Ook Vadis Odjidja veegt woorden Louwagie van tafel

door
Ook Vadis Odjidja veegt woorden Louwagie van tafel

AA Gent komt vanavond in actie in de achtste finales van de Conference League. De Buffalo's kijken PAOK Saloniki in de ogen, in het eerste van twee duels. Kan Gent terug koers zetten naar Belgische bodem met een goede uitgangspositie?


Gent staat de komende periode voor een goed gevuld programma. De Oost-Vlamingen komen in actie in de Conference League en strijden nog volop voor een ticket voor de Champions' play-offs. Daarnaast bereikte Gent ook de bekerfinale. Het klopte Club Brugge in een dubbele confrontatie en mag daardoor op paasmaandag RSC Anderlecht in de ogen kijken. Het worden dus cruciale weken in de Arteveldestad.

Maar Hein Vanhaezebrouck en co zullen het ongetwijfeld stap per stap bekijken. Vanavond begint de money time van het seizoen met een belangrijke Europese afspraak. Al vindt niet iedereen Europa even belangrijk. Zo gaf manager Michel Louwagie eerder deze week bij Sporza de indruk dat hij de bekerfinale voorrang geeft op de Europese campagne. Vanhaezebrouck was het daar niet mee eens en wordt nu bijgetreden door Vadis Odjidja.

NIET KIEZEN

De Gentse kapitein denk bij Het Nieuwsblad dat Gent op alle fronten kan scoren. "We hebben genoeg kwaliteit in onze rangen om ook hier een goed resultaat neer te zetten", klinkt het bij de krant. "De kwartfinale? We beseffen dat we een druk programma hebben maar we zijn er klaar voor, dat vertelt onze coach ons ook. We willen dan ook heel graag doorstoten naar de volgende ronde. De bekerfinale is natuurlijk ook belangrijk maar eerst focussen we nu op deze partij", is hij nuchter. 

POLL: Wint Gent vanavond?

Meest recent

'Nieuwe wending: overname Standard opgeschort'

Standard gaat in de play-offs nog op zoek naar een mogelijk ticket, wat toch een mirakel zou zijn ...

2
2
'Anderlecht bereikt akkoord: thuishaven Futures gekend'

Voor Anderlecht dreigt het seizoen op een grote ontgoocheling uit te draaien. Nadat het de play-offs ...

93
93
'Bayern hakt knoop door over transfer Karetsas'

Na een topseizoen wacht KRC Genk in de zomer wellicht een helse klus om zijn kern bijeen te houden. ...

168
168
Union SG draait KRC Genk een loer: "Vervanger Vanhoutte"

Union SG sloeg de afgelopen jaren al stevig toe met koopjes. Bij RSC Anderlecht haalden ze Noah ...

167
167
KBVB haalt nogmaals uit: alweer bijltjesdag op de bond

Bij de KBVB is het ook een duiventil. Er viel nog maar eens een ontslagronde te noteren. ...

22
22
Vandenhaute flikt het: nieuwe patron naar Anderlecht

Wouter Vandenhaute heeft met de komst van Cedric Hatenboer een belangrijke slag geslagen voor ...

407
407
De Condé kondigt nu al twee uitgaande toptransfers aan

KRC Genk heeft een uitstekende kern, net als vorig seizoen. Toen haalde Wouter Vrancken er ...

382
382
Verhuurde spelers: spits scoort aan de lopende band

Dit seizoen spelen er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League in het buitenland. Bij ...

106
106
Anderlecht speurt rond: "Of ze interesse hebben?"

RSC Anderlecht gaat in de zomer voor de zoveelste keer de afgelopen jaren een grote schoonmaak ...

112
112
'Stoelendans bij Antwerp: Gheysens kiest nieuwe coach'

Antwerp verbaasde vriend en vijand door Jonas De Roeck vlak voor de play-offs te vervangen door ...

965
965
KRC Genk onthult concrete plannen met Penders & Karetsas

Terwijl coach Thorsten Fink en zijn troepen zich focussen op de titelrace blijven zijn bazen niet ...

198
198
Club Brugge heeft beet: goudhaantje tekent tot medio 2028

Club Brugge hoopt in de play-offs nog maar eens een inhaalrace tot een goed einde te brengen, ...

362
362
'Renovatiewerken Renard: Anderlecht houdt grote kuis'

Ondanks de trainerswissel werd Anderlecht zondag nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt door ...

530
530
'Overmars grandioos de mist in: Antwerp loopt miljoenen mis'

Na de zware 5-1 nederlaag tegen Union dreigt Antwerp slechts een bijrol te vertolken in de ...

452
452
Club Brugge bibbert: dubbele opdoffer uit ziekenboeg?

Club Brugge nam zondag vlot de maat van Anderlecht. Nochtans kon Nicky Hayen nog geen beroep doen op ...

668
668
'Vanhaezebrouck voorspelt straffe recordtransfer KRC Genk'

Met een vlotte 4-0 zege tegen AA Gent zette KRC Genk haar titelambities meteen nog eens kracht bij. ...

574
574
'Anderlecht wil peperduur toptarget Club Brugge kapen'

Club Brugge bleek afgelopen zondag nog maar eens een maatje te sterk voor Anderlecht. Toch hopen de ...

814
814
KRC Genk schrikt: 'Chelsea onthult Penders-verrassing’

Mike Penders maakte voor 20 miljoen euro de transfer van KRC Genk naar Chelsea, maar de 19-jarige ...

306
306
1 april: van STVV-parfum tot Kompany bondscoach en Talbi heeft spijt

Vandaag is het 1 april en dan is het altijd opletten geblazen. Verschillende media sturen foutieve ...

95
95
Rayane Bounida wint eerste prijs en roept straffe ambities

Rayane Bounida maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Ajax en de Belgische Marokkaan heeft die ...

57
57

Meer sportnieuws