'Grote kuis Chelsea: 14 spelers kunnen vertrekken'

door
'Grote kuis Chelsea: 14 spelers kunnen vertrekken'

Na jaren van grote successen is het Roman Abramovich-tijdperk bij Chelsea FC definitief voorbij. werd een akkoord is gevonden omtrent de overname door een investeringsgroep rond de Amerikaanse zakenman Todd Boehly. In totaal is er een slordige 5 miljard euro met de verkoop gemoeid, het hoogste bedrag ooit voor een voetbalclub.


In 2003 kwam Chelsea in handen van Abramovich. Dankzij zijn investeringen werd een indrukwekkend palmares bijeen gespeeld. Maar mede door zijn bedenkelijke banden met het Kremlin, was Abramovich een omstreden figuur. En toen de oorlog in Oekraïne uitbrak, werden hem zware sancties opgelegd door de Britse overheid. Die sancties zorgden uiteindelijk ook tot de verkoop van de club.

Verschillende kandidaten boden zich aan, maar de keuze viel dus op de Amerikanen. De verwachting is nu dat de nieuwe eigenaars de spelersselectie onder handen zullen nemen. Volgens The Daily Mail kunnen liefst 14 spelers vertrekken. In het geval van Andreas Christensen en Antonio Rüdiger, die over aflopende contracten beschikken, staat het afscheid zelfs al vast. Daarnaast zou de huurbeurt van Saul Niguez niet verlengd worden. César Azpilicueta en Marcos Alonso flirten op hun beurt met FC Barcelona.

ROMELU LUKAKU
Bovendien zijn er verschillende spelers die bij een aanzienlijk bod zouden mogen vertrekken. Daarbij ook Romelu Lukaku, al moet de spits een flink bedrag kosten. Hetzelfde geldt voor Christian Pulisic, Jorginho, N'Golo Kanté, Timo Werner en Hakim Ziyech. Tot slot zijn er ook nog enkele spelers die niet in de sportieve plannen voorkomen zoals Kenedy Ross Barkley en Kepa Arrizabalaga, die sowieso mogen beschikken.

POLL: Welke aanvaller zou u zeker behouden bij Chelsea?

Meest recent

Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

6
6
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

25
25
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

11
11
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

19
19
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

88
88
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

171
171
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

35
35
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

25
25
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

38
38
'PSV haalt uit en strikt plots ex-spits van Arsenal'

PSV probeerde op het einde van de transfermarkt nog een spits op te kop te tikken. Noah Ohio ...

39
39
"Ik wil Genk helpen in de titelstrijd met Club Brugge"

De titelstrijd lijkt voorlopig tussen KRC Genk en Club Brugge te gaan. Union SG en RSC Anderlecht ...

286
286
Mika Godts geniet bij Ajax: "Zoals bij Anderlecht"

Mika Godts is uitegroeid tot een van de smaakmakers van Ajax. De Belgische flankaanvaller kende zijn ...

166
166
Boskamp looft Union-pion: "Zich getoond in Europa"

Union SG heeft een gouden kans laten liggen tegen Ajax. Alles leek erop te wijzen dat ze de ...

59
59
Manchester United realiseert comeback in spektakelstuk

Manchester United verkeert in zijn grootste crisis ooit. De ooit zo fiere Engelse topclub ging ...

41
41
KV Kortrijk verklaart vroege ontslag van Vanderhaeghe

KV Kortrijk ontsloeg Yves Vanderhaeghe na amper twee maanden. Bernd Storck keerde terug naar het ...

210
210
'Juventus gaat voor deal van 45 miljoen euro'

Juventus kent een zeer pover seizoen. De Oude Dame is al jaren een subtopper in de Serie A, dat ...

87
87
"Club Brugge is zeker niet kansloos tegen Aston Villa"

Club Brugge lootte Aston Villa voor de achtste finales van de Champions League. De Engelse subtopper ...

197
197
Kompany: "Dat maakte ik ook mee bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De ploeg is op weg naar de landstitel ...

137
137
Welke tegenstanders Beerschot? Dom voorspelt deelnemers Play-Downs

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League komt steeds dichterbij en dus nadert ...

220
220
Club schrijft historie: "Beste Belgische prestatie in Europa deze eeuw"

Club Brugge zorgde deze week voor een erg straffe prestatie. Blauw-Zwart plaatste zich immers voor ...

425
425

Meer sportnieuws