Beveren pakt uit: drie aanwinsten op één dag

door
Beveren pakt uit: drie aanwinsten op één dag

Waasland-Beveren wou vorig seizoen meteen meestrijden voor de promotie naar de Jupiler Pro League, maar moest uiteindelijk vrede nemen met de derde plaats in 1B. In de komende jaargang wil de club opnieuw een gooi doen naar 1A. En dat zal gebeuren onder een 'nieuwe' naam, zo keert SK Beveren terug in het Belgische profvoetbal.


Vorige maand werd een akkoord gevonden wat opnieuw voor eenheid in het Beverse voetbal moet zorgen. Concreet gaat Waasland-Beveren vanaf volgend seizoen in de Challenger Pro League aan de slag als SK Beveren. KSK Beveren blijft dan weer spelen in 1ste Provinciale Oost-Vlaanderen. Daarnaast zullen de twee ploegen ook hetzelfde logo krijgen en zal er nauw worden samengewerkt. Dat logo en de rest van de rebranding zijn inmiddels ook officieel voorgesteld en dus kan de focus weer volledig op het sportieve aspect gericht worden.

Zo toonde Beveren zich zonder wel heel erg actief op de transfermarkt. Op een tijdspanne van enkele uren werden maar liefst drie aanwinsten aangekondigd. Alexander Corryn is alvast een bekend gezicht. De flankverdediger was de voorbije jaren actief bij Cercle Brugge, KV Mechelen en Antwerp FC. Bij die laatste club werkte hij ook al samen met Beveren-coach Wim De Decker. De Waaslanders konden hem transfervrij oppikken en legden hem vast voor één seizoen.

SHOPPEN IN MLS
Daarnaast ging de club ook in de Amerikaanse MLS aankloppen voor versterking. Everton Luiz, een ervaren middenvelder uit Brazilië, wordt in bruikleen overgenomen van zusterclub Real Salt Lake. Daarnaast maakt ook Tyler Wolff (19) de overstap naar de Freethiel. De veelbelovende Amerikaanse flankaanvaller wordt een jaartje gehuurd van Atalanta United.

POLL: Beveren hoort bij de titelfavorieten in de Challenger Pro League ...

Meest recent

Doek valt over Beerschot: "De gifbeker leegdrinken"

De Play-Downs zijn nog maar één speeldag ver en eerste degradant is al bekend. Zo is ...

0
0
Anderlecht-bestuur stelt eisen: Hasi móét deze speler opstellen

Het bestuur van Anderlecht oefent druk uit op coach Besnik Hasi om Jan-Carlo Simic vaker op te ...

71
71
Italiaanse pers lyrisch na optreden 'echte leider' Lukaku

SSC Napoli blijft voorlopig stevig aanklampen in de Italiaanse titelstrijd. Zondagavond won de ploeg ...

19
19
Kranten duiden grote uitblinker aan na triomftocht Club

Club Brugge kan met een tevreden gevoel terugblikken op zijn start van de nacompetitie. Blauw-Zwart ...

140
140
Genk genekt door arbitrage? Ex-scheidsrechter reageert

Leider KRC Genk is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. De Limburgers ...

86
86
Analisten trekken keiharde conclusie Anderlecht: "Zover is het gekomen"

RSC Anderlecht is met een uitschuiver aan de Champions' Play-Offs begonnen. De recordkampioen ...

240
240
Mechele verbaast zich compleet over Anderlecht:

Club Brugge heeft zondagnamiddag zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het nam ...

258
258
Garcia doet boekje open over 'gouden generatie' Duivels

Rudi Garcia kan tevreden terugblikken op zijn eerste interlandbreak als bondscoach van de Rode ...

218
218
Karetsas: "We maken hier een statement"

Wat een week heeft Konstantinos Karetsas beleefd. Het 17-jarige toptalent debuteerde voor ...

84
84
Mijlpaal Lukaku bezorgt Napoli zege in topper

In de Serie A heeft Napoli zondagavond een uitstekende zaak gedaan. Het pakte de drie punten in de ...

67
67
Euvrard ziet wederopstanding Dender, Simons ontgoocheld

De laatste wedstrijd van de eerste speeldag in de Europe Play-Off heeft eindelijk een winnaar ...

28
28
Milicevic blijft optimistisch ondanks pandoering

AA Gent wist zich voor de eerste keer sinds 2019 nog eens te plaatsen voor de Champions' Play-Off, ...

127
127
Fink op de rem: "We zijn nog steeds geen titelfavoriet"

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off heeft meteen voor afscheiding gezorgd. De top drie won ...

73
73
Ex-ref velt oordeel over afgekeurde goal/penalty Genk

KRC Genk is zondag aan zijn Champions' Play-Off begonnen met een klinkende overwinning. Het legde AA ...

363
363
Dender klopt Westerlo en mengt zich in strijd om Europa

De Europe Play-Off is dit weekend nog wat spannender geworden. Na twee gelijke spelen in de vorige ...

65
65
Cercle Brugge baalt: "Dat ligt aan deze play-offs"

Cercle Brugge speelde 2-2 tegen KV Kortrijk, waardoor STVV in de Relegation Play-Offs dé ...

299
299
Straf! Ongenaakbaar Racing Genk overleeft dubbele deceptie

Ook Racing Genk is zijn Play-Offs begonnen met een perfect rapport. De Limburgers weigerden vanavond ...

255
255
Jashari steekt mes wat dieper bij Anderlecht: "Eigenlijk..."

Ardon Jashari heerste weer op het middenveld bij Club Brugge. De Zwitser won met Blauw-Zwart ...

724
724
Ongelooflijke VAR-fase in Genk-Gent: "VARhaeghe"

KRC Genk is aan de winnende hand tegen AA Gent. In de eerste helft was het plots alle hens aan dek ...

376
376
Manchester City zet volgende stap voor troostprijs

In Engeland geen competitievoetbal dit weekend. Wel de kwartfinales van de FA Cup en dit ...

63
63

Meer sportnieuws