'Komst Pogba zorgt voor exodus bij Juventus'

door
'Komst Pogba zorgt voor exodus bij Juventus'

Vier jaar nadat Manchester United nog zo'n 100 miljoen euro neertelde voor zijn komst, heeft Paul Pogba de poorten van Old Trafford transfervrij achter zich dicht getrokken. En inmiddels heeft de Franse middenvelder een nieuwe club gevonden. Zo staat hij op punt om terug te keren naar Juventus.


Volgens transferwatcher Fabrizio Romano is die deal inmiddels in kannen en kruiken. De Italiaanse journalist meldt dat alle partijen een sluitend akkoord hebben bereikt. Momenteel vertoeft Pogba nog op vakantie. Binnen de twee weken wordt hij echter in Italië verwacht, waarop de deal definitief beklonken kan worden.

De comeback van Pogba blijft evenwel niet zonder gevolgen. Zo meldt Tuttosport dat Juventus van plan is om met de grove borstel door het middenveld te gaan. Naast Pogba zou enkel Manuel Locatelli verzekerd zijn van zijn plekje in de selectie van volgend seizoen. De overige middenvelders zouden in principe allemaal mogen vertrekken.

GEGEERDE RABIOT
Adrien Rabiot, Arthur, Aaron Ramsey, Weston McKennie en Denis Zakaria zouden bij een goed bod dus in aanmerking komen voor een transfer. Die eerste zou alvast kunnen rekenen op de nodige interesse, vooral dan uit de Premier League. Voor de anderen zal het iets minder evident worden een oplossing te vinden. Met het geld dat de mogelijke vertrekkers opbrengen, zou de Oude Dame haar selectie wel verder mee willen versterken.

POLL: Juventus doet volgend seizoen weer volop mee voor de titel ...

Meest recent

Vandenbempt snoeihard: “Koers van kreupele paarden”

Speeldag 4 van de Play-Offs zit erop en naar goede gewoonte analyseerde Peter Vandenbempt de ...

95
95
Mpoku trekt stekker uit overname Standard en haalt uit

Standard Luik is achter de schermen bezig met een paleisrevolutie. Na het fiasco met eigenaars 777 ...

77
77
Zware straf Union na Genk? “Ze bedriegen de boel twee keer”

Naar goede gewoonte was het maandagavond tijd voor Extra Time. Filip Joos en de analisten spraken ...

380
380
‘Ajax heeft masterplan met Mokio: jackpot én knaltransfer’

Jorthy Mokio werd de jongste debutant ooit voor KAA Gent, maar de Buffalo’s zagen hun ...

68
68
Ulderink onthult groot probleem Antwerp: “Geen discussie!”

Royal Antwerp FC lijkt maar niet op stoom te geraken onder Andries Ulderink in de Champions ...

58
58
Glipt titel pijnlijk uit handen KRC Genk? “Een enorme klap”

KRC Genk verloor in eigen huis van Union SG. De Limburgers stonden al zeven maanden aan de leiding, ...

164
164
'Club op miljoenenkoers: Engelse driestrijd voor sterkhouder'

Club Brugge zal komende zomer naar alle waarschijnlijkheid enkele sterkhouders te gelde maken. ...

418
418
Belgische held beslist historische bekerfinale in Nederland

In Nederland stond op paasmaandag de finale van de KNVB Beker op het programma. En het is zowaar Go ...

237
237
KRC Genk komt erg goed weg: "Levensgevaarlijke actie"

KRC Genk verloor zondag ook zijn tweede rechtstreekse duel tegen een titelconcurrent en ging met 1-2 ...

251
251
Zorgwekkende reeks Anderlecht: Hasi nog tijdens seizoen weg?

RSC Anderlecht pakte zondag tegen Antwerp FC zijn eerste puntje van de Champions' Play-Offs en ...

428
428
'Nieuwe transfer Saelemaekers: Milan legt minimumprijs vast'

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang. Na zijn goede ...

94
94
'Arsenal krijgt vrij spel: zomerse supertransfer nabij'

De zomerse mercato komt met de dag dichter en een pak ploegen zijn nu al druk in de weer met het ...

280
280
‘Club Brugge haalt krachtig uit met JPL-powerhouse’

Club Brugge wil zijn middenveld versterken en heeft zijn oog laten vallen op Abdoulaye Sissako van ...

387
387
'Verhaeghe vloekt: middenvelder verlaat Club Brugge'

Club Brugge trekt alsmaar vaker de kaart van de eigen jeugd, maar uiteraard kan niet iedereen ...

467
467
Vanhaezebrouck ziet voordeel voor KRC Genk in titelrace

Na maanden onafgebroken aan de leiding te hebben gestaan is KRC Genk haar polepositie kwijt. De ...

322
322
Opvallend: 'Union wil shoppen bij titelconcurrent'

De strijd om de titel lijkt na afgelopen weekend meer dan ooit een driekoppige race tussen Club ...

185
185
Club Brugge krijgt goed & slecht nieuws uit ziekenboeg

Dankzij een vlotte 0-5 zege tegen AA Gent nam Club Brugge zondag de koppositie over van KRC Genk. De ...

603
603
Nieuwe beelden Genk-Union: echte ballengooier bekend?

Union wist zondag als eerste ploeg dit seizoen te winnen op het veld van KRC Genk, waar de potjes in ...

1202
1202
'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op ...

338
338
Kompany zet op speelse wijze journalist op zijn plaats

Bayern München pakt weldra weer de titel in de Bundesliga. Een straffe prestatie en Vincent ...

158
158

Meer sportnieuws