'Chelsea doet Tuchel vieren met schoktransfer'

door
'Chelsea doet Tuchel vieren met schoktransfer'

Manchester City pakte al behoorlijk stevig uit op de zomerse transfermarkt. Met het Argentijnse goudhaantje Julian Alvarez en vooral de Noorse doelpuntenmachine Erling Haaland, werd de aanvalslinie al gevoelig versterkt. Maar de Engelse kampioen dreigt nu ook een belangrijke offensieve kracht te verliezen.


Zo lijkt Raheem Sterling op weg naar de uitgang in het Etihad Stadium: Chelsea FC duwt namelijk door voor zijn komst. De Engelse international gaat bij City alvast zijn laatste contractjaar in. En de Londenaren zouden van die situatie willen profiteren om Sterling voor een relatief beperkte transfersom over te nemen van de Engelse kampioen, waar hij afgelopen seizoen ook steeds vaker naast de ploeg viel.

Sowieso wil Chelsea een extra (flank)aanvaller aantrekken. Ook Ousmane Dembélé, die uit contract loopt bij FC Barcelona, is in beeld. Maar binnen de club zouden twijfels heersen over de wispelturige Fransman. Voor Richarlison (Everton) zou dan weer heel wat concurrentie heersen. Bovendien blijkt Thomas Tuchel een groot liefhebber van Sterling. Iets wat nogmaals bevestigd wordt door transferwatcher Fabrizio Romano.

NIEUWE BAZEN
De Italiaanse journalist meldt dat Tuchel de aanvaller absoluut aan zijn selectie wil toevoegen. De Blues zouden dan ook snel met een nieuwe aanbieding komen, terwijl met Sterling al over de persoonlijke voorwaarden werd gesproken. Het dossier kreeg de voorbije dagen wel een twist. De onderhandelingen werden immers gevoerd door Marina Granovskaia, maar die zwaaide af als Chelsea-directeur. Daarom is het nieuwe eigenaar Todd Boehly die de gesprekken in handen heeft genomen.

POLL: Chelsea hoort bij de drie grootste titelfavorieten in de PL ...

Meest recent

Vandenbempt schoffeert ‘bang’ Anderlecht: “Hij zorgde voor paniek”

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Club Brugge op de eerste speeldag van de Champions ...

90
90
'KRC Genk zwaar de mist in met ruwe diamant': "Geblokkeerd"

KRC Genk is dit seizoen de competitieleider. De jeugdopleiding van de Limburgers maakte de afgelopen ...

91
91
‘Union hakt knoop door: toekomst cultheld Burgess bekend’

Christian Burgess is bij Union SG uitgegroeid tot een cultheld op de Belgische velden. De Engelsman ...

39
39
Rudi Garcia doet opmerkelijke uitspraken: "Dit scenario beter"

Rudi Garcia is goed begonnen bij de Rode Duivels. Even leek het volledig mis te gaan na de zeperd in ...

46
46
Van kwaad naar erger: Beerschot ontvangt monsterschorsing

Het gaat van kwaad naar erger met Beerschot. De promovendus is alweer veroordeeld tot degradatie ...

136
136
Mark van Bommel verrast enorm met toekomstwending

Mark van Bommel kende successen bij Royal Antwerp FC en in het verleden werd de Nederlandse ...

88
88
Pijnlijke reality check Anderlecht: "Bijna in sprookjes geloven"

RSC Anderlecht is bijzonder tegenvallend aan de Champions' Play-Offs begonnen en verloor ...

121
121
Spectaculaire nieuwe coach Antwerp? "Doet al jaren de ronde"

Antwerp FC besloot begin maart om afscheid te nemen van Jonas De Roeck als hoofdcoach. Om hem te ...

335
335
Beerschot tegen de touwen: "Compleet wanbeleid!"

Beerschot VA zal volgend seizoen opnieuw in de Challenger Pro League aantreden. Vijf speeldagen voor ...

107
107
'Real Madrid pakt fors uit: sensationele opvolger Modric'

Real Madrid is bezig aan een sterk seizoen tot dusver en blijft in de running om met de treble aan ...

134
134
'Anderlecht neemt drastische beslissing met falende Dendoncker'

RSC Anderlecht verloor zondagmiddag met 2-0 op het veld van Club Brugge en werd op zowat alle ...

590
590
'Seizoen met 42 goals verzilverd: supertransfer Gyökeres'

Arsenal FC kondigde afgelopen weekend een grote verandering binnen de sportieve structuur aan. Zo ...

148
148
‘Club Brugge-vijfklapper: powerhouse en dribbelkoning’

Club Brugge speurt de markt af naar versterkingen en heeft meerdere talenten op het oog. Spits ...

339
339
'Coucke hakt knoop door: Vandenhaute out bij Anderlecht?'

Met een kansloze 2-0 nederlaag op het veld van aarstrivaal Club Brugge heeft Anderlecht haar start ...

884
884
Einde tijdperk: AA Gent neemt afscheid van meubelstuk

Hoewel het in Genk meteen met 4-0 onderuit ging mag AA Gent zich voor het eerst sinds 2019 nog eens ...

695
695
'De Condé heeft beet: KRC Genk overtuigt toptarget'

Hoewel de titelrace momenteel alle aandacht opeist werkt KRC Genk achter de schermen ook al aan de ...

514
514
'Gheysens houdt uitverkoop: Antwerp in de etalage?'

Antwerp begon aan de play-offs met een kansloze 5-1 nederlaag tegen Union. Ook buiten de lijnen viel ...

710
710
Referee Department geeft toe: VAR-fiasco op speeldag 1 PO's

De kop is eraf. Afgelopen weekend betekende het startschot van de Play-Offs in onze competitie. Ook ...

232
232
Vermant lukt hattrick: Club Brugge klopt Essevee in oefenpot

Met een vlotte 2-0 zege tegen aartsrivaal Anderlecht schoot Club Brugge zondag uitstekend uit de ...

594
594
Coucke bijt van zich af: "Mag ik dat in extreme mate ontkennen?"

RSC Anderlecht likt nog maar eens zijn wonden. In Brugge incasseerde het zijn 10de nederlaag van het ...

486
486

Meer sportnieuws