Anderlecht bindt jonge middenvelder langer aan zich

door
Anderlecht bindt jonge middenvelder langer aan zich

Er bewoog de afgelopen tijd heel wat bij RSC Anderlecht. Vincent Kompany nam afscheid van de Brusselaars en dinsdag werd Felice Mazzu voorgesteld als de nieuwe T1 in het Lotto Park. Ook bij de paars-witte beloften zitten ze niet stil.


Zo maakte RSCA woensdag bekend dat Nils De Wilde zijn contract verlengd heeft. De jonge middenvelder doet er nog een jaartje bij, tot juni 2023. De Wilde is een jeugdproduct van Anderlecht en is er al actief sinds zijn 12de. Hij speelde afgelopen seizoen bij de U21, die tweede werden in de competitie en daardoor volgend jaar aan de bak mogen in de 1B Pro League. De Wilde en co wonnen ook de beker van België.

Directeur van de jeugdacademie Jean Kindermans is opgetogen. "Nils De Wilde is één van de talenten die met onze beloften volgend seizoen 1B zal ontdekken. Het is een gewaardeerde polyvalente middenvelder, die zich in in 1B zal kunnen uitleven met zijn technische bagage en zijn loopvermogen", vertelt hij op de clubwebstek.

JEUGDINTERNATIONAL

De Wilde doorliep ook verschillende nationale jeugdreeksen. Hij speelde voor België vanaf de U15 tot en met de U19, met uitzondering van de U18. Hij maakte een paar keer deel uit van de U19-selectie van Wesley Sonck die de kwalificaties voor het EK afwerkte. In het slot van de campagne viel hij af. De Belgische jonkies wisten zich uiteindelijk niet te plaatsen voor dat EK.

POLL: Zal hij ooit doorbreken in de eerste ploeg?

Meest recent

'Genk zet zich schrap: eerste topbod Karetsas onderweg'

Na een sterk seizoen kunnen verschillende smaakmakers van KRC Genk rekenen op buitenlandse ...

0
0
'City gaat ver voor opvolger De Bruyne: jaarsalaris van 25 miljoen'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

9
9
Zomerknaller Club Brugge met ‘man van 100 miljoen’

Club Brugge voert verregaande gesprekken met HSV Hamburg over Ludovit Reis, de 24-jarige Nederlandse ...

216
216
'Solden bij Anderlecht: Renard laat prijs zakken'

De eerste drie wedstrijden in de Champions' Play-Off hebben duidelijk gemaakt dat dit Anderlecht ...

129
129
'Sensationele transfer voor Thomas Müller'

Er komt in de zomer een einde aan een tijdperk bij Bayern München, want de Duitse grootmacht ...

33
33
Verbazing over keuze Hasi: "Dat hij hem nu nog niet zet..."

Voor Anderlecht zijn de play-offs tot dusver een grote ontgoocheling. Ook de aanstelling van Besnik ...

129
129
Emotionele Gert Verheyen: "Ik was er echt kapot van"

Gert Verheyen is al jarenlang één van de meest aimabele en gedegen analisten die ons ...

114
114
'Nieuwe soap: Lierse dient klacht in tegen Lokeren-Temse'

Het heeft er alle schijn van dat de strijd om promotie en degradatie in de Challenger Pro League de ...

155
155
STVV tankt extra vertrouwen voor strijd om behoud

Een week geleden leek STVV nog een vogel voor de kat, maar intussen is het momentum bij de Kanaries ...

54
54
'Stassin is hot: deze 3 clubs staan al in de rij'

Een nieuwe generatie potentiële Rode Duivels klopt op de deur. Zo is er in 2025 misschien wel ...

102
102
Openda spreekt zich uit over mogelijke zomertransfer

RB Leipzig beleeft een moeilijk seizoen. Het stelde zwaar teleur in de Champions League en staat ...

47
47
'Verrassende nieuwe club mengt zich in strijd om De Bruyne'

Vorig weekend toonde Kevin De Bruyne nog eens dat hij zijn kwaliteiten nog niet verloren is, door ...

85
85
Pro League bibbert: nieuw format nog altijd niet goedgekeurd

De Pro League stemde eind februari voor een nieuw competitieformat. Vanaf het seizoen 2026/27 ...

122
122
Vrancken 'weigerde' andere clubs: "Met de fiets naar STVV"

STVV heeft namiddag Wouter Vrancken officieel voorgesteld aan de pers. De coach moet de Kanaries in ...

117
117
Ferme opsteker Roméo Lavia, supporters reageren verdeeld

Roméo Lavia kent na zijn knaltransfer naar Chelsea alleen maar pech. De middenvelder komt ...

63
63
Jürgen Klopp weer als T1 aan de slag bij deze grootmacht?

Jürgen Klopp nam na zijn succesperiode bij Liverpool even afscheid van het voetbal, maar de ...

80
80
Nieuwe Rode Duivel roept straffe taal richting Rudi Garcia

Rudi Garcia riep enkele nieuwe namen op voor de Rode Duivels tijdens de vorige interlandperiode. Het ...

122
122
Marc Coucke krijgt smeekbede: "Doe dat ook voor Wouter"

In de paasvakantie kan voor veel mensen de riem er even af en dat geldt duidelijk ook voor Marc ...

411
411
‘Vertroebelde relatie duwt De Bruyne naar Europese topclub’

Kevin De Bruyne heeft besloten om te vertrekken bij Manchester City. Na tien jaar trouwe dienst en ...

267
267
Eendracht Aalst Lede krijgt opmerkelijke straf na seksistische gezangen

De voetbalwereld heeft nog steeds trekken van een 'mannenbastion', al zijn er de laatste jaren grote ...

49
49

Meer sportnieuws