Francky Dury wordt niet de nieuwe trainer van OSC Lille. De Franse formatie gaf volgens het nationale persbureau de voorkeur aan René Girard, die overkomt van Montpellier. Girard is bij Lille de opvolger van de onlangs naar AS Roma vertrokken Rudi Garcia.
Dury was lange tijd in beeld voor de vacante positie bij Lille. De trainer van Zulte Waregem maakte samen met Lucien Favre (Borussia Mönchengladbach) en Girard deel uit van een driekoppige kandidatenlijst. Uiteindelijk viel de keuze dus op de Fransman.
De 58-jarige Girard maakte de afgelopen jaren grote indruk met Montpellier. In 2011 bereikte de succescoach met Montpellier de eindstrijd van de Coupe de la Ligue, maar in 2012 volgde pas echt de bekroning op zijn werk: Girard greep met Montpellier de eerste landstitel uit de clubgeschiedenis.