL: Zal hij naar Newcastle gaan?

Meest recent

Alle ogen op Antwerp: waarom falen geen optie is

Royal Antwerp FC moet aan de bak. De club zit inzake sportieve resultaten al een jaar in een ...

4
4
"Zonder mijn cocaïnegebruik had ik Gouden Bal gewonnen"

De Gouden Bal is de hoogste individuele bekroning die je kan krijgen als voetballer. Velen dromen ...

15
15
Union krijgt probleem niét opgelost: groot hiaat in de PO's

Union SG begint als verre outsider voor de titel aan de Champions’ Play-Offs. De Brusselaars ...

16
16
'Man City-mascotte mishandeld door eigen sterspeler'

Manchester City hoopt dat het seizoen wellicht héél snel voorbij is. Sportief is het ...

163
163
Charleroi ruikt miljoenen: "Veel mensen bellen me"

Bij Sporting Charleroi moeten ze de nodige uitgaande transfers doen tijdens de zomer- en ...

20
20
Coosemans aast op verrassende terugkeer RSCA'er

Bij RSC Anderlecht maken ze zich klaar voor de topper tegen Club Brugge. De vraag is welk middenveld ...

186
186
Beerschot aan zet: "Iedere wedstrijd winnen!"

D-day voor Beerschot. Zij moéten winnen van STVV als ze nog enige kans willen maken op het ...

30
30
Mazzu geeft toe: "Situatie is geëscaleerd met hem"

Didier Lamkel Zé zit in Kameroen en werkte daar in de fitness, althans zo deelde hij mee via ...

103
103
Bormans geeft toe: "Hij zal moeilijk te houden zijn"

Bij Union SG gaan ze in de zomer weer twee à drie sterkhouders de club zien verlaten. De ...

35
35
Mathijssen voorspelt Champions' Play-Offs: 'Zes kampioenenmakers'

Zaterdagavond worden de Champions' Play-Offs op gang getrappen. Dat levert de Belgische voetballer ...

272
272
Nieuwe naam bij Duivels? "Aanpassingen in volgende selectie"

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

138
138
Anderlecht tóch titelkandidaat? Vandenbempt geeft percentage

RSC Anderlecht besloot vlak voor de start van de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren. ...

240
240
'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

67
67
'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

210
210
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

522
522
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

45
45
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

301
301
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

442
442
Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe opvallende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

79
79
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

273
273

Meer sportnieuws