'Barça dumpt Dembélé voor twee aanwinsten'

door
'Barça dumpt Dembélé voor twee aanwinsten'

FC Barcelona slaagde er zondagavond nipt in om puntenverlies te voorkomen en haalde het na een laat doelpunt met 0-1 van Deportivo Alaves. Desondanks zal nog stevig geknokt moeten worden voor het broodnodige Champions League-ticket. En daarom blijft de gevallen grootmacht werk maken van versterking.


Zo zou Nicolas Tagliafico de nieuwe linksback moeten worden. De Argentijn is bij Ajax geen vaste basisspeler meer en zou aan zijn club gevraagd hebben om mee te werken aan een overgang naar Camp Nou. De Amsterdammers mikken echter op een definitieve transfer, terwijl voor Barça mikt op een huurbeurt, met aankoopoptie van 4 miljoen euro. De Catalanen daarnaast ook de jonge Alex Baldé willen opnemen in de deal.

En hoewel Luuk de Jong dan toch lijkt te blijven, staat ook een nieuwe spits op het verlanglijstje. Daarvoor is het vizier van coach Xavi gericht op Alvaro Morata. Nu Juventus doordrukt voor de komst van Dusan Vlahovic, is een vroegtijdig vertrek van de Spanjaard niet langer uitgesloten in Turijn. Maar alvorens Barcelona een concrete poging zal kunnen doen om één van deze twee targets binnen te halen, moeten de salarisuitgaven eerst afgebouwd worden.

SLEUTEL BIJ DEMBÉLÉ
Volgens L'Eportiu wordt daarvoor vooral richting Ousmane Dembélé gekeken. De Franse aanvaller wil zijn aflopende contract niet verlengen. Daarom hoopt Barça dat hij deze winter nog vertrekt, zodat met de salarisruimte die vrij komt extra versterking gehaald kan worden. Het is maar de vraag of Dembélé en zijn zaakwaarnemers daaraan willen meewerken na de gebeurtenissen van de laatste weken. En of een club bereid is om nu al door te trekken voor een speler die over enkele maanden transfervrij kan opgehaald worden.

POLL: Denkt u dat Barça dit seizoen een prijs zal pakken?

Meest recent

'Anderlecht bereikt akkoord: thuishaven Futures gekend'

Voor Anderlecht dreigt het seizoen op een grote ontgoocheling uit te draaien. Nadat het de play-offs ...

65
65
'Bayern hakt knoop door over transfer Karetsas'

Na een topseizoen wacht KRC Genk in de zomer wellicht een helse klus om zijn kern bijeen te houden. ...

142
142
Union SG draait KRC Genk een loer: "Vervanger Vanhoutte"

Union SG sloeg de afgelopen jaren al stevig toe met koopjes. Bij RSC Anderlecht haalden ze Noah ...

163
163
KBVB haalt nogmaals uit: alweer bijltjesdag op de bond

Bij de KBVB is het ook een duiventil. Er viel nog maar eens een ontslagronde te noteren. ...

22
22
Vandenhaute flikt het: nieuwe patron naar Anderlecht

Wouter Vandenhaute heeft met de komst van Cedric Hatenboer een belangrijke slag geslagen voor ...

398
398
De Condé kondigt nu al twee uitgaande toptransfers aan

KRC Genk heeft een uitstekende kern, net als vorig seizoen. Toen haalde Wouter Vrancken er ...

370
370
Verhuurde spelers: spits scoort aan de lopende band

Dit seizoen spelen er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League in het buitenland. Bij ...

104
104
Anderlecht speurt rond: "Of ze interesse hebben?"

RSC Anderlecht gaat in de zomer voor de zoveelste keer de afgelopen jaren een grote schoonmaak ...

110
110
'Stoelendans bij Antwerp: Gheysens kiest nieuwe coach'

Antwerp verbaasde vriend en vijand door Jonas De Roeck vlak voor de play-offs te vervangen door ...

938
938
KRC Genk onthult concrete plannen met Penders & Karetsas

Terwijl coach Thorsten Fink en zijn troepen zich focussen op de titelrace blijven zijn bazen niet ...

196
196
Club Brugge heeft beet: goudhaantje tekent tot medio 2028

Club Brugge hoopt in de play-offs nog maar eens een inhaalrace tot een goed einde te brengen, ...

357
357
'Renovatiewerken Renard: Anderlecht houdt grote kuis'

Ondanks de trainerswissel werd Anderlecht zondag nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt door ...

519
519
'Overmars grandioos de mist in: Antwerp loopt miljoenen mis'

Na de zware 5-1 nederlaag tegen Union dreigt Antwerp slechts een bijrol te vertolken in de ...

448
448
Club Brugge bibbert: dubbele opdoffer uit ziekenboeg?

Club Brugge nam zondag vlot de maat van Anderlecht. Nochtans kon Nicky Hayen nog geen beroep doen op ...

658
658
'Vanhaezebrouck voorspelt straffe recordtransfer KRC Genk'

Met een vlotte 4-0 zege tegen AA Gent zette KRC Genk haar titelambities meteen nog eens kracht bij. ...

567
567
'Anderlecht wil peperduur toptarget Club Brugge kapen'

Club Brugge bleek afgelopen zondag nog maar eens een maatje te sterk voor Anderlecht. Toch hopen de ...

809
809
KRC Genk schrikt: 'Chelsea onthult Penders-verrassing’

Mike Penders maakte voor 20 miljoen euro de transfer van KRC Genk naar Chelsea, maar de 19-jarige ...

305
305
1 april: van STVV-parfum tot Kompany bondscoach en Talbi heeft spijt

Vandaag is het 1 april en dan is het altijd opletten geblazen. Verschillende media sturen foutieve ...

93
93
Rayane Bounida wint eerste prijs en roept straffe ambities

Rayane Bounida maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Ajax en de Belgische Marokkaan heeft die ...

57
57
‘Club Brugge ruikt jackpot: strijd barst volledig los’

Ardon Jashari is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder voor zes ...

317
317

Meer sportnieuws