Dortmund kondigt transfer Haaland aan

door
Dortmund kondigt transfer Haaland aan

Borussia Dortmund had zich zo’n twee weken geleden terug in de Duitse titelstrijd geknokt, maar leed op de laatste speeldag voorde interlandbreak jammerlijk puntenverlies op het veld van FC Köln. De kans dat Erling Haaland straks vertrekt met een landstitel op zijn conto, lijkt dan ook niet bijster groot te zijn, gezien de achterstand van zes punten op Bayern.


Want vertrekken, dat zal de Noorse superster met aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid doen. Real Madrid, Manchester City en FC Barcelona lijken op dit moment over de beste papieren te beschikken om hem in te lijven, al zijn er uiteraard nog Europese topclubs waar de Noor terecht zou kunnen.

Uit berichten van de voorbije dagen zou een transfer één van deze dagen zelfs al beklonken moeten worden. Dat is op dit moment nog niet het geval, maar kondigen ze bij Dortmund tussen de lijnen door wel alvast aan dat Haaland wel degelijk zal vertrekken. "We weten momenteel niets specifieks over de voorkeur van de speler zelf. En ook is er niemand die ons officieel benaderd heeft", zei algemeen directeur Hans-Joachim Watzke immers aan BILD. "Maar als Manchester City plots komt, kunnen we daar niet financieel mee wedijveren", legt hij zich neer bij een vertrek.

GEEN ZORGEN
Het mag dus duidelijk zijn dat Dortmund zich al heeft neergelegd bij de situatie, maar erg veel zorgen maken ze zich daar niet over. Met dank aan ervaringen uit het verleden. "We hebben het al vaker gezien. We verloren Robert Lewandowski in 2014 en Pierre-Emerick Aubameyang in 2018. Maar we leidden altijd een nieuwe ster op. Als Haaland vertrekt, vinden we een nieuw toptalent. En dat nieuwe talent zullen we dan ontwikkelen tot een grote ster”, is Watzke vol vertrouwen.

POLL: Een ramp voor Dortmund?

Meest recent

AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

AA Gent heeft na vele jaren eindelijk weer de Champions' Play-Offs weten te halen. De Buffalo's ...

31
31
Fink lacht tanden bloot: "Gunde ik geen andere trainer"

KRC Genk begint op een wolk aan de Play-Offs. De internationals kenden prachtige momenten, Genk is ...

34
34
Hasi analyseert Club Brugge: "Dat hebben ze allemaal"

RSC Anderlecht maakt zich klaar Besnik Hasi 2.0. Kan de coach Paars-Wit naar een mooi einde van het ...

109
109
Brazilië grijpt keihard in: bondscoach vliegt na afgang

In de Zuid-Amerikaanse kwalificatiecampagne voor het WK 2026, maakte Brazilië tot dusver niet ...

10
10
Thorgan onthult: "Welke speler van Club ik bij Anderlecht wil?"

RSC Anderlecht vat zondagmiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs aan met een bezoek aan Club ...

240
240
Boskamp helemaal overtuigd: "Zij pakken de titel!"

Dit weekend is het eindelijk zover, dan barsten de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League in ...

383
383
'Kompany gaat vol voor Anderlecht-reünie van 70 miljoen'

Vincent Kompany stoomt zijn spelers bij Bayern München momenteel klaar voor de ontknoping van ...

116
116
'Zomertransfer Dolberg krijgt vorm: eerste club in actie'

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een Europees ticket via de Champions' ...

268
268
'Club houdt hart vast: bliksemvertrek Jashari plots concreet'

Club Brugge vat dit weekend in de Champions' Play-Offs zijn queeste aan om voor de 20ste keer uit de ...

567
567
Rits waarschuwt concurrentie: "Als we dat doen…"

RSC Anderlecht wil in de Champions’ Play-Offs iedereen verrassen, maar dan zal het een pak ...

214
214
Storck panikeert niet ondanks problemen: "Heb een plan"

KV Kortrijk staat voor héél cruciale weken. De Kerels moeten aan de bak in de ...

113
113
Vadis Odjidja verrast iedereen met nieuwe Belgische club

Het was al een hele tijd stil rondom Vadis Odjidja. De middenvelder leek geruisloos te stoppen, maar ...

348
348
Charleroi blijft gefrustreerd achter tegen tienkoppig OHL

OH Leuven en Sporting Charleroi openden vanavond de Play-Offs. Wie kon de leiding nemen in de Europe ...

55
55
Coosemans met opvallend Kompany-verhaal: "Is héél zeldzaam"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De Belgische coach startte zijn ...

192
192
Leko slaat mea culpa na bizarre uitspraak: "Wie mij kent…"

Standard opent zijn Europe Play-Offs met een thuisduel tegen KV Mechelen. De Rouches starten als ...

93
93
Pocognoli deelt goed én slecht nieuws mee

Union SG opent zijn Play-Offs met een duel tegen Royal Antwerp FC. Winnen is de boodschap als de ...

64
64
Hayen schept duidelijkheid: Ordonez klaar voor Anderlecht?

Club Brugge heeft een aantal spelers die met kwaaltjes terugkeerden van de interlandperiode.,Er ...

155
155
Anderlecht mag dromen van enorme Club Brugge-meevaller

RSC Anderlecht staat zondag voor een heel zware taak. De Brusselaars moeten op het veld van Club ...

251
251
Fink verklaart waarom het beter is dat Genk de titel pakt

Thorsten Fink is een zegen voor het Belgische voetbal. Vorig jaar liet hij STVV dartel spelen en ...

180
180
Schrikken geblazen: Anderlecht-lieveling keihard gedumpt

David Hubert had een duidelijke favoriet op de linksbackpositie: Moussa N’Diaye. De toenmalige ...

722
722

Meer sportnieuws