SK Beveren stelt eerste zomeraanwinst voor

door
SK Beveren stelt eerste zomeraanwinst voor

Waasland-Beveren werd onlangs opnieuw omgedoopt tot SK Beveren. Met de naamsverandering wil de club opnieuw aanknopen met de oude successen. De Waaslanders willen komend seizoen de promotie afdwingen naar de Jupiler Pro League. Vorig seizoen moesten ze zich tevreden stellen met de derde plek in 1B.


Om de promotiedroom uit te laten komen, mag er zeker nog iets bij op de Freethiel. Dat lijken ze ook te beseffen in Oost-Vlaanderen. Beveren stelt met Malick Fall zijn eerste aanwinst voor het komende seizoen voor op de clubwebstek. De 19-jarige Senegalees komt over van Al-Hilal, een club uit de Verenigde Arabische Emiraten. Daarvoor was hij in eigen land aan de slag. Het is het eerste Europese avontuur voor de jonge Afrikaan.

Antoine Gobin, de CEO van SK Beveren, laat zich uit over de transfer van Fall. "Malick is al enkele weken bij ons en we zagen bij hem bepaalde kwaliteiten, op en naast het veld, die ons enthousiast maken over de toekomst", klinkt het. Fall tekende een contract voor twee seizoenen, met een optie op twee bijkomende seizoenen.

COSTA

Met Manual Da Costa (36) liet Beveren eerder al een ervaren pion vertrekken. De Marokkaanse verdediger en de club gingen na onderling overleg elk hun eigen weg. Da Costa was uiteindelijk maar zes maanden aan de slag op de Freethiel. De speler vond ondertussen al onderdak bij het Luxemburgse F91 Dudelange. Het is niet duidelijk voor hoelang hij er getekend heeft.

POLL: Goede transfer?

Meest recent

Doek valt over Beerschot: "De gifbeker leegdrinken"

De Play-Downs zijn nog maar één speeldag ver en eerste degradant is al bekend. Zo is ...

7
7
Anderlecht-bestuur stelt eisen: Hasi móét deze speler opstellen

Het bestuur van Anderlecht oefent druk uit op coach Besnik Hasi om Jan-Carlo Simic vaker op te ...

116
116
Italiaanse pers unaniem na optreden Romelu Lukaku

SSC Napoli blijft voorlopig stevig aanklampen in de Italiaanse titelstrijd. Zondagavond won de ploeg ...

30
30
Kranten duiden grote uitblinker aan na triomftocht Club

Club Brugge kan met een tevreden gevoel terugblikken op zijn start van de nacompetitie. Blauw-Zwart ...

188
188
Genk genekt door arbitrage? Ex-scheidsrechter reageert

Leider KRC Genk is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. De Limburgers ...

104
104
Analisten trekken keiharde conclusie Anderlecht: "Zover is het gekomen"

RSC Anderlecht is met een uitschuiver aan de Champions' Play-Offs begonnen. De recordkampioen ...

275
275
Mechele verbaast zich compleet over Anderlecht:

Club Brugge heeft zondagnamiddag zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het nam ...

272
272
Garcia doet boekje open over 'gouden generatie' Duivels

Rudi Garcia kan tevreden terugblikken op zijn eerste interlandbreak als bondscoach van de Rode ...

240
240
Karetsas: "We maken hier een statement"

Wat een week heeft Konstantinos Karetsas beleefd. Het 17-jarige toptalent debuteerde voor ...

88
88
Mijlpaal Lukaku bezorgt Napoli zege in topper

In de Serie A heeft Napoli zondagavond een uitstekende zaak gedaan. Het pakte de drie punten in de ...

68
68
Euvrard ziet wederopstanding Dender, Simons ontgoocheld

De laatste wedstrijd van de eerste speeldag in de Europe Play-Off heeft eindelijk een winnaar ...

30
30
Milicevic blijft optimistisch ondanks pandoering

AA Gent wist zich voor de eerste keer sinds 2019 nog eens te plaatsen voor de Champions' Play-Off, ...

140
140
Fink op de rem: "We zijn nog steeds geen titelfavoriet"

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off heeft meteen voor afscheiding gezorgd. De top drie won ...

76
76
Ex-ref velt oordeel over afgekeurde goal/penalty Genk

KRC Genk is zondag aan zijn Champions' Play-Off begonnen met een klinkende overwinning. Het legde AA ...

370
370
Dender klopt Westerlo en mengt zich in strijd om Europa

De Europe Play-Off is dit weekend nog wat spannender geworden. Na twee gelijke spelen in de vorige ...

65
65
Cercle Brugge baalt: "Dat ligt aan deze play-offs"

Cercle Brugge speelde 2-2 tegen KV Kortrijk, waardoor STVV in de Relegation Play-Offs dé ...

304
304
Straf! Ongenaakbaar Racing Genk overleeft dubbele deceptie

Ook Racing Genk is zijn Play-Offs begonnen met een perfect rapport. De Limburgers weigerden vanavond ...

257
257
Jashari steekt mes wat dieper bij Anderlecht: "Eigenlijk..."

Ardon Jashari heerste weer op het middenveld bij Club Brugge. De Zwitser won met Blauw-Zwart ...

737
737
Ongelooflijke VAR-fase in Genk-Gent: "VARhaeghe"

KRC Genk is aan de winnende hand tegen AA Gent. In de eerste helft was het plots alle hens aan dek ...

384
384
Manchester City zet volgende stap voor troostprijs

In Engeland geen competitievoetbal dit weekend. Wel de kwartfinales van de FA Cup en dit ...

64
64

Meer sportnieuws