Union blijft gaan: "Club heeft titel niet gewonnen"

door
Union blijft gaan:

Ongeacht wat de drie resterende speeldagen nog brengen, het seizoen van Union SG is sowieso geslaagd. Maar de Brusselaars willen natuurlijk voor de ultieme bekroning zorgen in de vorm van de landstitel. En dus zal er woensdagavond gewonnen moeten worden op het veld van Club Brugge.


Union speelde afgelopen zondag voor het eerst sinds oktober de leidersplaats in de Jupiler Pro League kwijt. De ploeg van coach Felice Mazzu speelde op eigen veld nochtans een meer dan verdienstelijke wedstrijd tegen de grote titelconcurrent, maar verloor uiteindelijk met 0-2 van Club. En zo sprong Blauw-Zwart weer naar de leiding. Bovendien spelen de West-Vlamingen in hun laatste drie duels nog twee keer voor eigen volk.

Het lijkt dus over te hellen naar de kant van Club Brugge, maar bij Union zal men de handdoek niet snel werpen. "We mogen vooral de kopjes nu niet laten hangen", reageert de geblesseerde Senne Lynen bij Sporza. "Club Brugge heeft zondag de titel niet gewonnen. Dat denken ze misschien, maar wij moeten woensdag klaar zijn voor de terugmatch."

NIET BESLISSEND
De middenvelder blijft dan ook geloven in de kansen van zijn ploeg. "De titel zal volgens mij niet beslist zijn op woensdag. Als je kijkt hoe wij thuis hebben gespeeld tegen Club, dan zie ik ons zeker een resultaat pakken in Jan Breydel en dan volgen nog 2 matchen waar de titel pas echt beslist zal worden."

POLL: Hoeveel kans geeft u Union nog op de titel?

Meest recent

'Real Madrid pakt fors uit: sensationele opvolger Modric'

Real Madrid is bezig aan een sterk seizoen tot dusver en blijft in de running om met de treble aan ...

7
7
‘Club Brugge-vijfklapper: powerhouse en dribbelkoning’

Club Brugge speurt de markt af naar versterkingen en heeft meerdere talenten op het oog. Spits ...

78
78
'Coucke hakt knoop door: Vandenhaute out bij Anderlecht?'

Met een kansloze 2-0 nederlaag op het veld van aarstrivaal Club Brugge heeft Anderlecht haar start ...

13
13
Einde tijdperk: AA Gent neemt afscheid van meubelstuk

Hoewel het in Genk meteen met 4-0 onderuit ging mag AA Gent zich voor het eerst sinds 2019 nog eens ...

137
137
'De Condé heeft beet: KRC Genk overtuigt toptarget'

Hoewel de titelrace momenteel alle aandacht opeist werkt KRC Genk achter de schermen ook al aan de ...

190
190
'Gheysens houdt uitverkoop: Antwerp in de etalage?'

Antwerp begon aan de play-offs met een kansloze 5-1 nederlaag tegen Union. Ook buiten de lijnen viel ...

312
312
Referee Department geeft toe: VAR-fiasco op speeldag 1 PO's

De kop is eraf. Afgelopen weekend betekende het startschot van de Play-Offs in onze competitie. Ook ...

170
170
Vermant lukt hattrick: Club Brugge klopt Essevee in oefenpot

Met een vlotte 2-0 zege tegen aartsrivaal Anderlecht schoot Club Brugge zondag uitstekend uit de ...

399
399
Coucke bijt van zich af: "Mag ik dat in extreme mate ontkennen?"

RSC Anderlecht likt nog maar eens zijn wonden. In Brugge incasseerde het zijn 10de nederlaag van het ...

415
415
Pijnlijk: Sonck en Verheyen leggen Anderlecht-problemen bloot

Bij RSC Anderlecht staat er geen ploeg op het veld. Een selectie die al zo door elkaar werd geschud ...

253
253
Ezekiel (ex-RSCA en Standard) met héél verrassende transfer

Er was een tijd dat Ezekiel Imoh een groot talent was op de Belgische velden. Maar zijn ...

166
166
'Fabrizio Romano maakt volgende coach Real Madrid bekend'

Real Madrid kent een heel wisselvallig seizoen. Er waren bijzonder pijnlijke nederlagen tegen FC ...

135
135
Romelu Lukaku doorgelicht: wàànzinnige tussenbalans

Romelu Lukaku is een fenomeen. De Belgische spits scoorde tegen AC Milan zijn 400ste goal uit zijn ...

84
84
Wijnants: "Hij is de beste spits in België"

Tolu Arokodare was vorig jaar inzake rendement een steengoede spits bij KRC Genk, wat onze redactie ...

373
373
Lukaku verrast met uitspraken, hoofdpijn voor Conte

Napoli won de Serie A-topper tegen AC Milan met 2-1 van AC Milan. Romelu Lukaku was belangrijk met ...

97
97
Noa Lang gaat door het lint en maakt ploegmakkers af

PSV ging afgelopen speeldag pijnlijk onderuit tegen Ajax. De Amsterdammers lijken nu op weg naar de ...

100
100
Antwerp schrapt plannen: ‘Ernstige problemen Gheysens’

Vandaag zouden de werken starten voor de afbraak van tribune 2 van de Bosuil. Royal Antwerp FC kende ...

873
873
Vanhaezebrouck sabelt Hasi en Anderlecht helemaal neer

De start van de Champions' Play-Off heeft meteen een stevige kloof blootgelegd. Genk, Club Brugge en ...

519
519
'Genk gaat voor komst verrassende JPL-smaakmaker'

KRC Genk maakte zondag nog eens een statement door in zijn openingsmatch in de Champions' Play-Off ...

659
659
Antwerp moet vertrek van volgende sterkhouder vrezen

Antwerp begon zijn play-offs met een pandoering in het Dudenpark, waar het met 5-1 afgeslacht werd ...

207
207

Meer sportnieuws