'Barça ziet icoon andere oorden opzoeken'

door
'Barça ziet icoon andere oorden opzoeken'

FC Barcelona lijkt stilaan weer boven water te komen. De Catalaanse topclub won afgelopen weekend van Atlético Madrid met 4-2. Daardoor schoof het op naar de vierde plaats in La Liga, wel op erg ruime afstand van koploper Real Madrid.


Barça kan de toekomst dus weer positiever tegemoet gaan. Er werden een paar gerichte versterkingen gehaald tijdens de wintermercato. Zo werd Ferran Torres voor de nodige miljoen weggeplukt bij Manchester City, en wordt Adama Traoré tot het einde van het seizoen gehuurd van Wolverhampton. Toch zal er meer nodig zijn om de Catalanen terug te brengen naar de absolute top, lijkt het.

Aan uitgaande zijde zal er komende zomer misschien afscheid genomen worden van een meubelstuk. De polyvalente Sergi Roberto, die momenteel in de lappenmand ligt, is dan einde contract en zou gratis naar een andere club kunnen verkassen. Barça zou hem wel willen houden. Er ligt naar verluidt een voorstel van twee seizoenen klaar voor de Spanjaard. Hij zou moeten inleveren, maar wel een tekenpremie krijgen. Volgens Mundo Deportivo verwacht de speler dat hij aan het einde van het huidige seizoen andere oorden zal opzoeken. De gratis op te pikken speler is voor heel wat Europese clubs een interessante optie.

JEUGDPRODUCT

Roberto speelt al zijn hele profcarrière bij FC Barcelona. Hij stroomde er vanuit de jeugd door naar het eerste elftal en heeft al heel wat duels op de teller. Hij kwam 316 keer uit voor de club. Daarin was hij goed voor 12 goals en 37 assists. Hij kwam ook 11 keer in actie voor de Spaanse nationale ploeg. Waar zijn toekomst eventueel zou liggen, is nog niet duidelijk.

   



   

POLL: Blijft hij?

Meest recent

"Zonder mijn cocaïnegebruik had ik Gouden Bal gewonnen"

De Gouden Bal is de hoogste individuele bekroning die je kan krijgen als voetballer. Velen dromen ...

5
5
Union krijgt probleem niét opgelost: groot hiaat in de PO's

Union SG begint als verre outsider voor de titel aan de Champions’ Play-Offs. De Brusselaars ...

12
12
'Man City-mascotte mishandeld door eigen sterspeler'

Manchester City hoopt dat het seizoen wellicht héél snel voorbij is. Sportief is het ...

126
126
Charleroi ruikt miljoenen: "Veel mensen bellen me"

Bij Sporting Charleroi moeten ze de nodige uitgaande transfers doen tijdens de zomer- en ...

15
15
Coosemans aast op verrassende terugkeer RSCA'er

Bij RSC Anderlecht maken ze zich klaar voor de topper tegen Club Brugge. De vraag is welk middenveld ...

146
146
Beerschot aan zet: "Iedere wedstrijd winnen!"

D-day voor Beerschot. Zij moéten winnen van STVV als ze nog enige kans willen maken op het ...

28
28
Mazzu geeft toe: "Situatie is geëscaleerd met hem"

Didier Lamkel Zé zit in Kameroen en werkte daar in de fitness, althans zo deelde hij mee via ...

93
93
Bormans geeft toe: "Hij zal moeilijk te houden zijn"

Bij Union SG gaan ze in de zomer weer twee à drie sterkhouders de club zien verlaten. De ...

32
32
Mathijssen voorspelt Champions' Play-Offs: 'Zes kampioenenmakers'

Zaterdagavond worden de Champions' Play-Offs op gang getrappen. Dat levert de Belgische voetballer ...

255
255
Nieuwe naam bij Duivels? "Aanpassingen in volgende selectie"

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

123
123
Anderlecht tóch titelkandidaat? Vandenbempt geeft percentage

RSC Anderlecht besloot vlak voor de start van de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren. ...

232
232
'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

66
66
'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

198
198
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

512
512
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

44
44
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

297
297
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

435
435
Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe opvallende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

78
78
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

265
265
Gewild toptalent drukt hoop Rode Duivels helemaal de kop in

De Rode Duivels hebben een eerste interlandperiode onder bondscoach Rudi Garcia achter de rug. De ...

279
279

Meer sportnieuws