'Anderlecht speelt belangrijke rol in Haaland-transfer'

door
'Anderlecht speelt belangrijke rol in Haaland-transfer'

Ook de zomerse knaltransfer van Erling Haaland lijkt in kannen en kruiken te zijn. De Noor zal volgend seizoen meer dan waarschijnlijk de kleuren van Manchester City gaan verdedigen. The Cityzens zouden immers het transferpleit om de aanvaller hebben gewonnen, en zo Real Madrid & co hebben afgetroefd.


Begin deze week kwamen de berichten naar buiten dat er een akkoord was tussen Man City en Haaland, en dat de transfer spoedig zal worden afgerond. Het is nu dus wachten op die berichten, maar niemand die er nog aan twijfelt dat de topspits straks in het Etihad Stadium actief zal zijn.

City zou naar verluidt de afkoopsom van 75 miljoen euro betalen, een koopje voor een man van zijn kwaliteit. Intussen zouden zelfs ook al de medische testen achter de rug zijn. Die werden zowaar in België afgelegd, en meer bepaald in het Erasmus Ziekenhuis te Brussel. M dat nieuws kwam La Dernière Heure maandag naar buiten. En vandaag komen ze met nog enkele interessante details.

ANDERLECHT
Want waarom precies moest Haaland zijn medische testen afleggen in België. Wel, bij LDH vernamen ze via L’Equipe daarvoor twee verklaringen. Vooraleerst was de ligging van Brussel geografisch interessant, pal tussen Duitsland en Engeland. Maar dat was klaarblijkelijk niet de enige reden. Zo stelt het Franse medium immers dat ook Anderlecht en meer bepaald Vincent Kompany hier een belangrijke rol in hebben gespeeld, om het bezoek zo efficiënt en discreet mogelijk te kunnen houden. Dat laatste is dan echter niet helemaal geslaagd.


POLL: Maakt Haaland de juiste keuze?

Meest recent

Ajax verdient evenveel als Anderlecht en Union SG samen

De Europa League gaat zijn laatste rechte lijn in. De Belgische ploegen liggen er al een tijdje uit. ...

22
22
NAC komt met statement over toekomst Hoefkens

Carl Hoefkens kende niet al te gelukkige passages bij Club Brugge en Standard. Sinds dit seizoen is ...

35
35
Klopp naar Real Madrid? Makelaar geeft hét antwoord

Jürgen Klopp staat momenteel onder contract bij RB Leipzig, waar hij een algemene functie heeft ...

28
28
Club Brugge laat twee smaakmakers NXT gratis gaan

Club Brugge heeft twee knopen doorgehakt. De Belgische landskampioen heeft meegedeeld dat twee ...

283
283
Vandenbroeck flikt het: "Ik ben helemaal leeg"

Zulte Waregem speelt volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League. Jelle Vossen besliste de match ...

64
64
Messi spreekt: over Yamal, Guardiola, Barça en het WK

Lionel Messi praat niet vaak, maar als hij het doet dan is het wel uitgebreid. Vanuit Miami sprak de ...

52
52
Zulte Waregem en La Louvière beuken poort naar JPL open

In de Challenger Pro League werd vandaag beslist welke twee ploegen zeker zouden promoveren naar de ...

158
158
Vertonghen komt met straffe info over coach Kompany

Vincent Kompany is een steengoede coach en bij RSC Anderlecht, Burnley en nu ook Bayern München ...

166
166
Zulte Waregem slaat toe met eerste toptransfer

Zulte Waregem speelt vanavond voor promotie naar de Jupiler Pro League. Eén speler hebben ze ...

95
95
Opvolger Vertonghen: "Er is contact met Anderlecht"

RSC Anderlecht moet in de zomer twee verdedigers halen. Jan Vertonghen stopt, Adryelson (die te ...

302
302
Leko: "Hij zal Standard niet voor een appel en ei verlaten"

Bij Standard gaat er nog het een en ander gebeuren op de transfermarkt de komende maanden. Er zullen ...

106
106
Snel resultaat bij Anderlecht: of het kot staat in brand

Besnik Hasi is terug als coach van Anderlecht en dat zorgt voor heel wat beroering. Ondanks zijn ...

154
154
"Ik sprak in 2024 enkel met Club Brugge voor een job"

Francky Dury is al een tijdje uit beeld nadat hij Zulte Waregem verliet. Ondertussen is het ...

239
239
KRC Genk haalt slag thuis: contract tot 2027

KRC Genk verloor de afgelopen weken talenten aan RSC Anderlecht en ook Club Brugge lijkt met een aan ...

182
182
Drama duurt voort bij Anderlecht: einde seizoen aanvaller

De blessurelast bij RSC Anderlecht is ongezien hoog en het wordt er niet beter op. Besnik Hasi heeft ...

306
306
Fink onthult plan versus Union: Karetsas weer op de bank?

Na de nederlaag tegen Club Brugge hoopt KRC Genk tegen Union de rug te rechten. Thorsten Fink kreeg ...

80
80
'Club Brugge slaat slag in Genk maar vangt bot in Gent'

Club Brugge heeft haar zinnen op de dubbel gezet, maar achter de schermen maakt men in Westkapelle ...

314
314
Penders dropt hint over verlengd verblijf bij KRC Genk

KRC Genk moest vorige week lang haar meerdere erkennen in Club Brugge, dat uiteindelijk wel een ...

174
174
Hasi velt verdict over akkefietje Dolberg en Hazard

Tegen de drie titelkandidaten bleek Anderlecht niet opgewassen, maar in eigen huis tegen Antwerp is ...

204
204
Antwerp & AA Gent verschaffen update uit ziekenboeg

AA Gent boekte vorige week een eerste zege op het veld van Antwerp, dat zelf nog steeds met lege ...

146
146

Meer sportnieuws