Holzhauser verklaart keuze voor OH Leuven

door
Holzhauser verklaart keuze voor OH Leuven

Na de degradatie naar 1B besloten verschillende spelers om Beerschot VA de rug toe te keren, daar hoort ook Raphael Holzhauser bij. De Oostenrijkse spelmaker heeft zijn nieuwe club echter niet te ver moeten zoeken. Zo werd hij vrijdag officieel voorgesteld als nieuwste aanwinst van OH Leuven.


Holzhauser was in zijn eerste twee seizoenen bij Beerschot één van de absolute smaakmakers. Vooral vorig jaar haalde hij een hoog niveau en greep hij zelfs nipt naast de Gouden Schoen. Maar de middenvelder kende vervolgens een terugval, ook hij kon degradatie van Beerschot niet voorkomen. In zijn contract stond echter een clausule waardoor Holzhauser in geval van degradatie gratis kon vertrekken. En daar maakte hij dus gebruik van om een overgang naar OHL af te dwingen.

Er toonden nochtans meerdere clubs belangstelling. Op de webstek van de Leuvenaars gaf Holzhauser echter meer uitleg bij zijn keuze. "Het is een mooie club met grote toekomstplannen. In de 3 seizoenen in België speelde ik wel vaak tegen OH Leuven en leerde de club zo toch al goed kennen. Ik had ook goeie gesprekken met de technische staf en de club", klinkt het.

UITSTEKENDE GRASMAT
Een andere opvallend element dat een invloed had op zijn beslissing, was de goede staat van de grasmat aan Den Dreef. "Ik kijk er alvast hard naar uit om elke 2 weken op de beste grasmat van het land te mogen voetballen. Voor een technische speler is een goeie grasmat heel belangrijk. Telkens ik hier kwam spelen was ik al onder de indruk van de kwaliteit van het veld", aldus Holzhauser.

POLL: Denkt u dat Holzhauser zijn beste vorm weer zal terugvinden?

Meest recent

Vandenbempt snoeihard: “Koers van kreupele paarden”

Speeldag 4 van de Play-Offs zit erop en naar goede gewoonte analyseerde Peter Vandenbempt de ...

87
87
Mpoku trekt stekker uit overname Standard en haalt uit

Standard Luik is achter de schermen bezig met een paleisrevolutie. Na het fiasco met eigenaars 777 ...

73
73
Zware straf Union na Genk? “Ze bedriegen de boel twee keer”

Naar goede gewoonte was het maandagavond tijd voor Extra Time. Filip Joos en de analisten spraken ...

356
356
‘Ajax heeft masterplan met Mokio: jackpot én knaltransfer’

Jorthy Mokio werd de jongste debutant ooit voor KAA Gent, maar de Buffalo’s zagen hun ...

63
63
Ulderink onthult groot probleem Antwerp: “Geen discussie!”

Royal Antwerp FC lijkt maar niet op stoom te geraken onder Andries Ulderink in de Champions ...

57
57
Glipt titel pijnlijk uit handen KRC Genk? “Een enorme klap”

KRC Genk verloor in eigen huis van Union SG. De Limburgers stonden al zeven maanden aan de leiding, ...

156
156
'Club op miljoenenkoers: Engelse driestrijd voor sterkhouder'

Club Brugge zal komende zomer naar alle waarschijnlijkheid enkele sterkhouders te gelde maken. ...

393
393
Belgische held beslist historische bekerfinale in Nederland

In Nederland stond op paasmaandag de finale van de KNVB Beker op het programma. En het is zowaar Go ...

237
237
KRC Genk komt erg goed weg: "Levensgevaarlijke actie"

KRC Genk verloor zondag ook zijn tweede rechtstreekse duel tegen een titelconcurrent en ging met 1-2 ...

248
248
Zorgwekkende reeks Anderlecht: Hasi nog tijdens seizoen weg?

RSC Anderlecht pakte zondag tegen Antwerp FC zijn eerste puntje van de Champions' Play-Offs en ...

424
424
'Nieuwe transfer Saelemaekers: Milan legt minimumprijs vast'

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang. Na zijn goede ...

93
93
'Arsenal krijgt vrij spel: zomerse supertransfer nabij'

De zomerse mercato komt met de dag dichter en een pak ploegen zijn nu al druk in de weer met het ...

280
280
‘Club Brugge haalt krachtig uit met JPL-powerhouse’

Club Brugge wil zijn middenveld versterken en heeft zijn oog laten vallen op Abdoulaye Sissako van ...

384
384
'Verhaeghe vloekt: middenvelder verlaat Club Brugge'

Club Brugge trekt alsmaar vaker de kaart van de eigen jeugd, maar uiteraard kan niet iedereen ...

458
458
Vanhaezebrouck ziet voordeel voor KRC Genk in titelrace

Na maanden onafgebroken aan de leiding te hebben gestaan is KRC Genk haar polepositie kwijt. De ...

321
321
Opvallend: 'Union wil shoppen bij titelconcurrent'

De strijd om de titel lijkt na afgelopen weekend meer dan ooit een driekoppige race tussen Club ...

185
185
Club Brugge krijgt goed & slecht nieuws uit ziekenboeg

Dankzij een vlotte 0-5 zege tegen AA Gent nam Club Brugge zondag de koppositie over van KRC Genk. De ...

594
594
Nieuwe beelden Genk-Union: echte ballengooier bekend?

Union wist zondag als eerste ploeg dit seizoen te winnen op het veld van KRC Genk, waar de potjes in ...

1202
1202
'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op ...

338
338
Kompany zet op speelse wijze journalist op zijn plaats

Bayern München pakt weldra weer de titel in de Bundesliga. Een straffe prestatie en Vincent ...

158
158

Meer sportnieuws