'Kassa Genk rinkelt: transfer van 10 miljoen'

door
'Kassa Genk rinkelt: transfer van 10 miljoen'

KRC Genk heeft een seizoen achter de rug om snel te vergeten, zo werd naast quasi alle vooropgestelde doelen greep. Het bestuur besloot dan ook bij te sturen, zo werd met Wouter Vrancken inmiddels al een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. Maar ook aan de spelersgroep zal nog stevig gesleuteld worden.


Zo wordt deze zomer heel wat beweging verwacht aan het transferfront. Genk zal ongetwijfeld de nodige versterking aantrekken, maar vooral aan uitgaande zijde belooft het een drukke mercato te worden. Vorige zomer besloot Racing namelijk om nagenoeg al zijn sterkhouders aan boord te houden. Maar die zet pakte niet goed uit. En dus lijkt de club nu wel bereid om mee te werken aan een aantal uitgaande transfers. "Sommige jongens moeten vertrekken en er zullen ook sterkhouders weggaan. Ik ben zeker dat er interesse gaat zijn", liet Head of Football Dimitri De Condé onlangs nog verstaan.

Onder meer Paul Onuachu en Theo Bongonda komen hiervoor in aanmerking. Zij aasden vorige zomer al nadrukkelijk achter een transfer en krijgen in de komende maanden allicht hun zin. Hetzelfde geldt overigens voor Jhon Lucumi. De Colombiaanse verdediger greep een jaar geleden eveneens naast een transfer. Vervolgens werd zijn contract verlengd tot medio 2023, maar naar verluidt wel met de nodige garanties op een toekomstig vertrek. En de interesse in Lucumi begint nu ook toe te nemen.

10 MILJOEN
Volgens de Colombiaanse journalist Pipe Sierra zou Atalanta, dat hem al een tijdje volgt, opnieuw belangstelling tonen. Maar ook het Duitse Augsburg zou interesse hebben. Genk hoopt volgens de genoemde bron op een slordige 10 miljoen euro voor de 23-jarige. Al zou dat bedrag gedrukt kunnen worden indien via allerlei bonussen en variabelen, zoals een percentage op de mogelijke doorverkoopsom.

POLL: Wie heeft volgens u het meeste potentieel?

Meest recent

MLS wordt steeds ‘Belgischer’: Lionel Messi en de rest

De Major League Soccer opent dit weekend weer de debatten. Het is uiteraard uitkijken naar het feit ...

2
2
Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

87
87
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

67
67
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

16
16
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

98
98
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

275
275
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

150
150
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

46
46
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

18
18
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

106
106
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

72
72
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

34
34
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

140
140
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

92
92
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

26
26
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

86
86
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

172
172
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

341
341
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

39
39
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

42
42

Meer sportnieuws