Beerschot bestolen: "Was duidelijk strafschop"

door
Beerschot bestolen:

Beerschot VA speelde zondagmiddag een erg verdienstelijke partij op het veld van aartsrivaal Antwerp FC, maar bleef finaal toch weer met lege handen achter. Topschutter Michael Frey bezorgde de Great Old na rust immers de zege met twee doelpunten. Al was dat volgens Beerschot vooral de schuld van de wedstrijdleiding.


Achteraf toonden de Mannekes zich bijzonder scherp voor hoofdscheidsrechter Nathan Verboomen en zijn VAR. Zo werd er naar drie discutabele fases gewezen: een niet gefloten strafschop na vermeende fout op Ilias Sebaoui, de tweede gele kaart voor Thibault De Smet én het afgekeurde doelpunt van Lawrence Shankland. Volgens ex-scheidsrechter Tim Pots, huisref bij de krant Het Laatste Nieuws, werden de twee laatste fases echter wél correct beoordeeld.

Maar Pots is ook van mening dat de bal in de eerste helft op de stip had gemoeten na de overtreding van Jean Butez op de doorgebroken Sebaoui. "Er was duidelijk contact: Butez tikte met zijn knie de rechtervoet van Sebaoui aan", stelt Pots bij HLN. "Hij gaat tegen de grond, terwijl hij de bal maar binnen te leggen heeft. Dan moet er bij de ref én bij de VAR toch een belletje rinkelen? Het was echt geen schwalbe. Beerschot had een strafschop verdiend."

STAPPEN ONDERNEMEN
Pech dus voor Beerschot, maar de derby zal sowieso nog een staartje krijgt. Zo had preses Francis Vrancken het achteraf over een zweem van belangenvermenging bij Verboomen. Die werkt in het dagelijkse leven namelijk als sportvoedingsadviseur bij 6D Sports Nutritio. En dat bedrijf heeft een partnerschap lopen met ... Antwerp. Vrancken kondigde dan ook aan dat de club 'stappen gaat ondernemen', al is nog niet duidelijk welke stappen dat precies zijn.

POLL: Beerschot moet Verboomen wraken ...

Meest recent

Opvallende Antwerp-evolutie Vincent Janssen: “Nog 5 jaar”

Vincent Janssen begon als spits bij Royal Antwerp FC, maar inmiddels heeft hij al op elke positie ...

23
23
'KAA Gent-publiekslieveling onthult toekomstplannen'

Matisse Samoise heeft zijn contract verlengd bij KAA Gent. Het jeugdproduct van de Buffalo’s ...

20
20
Vader Talbi doet boekje open over KBVB: "Vraiment triste"

Chemsdine Talbi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

218
218
‘Recordbrekend bod van 350 miljoen (!) op Real Madrid-ster’

Vinicius Junior liep dan wel de Gouden Bal mis aan Rodri, de Braziliaan wordt gezien als ...

70
70
Seys denkt groots bij Club Brugge: "Misschien met een bonus..."

Club Brugge neemt het in de volgende ronde van de Champions League op tegen het Engelse Aston Villa. ...

174
174
Sadiki geeft dé reden voor vertrek bij Anderlecht

Noah Sadiki speelt zondag met Union SG op het veld van RSC Anderlecht. Dat blijft altijd een ...

179
179
Mazzu uit straffe ambitie: "Alles is mogelijk"

STVV pakte in het slot nog een oververdiend punt tegen KV Mechelen. De Kanaries schieten daar echter ...

97
97
Flames-bondscoach Gunnarsdottir: "Ik kan wel huilen"

De Red Flames stonden op het punt om een geweldige stunt te realiseren. Ze gingen minuut 90 in met ...

57
57
Nieuwe mokerslag KVM: "Als ik daar veel over zeg, komt het niet goed"

KV Mechelen heeft vrijdagavond wederom een zware tik gekregen. De Mechelaars gaven op eigen veld ...

151
151
Chery scherprechter in titelduel: "Hij is de beste bij Club"

Behoudens een onwaarschijnlijke ommekeer, zal Antwerp FC ook dit seizoen weer deelnemen aan Play-Off ...

493
493
Ongezien! Stoppen slaan door bij Hasi, spelers moeten ingrijpen

Nog geen week na de cruciale overwinning op het veld van Union SG, heeft KV Mechelen opnieuw steken ...

499
499
'Club-fiasco niet zonder gevolgen: sterspeler weg bij Atalanta'

Atalanta BC incasseerde afgelopen dinsdag een mokerslag door uit de Champions League gewipt te ...

273
273
'Knaltransfer Club in stroomversnelling: Juve opent gesprekken'

Club Brugge is bezig aan een uitstekende campagne in de Champions League. Logischerwijs hebben ...

698
698
'Harde keuzes Hubert: revelatie in problemen bij Anderlecht'

RSC Anderlecht sneuvelde donderdagavond tegen Fenerbahçe in de Europa League. Een ...

491
491
Storck verrast bij KV Kortrijk: "Beter dan toen"

KV Kortrijk stelde Bernd Storck voor als de nieuwe trainer. De coach moet de Kerels in de Jupiler ...

106
106
Ophef na KV Mechelen - STVV: Hasi woedend op supporter

Een bijzonder pover KV Mechelen speelde 1-1 tegen STVV. De Maneblussers speelden amper iets klaar en ...

472
472
Anderlecht baalt: twee Genk-parels glipten door de handen

KRC Genk is al vele jaren een van de voorbeeldclubs in België inzake jeugdopleiding. De ...

545
545
STVV zadelt KV Mechelen alsnog met kater op

Om 20u45 stond er onderaan het klassement een bijzonder belangrijk duel op het programma: KV ...

128
128
Fink waarschuwt: "Moeilijk om hen te verslaan"

KRC Genk is aan een zeer goed seizoen bezig in de Jupiler Pro League. Ze staan acht punten voor op ...

222
222
RSCA-revelatie: "Voel me meer op mijn gemak op die positie"

Bij RSC Anderlecht heeft Thomas Foket een probleem. Hij is de nummer drie op de rechtsachterpositie. ...

269
269

Meer sportnieuws