'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

door
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een overbodige wedstrijd op het veld van Club Brugge. CEO Peter Verbeke en zijn team zijn ondertussen al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomerse transferperiode. Want het belooft opnieuw een drukke zomer te worden op Neerpede.


Omdat verschillende spelers dreigen te vertrekken en Anderlecht volgend seizoen weer op meerdere fronten wil meestrijden, is versterking noodzakelijk. Het aantrekken van een spits en een extra rechtsback zou bovenaan de to-do-list staan. Maar ook op andere posities is extra kwaliteit welgekomen. Op de aanvallende flanken bijvoorbeeld, wordt Lior Refaelov weer een jaartje ouder en zou Francis Amuzu wel eens andere oorden kunnen opzoeken.

De Brusselaars zouden dan ook al werk maken van een aanvaller die op beide zijden van het veld uit de voeten kan. Zo meldt Le 10 Sport dat Anderlecht momenteel doordrukt voor Alan Virginius. Deze 19-jarige Fransman komt momenteel uit in de Ligue 2 voor FC Sochaux, dat het seizoen op de vijfde plaats beëindigde. Hij was er de voorbije maanden geen vaste basisspeler, maar liet wel meermaals veelbelovende dingen zien.

3 Á 5 MILJOEN
Virginius gaat komende zomer echter zijn laatste contractjaar in en uit angst voor een transfervrij vertrek, zou Sochaux van plan zijn het goudhaantje te verkopen. Verschillende ploegen tonen, met name uit Frankrijk en Duitsland, tonen dan ook interesse. Maar RSCA zou inmiddels zijn overgegaan tot actie en de onderhandelingen hebben opgestart. Sochaux zou mikken op een transfersom van 3 à 5 miljoen euro.

POLL: Anderlecht moet ook extra ervaring aan de selectie toevoegen ...

Meest recent

AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

AA Gent heeft na vele jaren eindelijk weer de Champions' Play-Offs weten te halen. De Buffalo's ...

0
0
Fink lacht tanden bloot: "Gunde ik geen andere trainer"

KRC Genk begint op een wolk aan de Play-Offs. De internationals kenden prachtige momenten, Genk is ...

20
20
Hasi analyseert Club Brugge: "Dat hebben ze allemaal"

RSC Anderlecht maakt zich klaar Besnik Hasi 2.0. Kan de coach Paars-Wit naar een mooi einde van het ...

70
70
Brazilië grijpt keihard in: bondscoach vliegt na afgang

In de Zuid-Amerikaanse kwalificatiecampagne voor het WK 2026, maakte Brazilië tot dusver niet ...

5
5
Thorgan onthult: "Welke speler van Club ik bij Anderlecht wil?"

RSC Anderlecht vat zondagmiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs aan met een bezoek aan Club ...

179
179
Boskamp helemaal overtuigd: "Zij pakken de titel!"

Dit weekend is het eindelijk zover, dan barsten de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League in ...

313
313
'Kompany gaat vol voor Anderlecht-reünie van 70 miljoen'

Vincent Kompany stoomt zijn spelers bij Bayern München momenteel klaar voor de ontknoping van ...

98
98
'Zomertransfer Dolberg krijgt vorm: eerste club in actie'

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een Europees ticket via de Champions' ...

245
245
'Club houdt hart vast: bliksemvertrek Jashari plots concreet'

Club Brugge vat dit weekend in de Champions' Play-Offs zijn queeste aan om voor de 20ste keer uit de ...

518
518
Rits waarschuwt concurrentie: "Als we dat doen…"

RSC Anderlecht wil in de Champions’ Play-Offs iedereen verrassen, maar dan zal het een pak ...

207
207
Storck panikeert niet ondanks problemen: "Heb een plan"

KV Kortrijk staat voor héél cruciale weken. De Kerels moeten aan de bak in de ...

106
106
Vadis Odjidja verrast iedereen met nieuwe Belgische club

Het was al een hele tijd stil rondom Vadis Odjidja. De middenvelder leek geruisloos te stoppen, maar ...

335
335
Charleroi blijft gefrustreerd achter tegen tienkoppig OHL

OH Leuven en Sporting Charleroi openden vanavond de Play-Offs. Wie kon de leiding nemen in de Europe ...

51
51
Coosemans met opvallend Kompany-verhaal: "Is héél zeldzaam"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De Belgische coach startte zijn ...

187
187
Leko slaat mea culpa na bizarre uitspraak: "Wie mij kent…"

Standard opent zijn Europe Play-Offs met een thuisduel tegen KV Mechelen. De Rouches starten als ...

88
88
Pocognoli deelt goed én slecht nieuws mee

Union SG opent zijn Play-Offs met een duel tegen Royal Antwerp FC. Winnen is de boodschap als de ...

63
63
Hayen schept duidelijkheid: Ordonez klaar voor Anderlecht?

Club Brugge heeft een aantal spelers die met kwaaltjes terugkeerden van de interlandperiode.,Er ...

150
150
Anderlecht mag dromen van enorme Club Brugge-meevaller

RSC Anderlecht staat zondag voor een heel zware taak. De Brusselaars moeten op het veld van Club ...

245
245
Fink verklaart waarom het beter is dat Genk de titel pakt

Thorsten Fink is een zegen voor het Belgische voetbal. Vorig jaar liet hij STVV dartel spelen en ...

176
176
Schrikken geblazen: Anderlecht-lieveling keihard gedumpt

David Hubert had een duidelijke favoriet op de linksbackpositie: Moussa N’Diaye. De toenmalige ...

698
698

Meer sportnieuws