Antwerp betaalt bij aanstelling staf Van Bommel

door
Antwerp betaalt bij aanstelling staf Van Bommel

Antwerp FC heeft zijn nieuwe coach ook officieel beet. Donderdag werd de komst van Mark van Bommel aangekondigd, de Nederlander tekende een contract van twee seizoenen op de Bosuil. En de voormalige Oranje-international krijgt in Antwerpen het gezelschap van verschillende landgenoten.


De aanstelling van Van Bommel hing al een tijdje in de lucht. Ook KRC Genk trok eventjes aan zijn mouw, maar Antwerp kon hem uiteindelijk overtuigen. Daar speelde zijn landgenoot en sportieve baas Marc Overmars ongetwijfeld een grote rol in. Bovendien krijgt Van Bommel de hulp van nog meer Nederlanders. Zo werden John Stegeman en Andries Ulderink aangesteld als zijn nieuwe assistent-trainers.

De komst van die laatste deed wel wat stof opwaaien. Ulderink was het voorbije seizoen immers actief bij FC Twente, waar hij nog een tijdje onder contract lag. Maar wegens een 'verschil in visie' besloot de assistent-trainer ontslag te nemen. Bij de Tuckers keek men dan ook vreemd op toen enkele dagen later bekend geraakte dat Ulderink goed op weg was naar Antwerp. Hierdoor zou de Nederlandse club immers naast een afkoopvergoeding grijpen.

VERGOEDING
Maar uiteindelijk kwamen de betrokken partijen toch tot een overeenkomst, dat maakte Twente donderdag bekend via de officiële kanalen. En volgens journalist Jeroen Kapteijns zal de Great Old wel degelijk een bepaalde vergoeding betalen. Om hoeveel het precies gaat is vooralsnog niet bekend.

POLL: Antwerp moest voor meer diverse nationaliteiten zorgen ...

Meest recent

'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

0
0
'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

35
35
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

256
256
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

27
27
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

188
188
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

252
252
Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe opvallende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

57
57
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

156
156
Gewild toptalent drukt hoop Rode Duivels helemaal de kop in

De Rode Duivels hebben een eerste interlandperiode onder bondscoach Rudi Garcia achter de rug. De ...

154
154
AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

AA Gent heeft na vele jaren eindelijk weer de Champions' Play-Offs weten te halen. De Buffalo's ...

185
185
Fink lacht tanden bloot: "Gunde ik geen andere trainer"

KRC Genk begint op een wolk aan de Play-Offs. De internationals kenden prachtige momenten, Genk is ...

94
94
Hasi analyseert Club Brugge: "Dat hebben ze allemaal"

RSC Anderlecht maakt zich klaar Besnik Hasi 2.0. Kan de coach Paars-Wit naar een mooi einde van het ...

259
259
Brazilië grijpt keihard in: bondscoach vliegt na afgang

In de Zuid-Amerikaanse kwalificatiecampagne voor het WK 2026, maakte Brazilië tot dusver niet ...

41
41
Thorgan onthult: "Welke speler van Club ik bij Anderlecht wil?"

RSC Anderlecht vat zondagmiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs aan met een bezoek aan Club ...

495
495
Boskamp helemaal overtuigd: "Zij pakken de titel!"

Dit weekend is het eindelijk zover, dan barsten de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League in ...

873
873
'Kompany gaat vol voor Anderlecht-reünie van 70 miljoen'

Vincent Kompany stoomt zijn spelers bij Bayern München momenteel klaar voor de ontknoping van ...

243
243
'Zomertransfer Dolberg krijgt vorm: eerste club in actie'

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een Europees ticket via de Champions' ...

446
446
'Club houdt hart vast: bliksemvertrek Jashari plots concreet'

Club Brugge vat dit weekend in de Champions' Play-Offs zijn queeste aan om voor de 20ste keer uit de ...

810
810
Rits waarschuwt concurrentie: "Als we dat doen…"

RSC Anderlecht wil in de Champions’ Play-Offs iedereen verrassen, maar dan zal het een pak ...

262
262
Storck panikeert niet ondanks problemen: "Heb een plan"

KV Kortrijk staat voor héél cruciale weken. De Kerels moeten aan de bak in de ...

158
158

Meer sportnieuws