Brüls verklaart sterke tweede helft van STVV

door
Brüls verklaart sterke tweede helft van STVV

Sint-Truiden en KV Mechelen mochten vanavond speeldag 30 van de JPL op gang trappen. Beide ploegen hielden elkaar in evenwicht. Na negentig minuten stond er 1-1 op het scorebord, een uitslag waarmee iedereen wel leek te kunnen leven.


KVM domineerde de eerste helft en zette dat ook om in een voorsprong. Na een goed halfuur was het Cuypers die raak trof op aangeven van Storm. STVV kwam goed uit de kleedkamer en duwde de bezoekers weg. Klauss verzilverde dat overwicht met een treffer net na het uur. In het slot was vooral STVV nog gevaarlijk Zowel Janssens als Kagawa konden de winnende treffer echter niet voorbij Thoelen trappen.

Door de puntendeling ziet KVM enkele concurrenten voor de top vier mogelijk wat weglopen. Al leek Wouter Vrancken de ambities na afloop ergens ander te leggen. STVV kampeert in de middenmoot met 39 punten uit 30 gespeelde wedstrijden in de JPL. De top acht is nog mogelijk voor de Kanaries, maar dan zal het scenario wel heel erg moeten meezitten. Volgende week kan STVV de kloof met KRC Genk, de achtste in de stand, wat proberen te verkleinen in de Limburgse derby.    

BRÜLS REAGEERT

Christian Brüls mocht vanavond negentig minuten opdraven bij de thuisploeg. De fijnbesnaarde middenvelder verklaart het verschil tussen de eerste en tweede helft van zijn ploeg. "Hoe valt dat verschil tussen de eerste en de tweede helft te verklaren? Gewoon doordat we in de tweede helft gevoetbald hebben. Met elke pass en elke combinatie die lukt, krijg je meer vertrouwen. En met de inbreng van Kagawa hadden we natuurlijk ook meer voetballend vermogen op het middenveld", tekende Sporza op.

POLL: Wie verdiende de zege?

Meest recent

Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

65
65
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

32
32
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

11
11
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

23
23
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

102
102
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

195
195
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

36
36
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

26
26
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

41
41
'PSV haalt uit en strikt plots ex-spits van Arsenal'

PSV probeerde op het einde van de transfermarkt nog een spits op te kop te tikken. Noah Ohio ...

41
41
"Ik wil Genk helpen in de titelstrijd met Club Brugge"

De titelstrijd lijkt voorlopig tussen KRC Genk en Club Brugge te gaan. Union SG en RSC Anderlecht ...

296
296
Mika Godts geniet bij Ajax: "Zoals bij Anderlecht"

Mika Godts is uitegroeid tot een van de smaakmakers van Ajax. De Belgische flankaanvaller kende zijn ...

167
167
Boskamp looft Union-pion: "Zich getoond in Europa"

Union SG heeft een gouden kans laten liggen tegen Ajax. Alles leek erop te wijzen dat ze de ...

60
60
Manchester United realiseert comeback in spektakelstuk

Manchester United verkeert in zijn grootste crisis ooit. De ooit zo fiere Engelse topclub ging ...

43
43
KV Kortrijk verklaart vroege ontslag van Vanderhaeghe

KV Kortrijk ontsloeg Yves Vanderhaeghe na amper twee maanden. Bernd Storck keerde terug naar het ...

214
214
'Juventus gaat voor deal van 45 miljoen euro'

Juventus kent een zeer pover seizoen. De Oude Dame is al jaren een subtopper in de Serie A, dat ...

89
89
"Club Brugge is zeker niet kansloos tegen Aston Villa"

Club Brugge lootte Aston Villa voor de achtste finales van de Champions League. De Engelse subtopper ...

202
202
Kompany: "Dat maakte ik ook mee bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De ploeg is op weg naar de landstitel ...

142
142
Welke tegenstanders Beerschot? Dom voorspelt deelnemers Play-Downs

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League komt steeds dichterbij en dus nadert ...

225
225
Club schrijft historie: "Beste Belgische prestatie in Europa deze eeuw"

Club Brugge zorgde deze week voor een erg straffe prestatie. Blauw-Zwart plaatste zich immers voor ...

431
431

Meer sportnieuws