'Grote kuis op Camp Nou: volgende vertrekker staat klaar'

door
'Grote kuis op Camp Nou: volgende vertrekker staat klaar'

FC Barcelona liet afgelopen weekend andermaal puntenverlies noteren in La Liga. Zo bleven de Catalanen steken op een 1-1-gelijkspel tegen Granada, waardoor de opmars in het klassement wederom gestuit werd. Extra versterking blijft dan ook meer dan welgekomen op Camp Nou.


Maar door de financiële problemen is het doorvoeren van zo'n kwaliteitsinjectie allesbehalve evident. Niet in het minst zijn er amper middelen beschikbaar om de transfersommen te bekostigen. Daarnaast liggen de salariskosten veel te hoog. Om nieuwe spelers te kunnen inschrijven, moet de club eerst de loonuitgaven naar omlaag krijgen door andere spelers te laten gaan.

Het tijdelijk vertrek van Philippe Coutinho, die op huurbasis bij Aston Villa aan de slag zal gaan, is alvast een stap in de goede richting. En volgens Mundo Deportivo staat ook de volgende vertrekker alweer klaar. Zo zou tweede doelman Neto Murara deze winter nog andere oorden willen opzoeken. De Braziliaan aast naar verluidt al langer op een transfer omdat hij elders minuten wil gaan maken, maar werd in de voorbije mercato's telkens tegengehouden door toenmalig trainer Ronald Koeman.

DE JONG BLIJFT
Nu liggen de kaarten echter anders, vooral omdat Barça zoveel mogelijk salarisbudget wil vrij maken. Een andere doelman uit de jeugdselectie zou dan de rol van Neto kunnen overnemen. Voorlopig wordt er wel niets vermeld over eventueel geïnteresseerden in het sluitstuk. Overigens zou een vroegtijdig vertrek van Luuk de Jong niet langer aan de orde zijn. Volgens SPORT heeft coach Xavi aangegeven dat hij de Nederlandse spits, die de laatste matchen vlot scoort, wil behouden tot aan het einde van zijn huurovereenkomst.

POLL: Dit Barcelona is geen Europese topploeg meer ...

Meest recent

'Hasi grijpt in: drastische verandering in basiself Anderlecht'

RSC Anderlecht wil na een tegenvallende start van de nacompetitie zo snel mogelijk aanknopen met ...

64
64
Ajax verdient evenveel als Anderlecht en Union SG samen

De Europa League gaat zijn laatste rechte lijn in. De Belgische ploegen liggen er al een tijdje uit. ...

43
43
NAC komt met statement over toekomst Hoefkens

Carl Hoefkens kende niet al te gelukkige passages bij Club Brugge en Standard. Sinds dit seizoen is ...

69
69
Klopp naar Real Madrid? Makelaar geeft hét antwoord

Jürgen Klopp staat momenteel onder contract bij RB Leipzig, waar hij een algemene functie heeft ...

48
48
Club Brugge laat twee smaakmakers NXT gratis gaan

Club Brugge heeft twee knopen doorgehakt. De Belgische landskampioen heeft meegedeeld dat twee ...

388
388
Vandenbroeck flikt het: "Ik ben helemaal leeg"

Zulte Waregem speelt volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League. Jelle Vossen besliste de match ...

81
81
Messi spreekt: over Yamal, Guardiola, Barça en het WK

Lionel Messi praat niet vaak, maar als hij het doet dan is het wel uitgebreid. Vanuit Miami sprak de ...

67
67
Zulte Waregem en La Louvière beuken poort naar JPL open

In de Challenger Pro League werd vandaag beslist welke twee ploegen zeker zouden promoveren naar de ...

203
203
Vertonghen komt met straffe info over coach Kompany

Vincent Kompany is een steengoede coach en bij RSC Anderlecht, Burnley en nu ook Bayern München ...

203
203
Zulte Waregem slaat toe met eerste toptransfer

Zulte Waregem speelt vanavond voor promotie naar de Jupiler Pro League. Eén speler hebben ze ...

109
109
Opvolger Vertonghen: "Er is contact met Anderlecht"

RSC Anderlecht moet in de zomer twee verdedigers halen. Jan Vertonghen stopt, Adryelson (die te ...

338
338
Leko: "Hij zal Standard niet voor een appel en ei verlaten"

Bij Standard gaat er nog het een en ander gebeuren op de transfermarkt de komende maanden. Er zullen ...

126
126
Snel resultaat bij Anderlecht: of het kot staat in brand

Besnik Hasi is terug als coach van Anderlecht en dat zorgt voor heel wat beroering. Ondanks zijn ...

164
164
"Ik sprak in 2024 enkel met Club Brugge voor een job"

Francky Dury is al een tijdje uit beeld nadat hij Zulte Waregem verliet. Ondertussen is het ...

281
281
KRC Genk haalt slag thuis: contract tot 2027

KRC Genk verloor de afgelopen weken talenten aan RSC Anderlecht en ook Club Brugge lijkt met een aan ...

203
203
Drama duurt voort bij Anderlecht: einde seizoen aanvaller

De blessurelast bij RSC Anderlecht is ongezien hoog en het wordt er niet beter op. Besnik Hasi heeft ...

352
352
Fink onthult plan versus Union: Karetsas weer op de bank?

Na de nederlaag tegen Club Brugge hoopt KRC Genk tegen Union de rug te rechten. Thorsten Fink kreeg ...

92
92
'Club Brugge slaat slag in Genk maar vangt bot in Gent'

Club Brugge heeft haar zinnen op de dubbel gezet, maar achter de schermen maakt men in Westkapelle ...

341
341
Penders dropt hint over verlengd verblijf bij KRC Genk

KRC Genk moest vorige week lang haar meerdere erkennen in Club Brugge, dat uiteindelijk wel een ...

186
186
Hasi velt verdict over akkefietje Dolberg en Hazard

Tegen de drie titelkandidaten bleek Anderlecht niet opgewassen, maar in eigen huis tegen Antwerp is ...

233
233

Meer sportnieuws