'Twee opties voor terugkeer Clement in JPL'

door
'Twee opties voor terugkeer Clement in JPL'

Philippe Clement lijkt zich afgelopen weekend wat tijd te hebben gekocht bij AS Monaco. De Monegasken veegden namelijk de vloer aan met PSG: 3-0, maar of dat veel zoden aan de dijk zal zetten voor de coach is maar ernstig de vraag.


Meer dan tijd gekocht lijkt het namelijk niet te worden voor Clement. Bij een nederlaag zou hij mogelijk zelfs al op de keien hebben gestaan, maar als we de Franse media mogen geloven, staat dat toch sowieso te gebeuren. Zo zou de ex-trainer van Club Brugge na het seizoen immers alweer worden bedankt voor bewezen diensten.

De grote vraag is dan natuurlijk wat er zal volgen voor Clement. Een terugkeer naar België lijkt dan alvast tot de mogelijkheden te behoren. Bij de Antwerp-podcast ‘De Vierkante Paal’ insinueerden ze al dat The Great Old weleens zou kunnen toeslaan. “Gheysens gaat nog eens Club Brugge ambeteren en in het tussenseizoen Priske vervangen door Clement. "Kijk eens: ik haal effe 'jullie' trainer binnen”, klonk het daar namelijk.

ANTWERP OF GENK
Ook in de podcast 90 minutes zien ze een overstap van Clement naar Antwerp wel tot stand komen. Club Brugge lijkt op dit moment geen optie te zijn, waardoor er al een kandidaat wegvalt. Filip Joos denkt alvast dat Clement weinig andere keuze zal hebben dan terug te keren naar België, waar hij dan twee opties ziet voor de coach. Naar Antwerp trekken – waar Priske naar alle waarschijnlijkheid zal moeten beschikken – of een terugkeer naar Racing Genk. Daar lijkt immers Bernd Storck ook geen lang leven beschoren te zijn.

POLL: Waar ziet u Clement trekken?

Meest recent

Ajax verdient evenveel als Anderlecht en Union SG samen

De Europa League gaat zijn laatste rechte lijn in. De Belgische ploegen liggen er al een tijdje uit. ...

20
20
NAC komt met statement over toekomst Hoefkens

Carl Hoefkens kende niet al te gelukkige passages bij Club Brugge en Standard. Sinds dit seizoen is ...

32
32
Klopp naar Real Madrid? Makelaar geeft hét antwoord

Jürgen Klopp staat momenteel onder contract bij RB Leipzig, waar hij een algemene functie heeft ...

26
26
Club Brugge laat twee smaakmakers NXT gratis gaan

Club Brugge heeft twee knopen doorgehakt. De Belgische landskampioen heeft meegedeeld dat twee ...

275
275
Vandenbroeck flikt het: "Ik ben helemaal leeg"

Zulte Waregem speelt volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League. Jelle Vossen besliste de match ...

64
64
Messi spreekt: over Yamal, Guardiola, Barça en het WK

Lionel Messi praat niet vaak, maar als hij het doet dan is het wel uitgebreid. Vanuit Miami sprak de ...

52
52
Zulte Waregem en La Louvière beuken poort naar JPL open

In de Challenger Pro League werd vandaag beslist welke twee ploegen zeker zouden promoveren naar de ...

157
157
Vertonghen komt met straffe info over coach Kompany

Vincent Kompany is een steengoede coach en bij RSC Anderlecht, Burnley en nu ook Bayern München ...

164
164
Zulte Waregem slaat toe met eerste toptransfer

Zulte Waregem speelt vanavond voor promotie naar de Jupiler Pro League. Eén speler hebben ze ...

95
95
Opvolger Vertonghen: "Er is contact met Anderlecht"

RSC Anderlecht moet in de zomer twee verdedigers halen. Jan Vertonghen stopt, Adryelson (die te ...

297
297
Leko: "Hij zal Standard niet voor een appel en ei verlaten"

Bij Standard gaat er nog het een en ander gebeuren op de transfermarkt de komende maanden. Er zullen ...

105
105
Snel resultaat bij Anderlecht: of het kot staat in brand

Besnik Hasi is terug als coach van Anderlecht en dat zorgt voor heel wat beroering. Ondanks zijn ...

153
153
"Ik sprak in 2024 enkel met Club Brugge voor een job"

Francky Dury is al een tijdje uit beeld nadat hij Zulte Waregem verliet. Ondertussen is het ...

238
238
KRC Genk haalt slag thuis: contract tot 2027

KRC Genk verloor de afgelopen weken talenten aan RSC Anderlecht en ook Club Brugge lijkt met een aan ...

181
181
Drama duurt voort bij Anderlecht: einde seizoen aanvaller

De blessurelast bij RSC Anderlecht is ongezien hoog en het wordt er niet beter op. Besnik Hasi heeft ...

306
306
Fink onthult plan versus Union: Karetsas weer op de bank?

Na de nederlaag tegen Club Brugge hoopt KRC Genk tegen Union de rug te rechten. Thorsten Fink kreeg ...

80
80
'Club Brugge slaat slag in Genk maar vangt bot in Gent'

Club Brugge heeft haar zinnen op de dubbel gezet, maar achter de schermen maakt men in Westkapelle ...

313
313
Penders dropt hint over verlengd verblijf bij KRC Genk

KRC Genk moest vorige week lang haar meerdere erkennen in Club Brugge, dat uiteindelijk wel een ...

174
174
Hasi velt verdict over akkefietje Dolberg en Hazard

Tegen de drie titelkandidaten bleek Anderlecht niet opgewassen, maar in eigen huis tegen Antwerp is ...

201
201
Antwerp & AA Gent verschaffen update uit ziekenboeg

AA Gent boekte vorige week een eerste zege op het veld van Antwerp, dat zelf nog steeds met lege ...

146
146

Meer sportnieuws