MVV bijt van zich af na kritiek op Van Geneugden

door
MVV bijt van zich af na kritiek op Van Geneugden

Ronny Van Geneugden is één van de 57 personen die naar de rechtbank werd doorverwezen in de zaak 'Propere Handen'. Hij zou tijdens zijn passage bij Oud-Heverlee Leuven zwarte commissies hebben opgestreken. Hij ligt ook in Nederland onder vuur.


Dagblad De Limburger is van mening dat Van Geneugden slecht is voor het imago van MVV, de club waar hij momenteel technisch directeur is. De Nederlandse tweedeklasser steunt de voormalige coach van onder meer KRC Genk. "Verder gaat het in het artikel over Ronny van Geneugden en dat zijn aanwezigheid imagoschade voor MVV zou zijn. Voor MVV geldt dat Ronny – die dag en nacht in de weer is voor MVV- onschuldig is tot het tegendeel bewezen is. Van imagoschade is in onze ogen daarom geen sprake, wij appreciëren Ronny als persoon en we waarderen zijn deskundigheid en inzet", luidt het op de website van de club.

Van Geneugden was afgelopen zomer zeer actief op de Belgische spelersmarkt. Zo wist hij bij bij KAS Eupen Simon Libert, Marciano Aziz en Romain Matthys op huurbasis weg te halen. Dat deed de TD ook bij Standard. Daar maakten Allan Delferriere, Mitchy Ntelo en Lucas Kalala de tijdelijke overstap naar Maastricht. Dat is tot op heden nog geen groot succes gebleken.

POLL: Levert Van Geneugden er goed werk?

Meest recent

Vandenbempt snoeihard: “Koers van kreupele paarden”

Speeldag 4 van de Play-Offs zit erop en naar goede gewoonte analyseerde Peter Vandenbempt de ...

81
81
Mpoku trekt stekker uit overname Standard en haalt uit

Standard Luik is achter de schermen bezig met een paleisrevolutie. Na het fiasco met eigenaars 777 ...

70
70
Zware straf Union na Genk? “Ze bedriegen de boel twee keer”

Naar goede gewoonte was het maandagavond tijd voor Extra Time. Filip Joos en de analisten spraken ...

314
314
‘Ajax heeft masterplan met Mokio: jackpot én knaltransfer’

Jorthy Mokio werd de jongste debutant ooit voor KAA Gent, maar de Buffalo’s zagen hun ...

61
61
Ulderink onthult groot probleem Antwerp: “Geen discussie!”

Royal Antwerp FC lijkt maar niet op stoom te geraken onder Andries Ulderink in de Champions ...

55
55
Glipt titel pijnlijk uit handen KRC Genk? “Een enorme klap”

KRC Genk verloor in eigen huis van Union SG. De Limburgers stonden al zeven maanden aan de leiding, ...

149
149
'Club op miljoenenkoers: Engelse driestrijd voor sterkhouder'

Club Brugge zal komende zomer naar alle waarschijnlijkheid enkele sterkhouders te gelde maken. ...

376
376
Belgische held beslist historische bekerfinale in Nederland

In Nederland stond op paasmaandag de finale van de KNVB Beker op het programma. En het is zowaar Go ...

233
233
KRC Genk komt erg goed weg: "Levensgevaarlijke actie"

KRC Genk verloor zondag ook zijn tweede rechtstreekse duel tegen een titelconcurrent en ging met 1-2 ...

240
240
Zorgwekkende reeks Anderlecht: Hasi nog tijdens seizoen weg?

RSC Anderlecht pakte zondag tegen Antwerp FC zijn eerste puntje van de Champions' Play-Offs en ...

416
416
'Nieuwe transfer Saelemaekers: Milan legt minimumprijs vast'

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang. Na zijn goede ...

91
91
'Arsenal krijgt vrij spel: zomerse supertransfer nabij'

De zomerse mercato komt met de dag dichter en een pak ploegen zijn nu al druk in de weer met het ...

280
280
‘Club Brugge haalt krachtig uit met JPL-powerhouse’

Club Brugge wil zijn middenveld versterken en heeft zijn oog laten vallen op Abdoulaye Sissako van ...

384
384
'Verhaeghe vloekt: middenvelder verlaat Club Brugge'

Club Brugge trekt alsmaar vaker de kaart van de eigen jeugd, maar uiteraard kan niet iedereen ...

450
450
Vanhaezebrouck ziet voordeel voor KRC Genk in titelrace

Na maanden onafgebroken aan de leiding te hebben gestaan is KRC Genk haar polepositie kwijt. De ...

319
319
Opvallend: 'Union wil shoppen bij titelconcurrent'

De strijd om de titel lijkt na afgelopen weekend meer dan ooit een driekoppige race tussen Club ...

182
182
Club Brugge krijgt goed & slecht nieuws uit ziekenboeg

Dankzij een vlotte 0-5 zege tegen AA Gent nam Club Brugge zondag de koppositie over van KRC Genk. De ...

586
586
Nieuwe beelden Genk-Union: echte ballengooier bekend?

Union wist zondag als eerste ploeg dit seizoen te winnen op het veld van KRC Genk, waar de potjes in ...

1196
1196
'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op ...

336
336
Kompany zet op speelse wijze journalist op zijn plaats

Bayern München pakt weldra weer de titel in de Bundesliga. Een straffe prestatie en Vincent ...

157
157

Meer sportnieuws