Beerschot krijg ferme opsteker voor KV Mechelen

door
Beerschot krijg ferme opsteker voor KV Mechelen

Beerschot knokte op speeldag 25 knap terug uit een verloren positie tegen Zulte Waregem. De Ratten wisten uiteindelijk nog een gelijkspel uit de brand te slepen, en dat nadat ze op een bepaald moment 1-3 in het krijt stonden.


De Antwerpenaren hadden in die wedstrijd nochtans zelf de score geopend na acht minuten. Het was Konstantopoulos die een lach op de gezichten van de thuissfans toverde. Nog voor de rust stonden die gezichten op onweer. Kutesa, Gano en De Neve hadden de scheve situatie helemaal rechtgezet voor Essevee. We gingen zo rusten met 1-3. Beerschot liet het hoofd echter niet hangen en streed na de pauze voor wat het waard was. Shankland en helemaal in het slot Sebaoui hingen de bordjes in evenwicht. Met een punt schiet Beerschot wel niet veel op in het klassement.

VAN DEN BERGH TRAINT OPNIEUW

Zondag trekken Javier Torrente en co naar KV Mechelen voor een streekderby. In aanloop van dat duel kreeg Beerschot goed nieuws. Zo zien we op Twitter dat Jan Van den Bergh opnieuw op training verschenen is. De 27-jarige verdediger kan dus mogelijk zijn heroptreden maken in de selectie van de rode lantaarn.

Van den Bergh kwam dit seizoen al 18 keer in actie in de competitie. Daarin was hij goed voor twee doelpunten. Een van die goals maakte hij in de hoopgevende thuiszege tegen OH Leuven. Hij was toen als invaller goed voor de 3-1, meteen ook de eindstand. Een speeldag later werd de hoop op het Kiel echter alweer de kop ingedrukt met een nederlaag op het veld van RFC Seraing. Afwachten wat het wordt tegen KVM.

POLL: Zal hij spelen tegen KVM?

Meest recent

Kompany in zak en as na clash met Siebe Van der Heyden

Vincent Kompany won met Bayern München met 3-2 van het Sankt Pauli van Alexander Blessin ...

13
13
Ulderink meteen in de clinch met twee Antwerp-spelers

Royal Antwerp FC is onder Andries Ulderink op een valse noot begonnen. The Great Old ging met de ...

112
112
Ferme aardverschuiving Openda en Vermeeren

Loïs Openda en Arthur Vermeeren maken een aardverschuiving mee bij RB Leipzig. De Duitse club ...

19
19
Binnenkort Duivelse tandem Lukaku - Defour langs de lijn?

Afgelopen week kwam het nieuws naar buiten dat Romelu Lukaku aan zijn trainerscursus zal beginnen. ...

31
31
"Goed dat Antwerp een pak slaag krijgt"

Royal Antwerp FC begon aan de Champions Play-Offs met een 5-1 nederlaag tegen Union SG. The Great ...

127
127
‘Real Madrid ontvangt bod van 300 (!) miljoen euro’

Na de transfer van Neymar van FC Barcelona naar PSG voor 222 miljoen euro staat de mercato op zijn ...

114
114
Kuyt gooit de handdoek en doet deprimerende uitspraak

Game over. Beerschot zakt naar de Challenger Pro League, is het niet vandaag dan is het wellicht ...

336
336
Zorgt Club Brugge voor de genadeklap bij Antwerp FC?

Is de crisis stilaan een feit bij Royal Antwerp FC? Het lijkt er toch wel op. De 5-1-nederlaag kwam ...

293
293
'Enorme verrassing in de basisploeg Anderlecht'

RSC Anderlecht speelt om 13u30 zijn eerste match van deze Play-Offs op het veld van Club Brugge. ...

564
564
Gigantische domper voor Union SG in play-offs?

Union SG won knap met 5-1 van een alweer zeer pover Royal Antwerp FC. Daar moet de sportieve cel ...

64
64
Trossard merkt straf feit op bij Genk: "Gebeurt niet zomaar"

KRC Genk begint vandaag aan zijn Play-Offs. De Genkse fans gingen gisteren op training de spelers ...

132
132
'Club Brugge haalt geheime transfertruc van stal'

Club Brugge speurt heel de wereld rond naar versterking. Blauw-Zwart kijkt ook in Kroatië. Daar ...

418
418
Zorgen twee uitblinkers voor Genks sprookje in Play-Offs?

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. Vorige week maakten we daarover al specials met de ...

145
145
Anderlecht dwingt Hasi in een hoek: nu moet hij leveren

RSC Anderlecht stelde Besnik Hasi aan als nieuwe trainer. Bij enkele waarnemers van het Belgische ...

151
151
Wie wint de ultieme spitsenstrijd? Strijd barst los in PO’s

De Play-Offs staan voor de deur. Het is aan de topspitsen van onze competitie om daarin het verschil ...

84
84
Nieuwe teleurstelling Duivels: "Ik wil hun selectie halen"

Met Senne Lammens, Nicolas Raskin en Jorthy Mokio haalde Rudi Garcia deze maand enkele nieuwe ...

177
177
David geeft uitleg bij bizarre fase: "Ik werd alleen bozer"

Union SG ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie onderuit in Genk, maar die ...

36
36
Real komt met de schrik vrij, titelfeest PSG uitgesteld

In La Liga heeft Real Madrid zich voorlopig weer naast FC Barcelona aan de leiding genesteld. De ...

56
56
Union maakt gehakt van Antwerp en is voorlopig tweede

Union SG heeft in de openingsmatch van de Champions' Play-Off meteen een fors statement gemaakt. De ...

219
219
Ontslag op komst? Peter Maes verdedigt zich

Terwijl Maarten Martens met AZ en Carl Hoefkens met NAC Breda de voorbije maanden al mooie dingen ...

131
131

Meer sportnieuws