'James Rodriguez keert terug naar Europa'

door
'James Rodriguez keert terug naar Europa'

Het is al een tijdje stil rondom James Rodriguez. De Colombiaanse aanvallende middenvelder speelt voor Al-Rayyan, maar de speler wil weg. Hij keert terug naar Europa.


Rodriguez speelt sinds september 2021 voor Al-Rayyan, waar hij een monsterloon kreeg. Na enkele maanden is de technisch vaardige middenvelder het al beu in Qatar, waar het voetbal amper leeft en het niveau niet hoog ligt. De Colombiaan speelt wel goed, want met 5 goals en 7 assists in 14 wedstrijden bewees hij zijn waarde al. Toch heeft de speler aangegeven dat hij Qatar al wil verlaten om terug te keren naar Europa, ook al ligt hij nog tot medio 2024 onder contract.

INTERESSE

Jorge Mendes is zijn makelaar en hij is al op zoek naar een nieuwe club in Europa. De speler is alvast bereid om loon in te leveren, maar Al-Rayyan zal ook een zak geld willen ontvangen. Het betaalde immers 8 miljoen euro aan Everton en het is nog maar de vraag of een Europese club dat bedrag op tafel wil leggen voor een speler die in juli 31 jaar wordt. Rodriguez heeft al interesse gelokt van ploegen uit Saudi-Arabië, Zuid-Amerika en Turkije, maar de linkspoot wil naar een grote Europese competitie.

Rodriguez speelde al voor een aantal zeer mooie clubs in Europa. Hij kwam uit voor FC Porto, AS Monaco, Real Madrid, Bayern München en Everton. In totaal werd er voor de sierlijke speler, die schitterde op het WK 2014,  al bijna 149 miljoen euro aan transfergelden overgemaakt. Gaat dat bedrag nog aangevuld worden komende zomer? Wordt vervolgd.

POLL: Gaat hij een mooie club vinden?

Meest recent

Oorlog Anderlecht vs KAA Gent: pittige details onthuld

Er heerst een bijzondere oorlog tussen RSC Anderlecht en KAA Gent. De Buffalo’s dachten hun ...

17
17
“Dit zal gebeuren!”: De Bruyne gaat Kompany achterna

Kevin De Bruyne heeft beslist om Manchester City aan het einde van het seizoen te verlaten. De Rode ...

68
68
Tolu en Fink hebben flinke waarschuwing voor Anderlecht

KRC Genk trekt als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht gaan bekampen. Tolu ...

57
57
Vanderbiest weet niet wat hij ziet: "Perfect!"

KV Mechelen is ijzersterk begonnen aan de Play-Offs. De Maneblussers wonnen met 5-2 van FCV Dender ...

68
68
Net geen akkoord met Anderlecht: "Er was één groot twistpunt"

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking in de defensie en dat was vorige zomer ook het geval. De ...

174
174
'Arsenal tot uiterste gedwongen: 60 miljoen én monstersalaris'

Om volgend seizoen weer voor de hoofdprijzen te kunnen strijden, zo Arsenal FC tijdens de ...

48
48
Club, Genk of Union? Milicevic duidt kampioen al aan

De tweede speeldag van de Champions' Play-Offs staat voor de deur. AA Gent neemt het daarbij op ...

437
437
Arteta doet bijzonder straffe uitspraak na afscheidsnieuws De Bruyne

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Die geruchten deden al een tijdje de ...

318
318
Sterkhouder weg bij Antwerp? "Verlengen of verkopen"

Antwerp FC wil zich zo snel mogelijk herpakken in de Champions' Play-Offs en indien mogelijk alsnog ...

110
110
'Anderlecht zet zinnen op Jupiler Pro League-revelatie'

RSC Anderlecht maakt zich andermaal op voor een drukke transferzomer. Zo lijkt RSCA afscheid te ...

293
293
'Club Brugge schiet in actie: nieuwe spits op komst'

Club Brugge strijdt momenteel nog volop voor de landstitel en bereidt zich ondertussen al voor op de ...

1044
1044
Mentaal aspect of een slechte mentaliteit bij STVV? Mazzu ontkent

STVV speelt dit weekend tegen Beerschot. Een zeer belangrijk duel. Als de Kanaries winnen, lijken ze ...

133
133
"Opvolger Lukaku bij Rode Duivels? Eerst transfer"

Rudi Garcia verraste met enkel keuzes in maart. Zo werden spelers bij de selectie gehaald die toch ...

141
141
Red Flames incasseren zware nederlaag in Engeland

De Red Flames speelden om 21u hun derde wedstrijd in de Nations League. Engeland was de zware ...

123
123
KV Mechelen eet FCV Dender met huid en haar op

In de Europe Play-Offs mocht KV Mechelen vanavond FCV Dender verwelkomen. De Maneblussers hopen ...

128
128
Kompany en Bayern alweer stapje dichter bij de landstitel

In de Bundesliga gingen Vincent Kompany & co op bezoek bij FC Augsburg. De Duitse recordkampioen ...

116
116
Storck spuwt zijn gal: "Waarom is dat in de Play-Downs?"

Het wordt een héél belangrijk weekend in de Challenger Pro League. In de Relegation ...

168
168
Patro Eisden stopt de zegereeks van RWDM

In de Challenger Pro League stonden er twee duels op het programma. Patro Eisden ontving in eigen ...

78
78
'Choquerende nieuwe job voor José Mourinho'

José Mourinho kende al een zeer straffe trainerscarrière. Het einde is nog niet in ...

109
109
Duitse legende bergt op 36-jarige leeftijd de schoenen op

Kevin De Bruyne zorgde vandaag voor het grote nieuws dat hij na tien jaar afscheid neemt van ...

91
91

Meer sportnieuws