Done deal: Van der Brempt naar RB Salzburg

door
Done deal: Van der Brempt naar RB Salzburg

Het is relatief druk bij Club Brugge op de laatste dag van de transferperiode. De landskampioen lijkt met Sargis Adamyan (TSG Hoffenheim) werk te maken van een nieuwe spits. Aan uitgaande zijde is Ignace Van der Brempt nu definitief weg naar Salzburg. Dat meldt Blauw-Zwart op zijn website.


Die transfer zat er aan te komen en is nu ook rond. De jonge vleugelspeler tekent in Oostenrijk een contract tot midden 2026. Van der Brempt stroomde vanuit de jeugd van Club door naar de eerste ploeg. Daar liet hij vlagen van zijn talent zien, maar kon hij weinig regelmaat in zijn prestaties leggen. Blijkbaar was dat wel voldoende om RB Salzburg, de autoritaire leider in de Oostenrijkse competitie, te overtuigen. Het is niet bekend hoeveel Salzburg op tafel legt. Deze week hadden verschillende media het over een som van 5 miljoen euro.

RELLETJE

Vorige week zorgde Van der Brempt nog voor een 'relletje'. Hij weigerde namelijk om nog een laatste keer te spelen voor Blauw-Zwart, tegen Union. Dat meldde Junior Verbeke van Het Nieuwsblad. Club-coach Alfred Schreuder moest dan in allerijl op zoek naar een oplossing, omdat Van der Brempt voorkwam in zijn wedstrijdplan. De Nederlandse oefenmeester koos voor Matej Mitrovic, waardoor Clinton Mata op zijn geliefkoosde flank postvatte.

Van der Brempt kwam in totaal 36 keer in actie voor de eerste ploeg van Club Brugge. Daarin was hij goed voor 1 goal en 2 assists. Nu gaat de Belgische jeugdinternational dus aan de slag bij een mooie club met erg veel financiële middelen. Om daarna de stap naar een Europese topploeg te zetten?  

POLL: Zal hij er spelen?

Meest recent

'Jutgla naar topcompetitie: Club legt prijskaartje vast'

De uitstekende prestaties in de Champions League heeft voor Club Brugge ook een nadeel. Zo dreigt de ...

126
126
TRANSFERUURTJE: 'Droomtransfer Talbi, Bayern wil jonge Belg'

De wintermercato is achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

161
161
Huerta gooit doelen Anderlecht op tafel: “Unicum in JPL"

César Huerta werd afgelopen wintermercato binnengehaald. De Mexicaanse aanvaller heeft ...

132
132
Opvallende Antwerp-evolutie Vincent Janssen: “Nog 5 jaar”

Vincent Janssen begon als spits bij Royal Antwerp FC, maar inmiddels heeft hij al op elke positie ...

124
124
KAA Gent-publiekslieveling onthult toekomstplannen

Matisse Samoise heeft zijn contract verlengd bij KAA Gent. Het jeugdproduct van de Buffalo’s ...

56
56
Vader Talbi doet boekje open over KBVB: "Vraiment triste"

Chemsdine Talbi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

428
428
‘Recordbrekend bod van 350 miljoen (!) op Real Madrid-ster’

Vinicius Junior liep dan wel de Gouden Bal mis aan Rodri, de Braziliaan wordt gezien als ...

121
121
Seys denkt groots bij Club Brugge: "Misschien met een bonus..."

Club Brugge neemt het in de volgende ronde van de Champions League op tegen het Engelse Aston Villa. ...

244
244
Sadiki geeft dé reden voor vertrek bij Anderlecht

Noah Sadiki speelt zondag met Union SG op het veld van RSC Anderlecht. Dat blijft altijd een ...

227
227
Mazzu uit straffe ambitie: "Alles is mogelijk"

STVV pakte in het slot nog een oververdiend punt tegen KV Mechelen. De Kanaries schieten daar echter ...

123
123
Flames-bondscoach Gunnarsdottir: "Ik kan wel huilen"

De Red Flames stonden op het punt om een geweldige stunt te realiseren. Ze gingen minuut 90 in met ...

69
69
Nieuwe mokerslag KVM: "Als ik daar veel over zeg, komt het niet goed"

KV Mechelen heeft vrijdagavond wederom een zware tik gekregen. De Mechelaars gaven op eigen veld ...

180
180
Chery scherprechter in titelduel: "Hij is de beste bij Club"

Behoudens een onwaarschijnlijke ommekeer, zal Antwerp FC ook dit seizoen weer deelnemen aan Play-Off ...

557
557
Ongezien! Stoppen slaan door bij Hasi, spelers moeten ingrijpen

Nog geen week na de cruciale overwinning op het veld van Union SG, heeft KV Mechelen opnieuw steken ...

539
539
'Club-fiasco niet zonder gevolgen: sterspeler weg bij Atalanta'

Atalanta BC incasseerde afgelopen dinsdag een mokerslag door uit de Champions League gewipt te ...

287
287
'Knaltransfer Club in stroomversnelling: Juve opent gesprekken'

Club Brugge is bezig aan een uitstekende campagne in de Champions League. Logischerwijs hebben ...

766
766
'Harde keuzes Hubert: revelatie in problemen bij Anderlecht'

RSC Anderlecht sneuvelde donderdagavond tegen Fenerbahçe in de Europa League. Een ...

532
532
Storck verrast bij KV Kortrijk: "Beter dan toen"

KV Kortrijk stelde Bernd Storck voor als de nieuwe trainer. De coach moet de Kerels in de Jupiler ...

114
114
Ophef na KV Mechelen - STVV: Hasi woedend op supporter

Een bijzonder pover KV Mechelen speelde 1-1 tegen STVV. De Maneblussers speelden amper iets klaar en ...

491
491
Anderlecht baalt: twee Genk-parels glipten door de handen

KRC Genk is al vele jaren een van de voorbeeldclubs in België inzake jeugdopleiding. De ...

609
609

Meer sportnieuws