'Eriksen kan droomcomeback meteen verzilveren'

door
'Eriksen kan droomcomeback meteen verzilveren'

Christian Eriksen beleefde de voorbije weken een absolute droom. De 30-jarige spelmaker maakte in februari zijn comeback na meer dan een halfjaar afwezigheid, nadat hij op het EK vorige zomer een hartstilstand gekregen had. Hij mocht na amper enkele wedstrijden bij Brentford al meteen weer aansluiten bij de Deense nationale ploeg. Daar scoorde hij na amper één minuut bij zijn wederoptreden in Nederland, terwijl hij enkele dagen later ook raak trof bij zijn eerste terugkeer in het Parken, de plaats van het drama.


Afgelopen weekend loodste hij Brentford ook nog eens mee naar een absolute stunt, want mede dankzij zijn doelpunt gingen ze met 1-4 winnen op Chelsea. De prestaties van de middenvelder gaan lustig over de tongen en hij zou zijn fenomenale comeback in de zomer weleens kunnen bekronen met een nieuwe toptransfer. Zijn contract bij Brentford loopt immers slechts tot het einde van het seizoen en dus kan hij straks transfervrij een nieuwe club zoeken.

Volgens The Sun lonken nu al Manchester United en Tottenham naar zijn diensten. Eriksen zou dus een terugkeer op het oude nest kunnen maken. Hij speelde immers al van de Spurs van de zomer van 2013 tot januari 2020. Onder Mauricio Pochettino was hij toen op de bank verzeild en Internazionale bood hem een uitweg.

STRENGE REGELS
Bij de Nerazzurri lag Eriksen tot december vast, maar dan werd zijn contract in onderling overleg ontbonden. Eriksen mocht immers niet meer uitkomen in de Serie A, omdat de reglementen daar spelers met een defibrillator verbieden om nog wedstrijden te spelen. Inter wou hem niets in de weg leggen in de zoektocht naar een nieuwe club, waarop Brentford hem een nieuwe kans gaf. Met succes.

POLL: Zou Eriksen een aanwinst zijn voor Man Utd of Tottenham?

Meest recent

Vandenbempt snoeihard: “Koers van kreupele paarden”

Speeldag 4 van de Play-Offs zit erop en naar goede gewoonte analyseerde Peter Vandenbempt de ...

84
84
Mpoku trekt stekker uit overname Standard en haalt uit

Standard Luik is achter de schermen bezig met een paleisrevolutie. Na het fiasco met eigenaars 777 ...

72
72
Zware straf Union na Genk? “Ze bedriegen de boel twee keer”

Naar goede gewoonte was het maandagavond tijd voor Extra Time. Filip Joos en de analisten spraken ...

332
332
‘Ajax heeft masterplan met Mokio: jackpot én knaltransfer’

Jorthy Mokio werd de jongste debutant ooit voor KAA Gent, maar de Buffalo’s zagen hun ...

62
62
Ulderink onthult groot probleem Antwerp: “Geen discussie!”

Royal Antwerp FC lijkt maar niet op stoom te geraken onder Andries Ulderink in de Champions ...

56
56
Glipt titel pijnlijk uit handen KRC Genk? “Een enorme klap”

KRC Genk verloor in eigen huis van Union SG. De Limburgers stonden al zeven maanden aan de leiding, ...

152
152
'Club op miljoenenkoers: Engelse driestrijd voor sterkhouder'

Club Brugge zal komende zomer naar alle waarschijnlijkheid enkele sterkhouders te gelde maken. ...

382
382
Belgische held beslist historische bekerfinale in Nederland

In Nederland stond op paasmaandag de finale van de KNVB Beker op het programma. En het is zowaar Go ...

236
236
KRC Genk komt erg goed weg: "Levensgevaarlijke actie"

KRC Genk verloor zondag ook zijn tweede rechtstreekse duel tegen een titelconcurrent en ging met 1-2 ...

243
243
Zorgwekkende reeks Anderlecht: Hasi nog tijdens seizoen weg?

RSC Anderlecht pakte zondag tegen Antwerp FC zijn eerste puntje van de Champions' Play-Offs en ...

421
421
'Nieuwe transfer Saelemaekers: Milan legt minimumprijs vast'

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang. Na zijn goede ...

92
92
'Arsenal krijgt vrij spel: zomerse supertransfer nabij'

De zomerse mercato komt met de dag dichter en een pak ploegen zijn nu al druk in de weer met het ...

280
280
‘Club Brugge haalt krachtig uit met JPL-powerhouse’

Club Brugge wil zijn middenveld versterken en heeft zijn oog laten vallen op Abdoulaye Sissako van ...

384
384
'Verhaeghe vloekt: middenvelder verlaat Club Brugge'

Club Brugge trekt alsmaar vaker de kaart van de eigen jeugd, maar uiteraard kan niet iedereen ...

454
454
Vanhaezebrouck ziet voordeel voor KRC Genk in titelrace

Na maanden onafgebroken aan de leiding te hebben gestaan is KRC Genk haar polepositie kwijt. De ...

320
320
Opvallend: 'Union wil shoppen bij titelconcurrent'

De strijd om de titel lijkt na afgelopen weekend meer dan ooit een driekoppige race tussen Club ...

183
183
Club Brugge krijgt goed & slecht nieuws uit ziekenboeg

Dankzij een vlotte 0-5 zege tegen AA Gent nam Club Brugge zondag de koppositie over van KRC Genk. De ...

589
589
Nieuwe beelden Genk-Union: echte ballengooier bekend?

Union wist zondag als eerste ploeg dit seizoen te winnen op het veld van KRC Genk, waar de potjes in ...

1198
1198
'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op ...

336
336
Kompany zet op speelse wijze journalist op zijn plaats

Bayern München pakt weldra weer de titel in de Bundesliga. Een straffe prestatie en Vincent ...

157
157

Meer sportnieuws