Anderlecht-schlemiel haalt 3 op 10: "Dramatisch!"

door
Anderlecht-schlemiel haalt 3 op 10:

RSC Anderlecht heeft een bijzonder tegenvallende week achter de rug. Na de nederlaag in de bekerfinale op maandag, misten de Brusselaars afgelopen weekend ook hun start in de Champions' Play-Offs compleet. Zo verloor Paars-Wit met droge 3-1-cijfers op het veld van Union SG.


RSCA kwam al snel op een dubbele achterstand te staan. In het slot van de eerste helft was er weliswaar nog een opleving, maar ook na de pauze kwam Anderlecht opnieuw erg matig voor de dag. Heel wat spelers presteerden dan ook ondermaats. Zo stond de defensie bijzonder wankel op haar benen. Maar ook Josh Cullen liet het helemaal afweten. De Ier scoorde nochtans zijn eerste treffer in paars-witte loondienst, voorts beleefde hij een ronduit dramatische avond.

Daags nadien zijn de kranten dan ook behoorlijk scherp voor Cullen. "Scoorde wel zijn eerste goal voor Anderlecht, maar kende eigenlijk een dramatische namiddag. Gaf een slechte bal bij de 2-0 en liet Undav te makkelijk voorzetten bij 3-1", schrijft men bij Het Nieuwsblad. "Ondanks zijn doelpunt werd dit allerminst zijn gloriedag. Liet zich de bal ontfutselen bij de 2-0 en verdedigde als een miniem tegen Undav bij de derde treffer", klinkt het ook bij La Dernière Heure.

SLAPELOZE NACHT
Bij Het Laatste Nieuws voorspelde men een 'slapeloze nacht' voor Cullen, die wederom beoordeeld wordt met 4 op 10. Bij SudPresse gaat men nog een stap verder en krijgt de Ier slechts een 3/10. "Duidelijk niet hersteld na zijn gemiste penalty in de bekerfinale. Zorgde voor catastrofaal balverlies bij de 2-0. Bleef daarna kalm door de 2-1 te maken. Maar liet zich ook weer als een kind voor schut zetten bij de 3-1."

POLL: Cullen was de zwakste schakel bij Anderlecht ...

Meest recent

'Bayern hakt knoop door over transfer Karetsas'

Na een topseizoen wacht KRC Genk in de zomer wellicht een helse klus om zijn kern bijeen te houden. ...

5
5
Union SG draait KRC Genk een loer: "Vervanger Vanhoutte"

Union SG sloeg de afgelopen jaren al stevig toe met koopjes. Bij RSC Anderlecht haalden ze Noah ...

109
109
KBVB haalt nogmaals uit: alweer bijltjesdag op de bond

Bij de KBVB is het ook een duiventil. Er viel nog maar eens een ontslagronde te noteren. ...

15
15
Vandenhaute flikt het: nieuwe patron naar Anderlecht

Wouter Vandenhaute heeft met de komst van Cedric Hatenboer een belangrijke slag geslagen voor ...

333
333
De Condé kondigt nu al twee uitgaande toptransfers aan

KRC Genk heeft een uitstekende kern, net als vorig seizoen. Toen haalde Wouter Vrancken er ...

300
300
Verhuurde spelers: spits scoort aan de lopende band

Dit seizoen spelen er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League in het buitenland. Bij ...

87
87
Anderlecht speurt rond: "Of ze interesse hebben?"

RSC Anderlecht gaat in de zomer voor de zoveelste keer de afgelopen jaren een grote schoonmaak ...

97
97
'Stoelendans bij Antwerp: Gheysens kiest nieuwe coach'

Antwerp verbaasde vriend en vijand door Jonas De Roeck vlak voor de play-offs te vervangen door ...

796
796
KRC Genk onthult concrete plannen met Penders & Karetsas

Terwijl coach Thorsten Fink en zijn troepen zich focussen op de titelrace blijven zijn bazen niet ...

181
181
Club Brugge heeft beet: goudhaantje tekent tot medio 2028

Club Brugge hoopt in de play-offs nog maar eens een inhaalrace tot een goed einde te brengen, ...

343
343
'Renovatiewerken Renard: Anderlecht houdt grote kuis'

Ondanks de trainerswissel werd Anderlecht zondag nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt door ...

483
483
'Overmars grandioos de mist in: Antwerp loopt miljoenen mis'

Na de zware 5-1 nederlaag tegen Union dreigt Antwerp slechts een bijrol te vertolken in de ...

407
407
Club Brugge bibbert: dubbele opdoffer uit ziekenboeg?

Club Brugge nam zondag vlot de maat van Anderlecht. Nochtans kon Nicky Hayen nog geen beroep doen op ...

623
623
'Vanhaezebrouck voorspelt straffe recordtransfer KRC Genk'

Met een vlotte 4-0 zege tegen AA Gent zette KRC Genk haar titelambities meteen nog eens kracht bij. ...

523
523
'Anderlecht wil peperduur toptarget Club Brugge kapen'

Club Brugge bleek afgelopen zondag nog maar eens een maatje te sterk voor Anderlecht. Toch hopen de ...

769
769
KRC Genk schrikt: 'Chelsea onthult Penders-verrassing’

Mike Penders maakte voor 20 miljoen euro de transfer van KRC Genk naar Chelsea, maar de 19-jarige ...

296
296
1 april: van STVV-parfum tot Kompany bondscoach en Talbi heeft spijt

Vandaag is het 1 april en dan is het altijd opletten geblazen. Verschillende media sturen foutieve ...

85
85
Rayane Bounida wint eerste prijs en roept straffe ambities

Rayane Bounida maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Ajax en de Belgische Marokkaan heeft die ...

52
52
‘Club Brugge ruikt jackpot: strijd barst volledig los’

Ardon Jashari is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder voor zes ...

306
306
‘Noa Lang boort zélf knaltransfer door de neus’

PSV kreeg afgelopen speeldag in de Eredivisie de genadeslag van Ajax. De Amsterdammers wonnen met ...

177
177

Meer sportnieuws