'Club Brugge geeft stunttransfer niet op'

door
'Club Brugge geeft stunttransfer niet op'

Met overwinningen tegen concurrenten AA Gent (Supercup) en KRC Genk (Jupiler Pro League), is Club Brugge goed aan het nieuwe seizoen begonnen. En dat terwijl de selectie nog niet eens op punt staat. Zo is de landskampioen nog druk in de weer op de zomerse transfermarkt.


Blauw-Zwart lijkt immers nog afscheid te gaan nemen van enkele spelers. Charles De Ketelaere hoopt nog altijd op een doorbraak met AC Milan, terwijl het geen geheim is dat Noa Lang deze zomer een nieuwe stap wil zetten. Voor overbodige spelers zoals David Okereke wordt elders een oplossing gezocht. En dinsdag geraakte bekend dat ook een vertrek van Ruud Vormer niet uitgesloten is.

De aanvoerder hoeft in principe niet weg, maar Club zal hem bij een mooi bod allerminst tegenhouden. Hij zou zelfs gratis mogen beschikken indien een buitenlandse ploeg zich meldt. In Brugge zijn de sportieve vooruitzichten dan ook beperkt. Met de komst van Casper Nielsen en de opmars van enkele jongere spelers, is er voor Vormer amper nog plaats op het middenveld. Bovendien kan er in de tweede seizoenshelft weer gerekend worden op de revaliderende Mats Rits.

BERGE IN BEELD
Tot slot is de kans volgens Het Laatste Nieuws groot dat de landskampioen opnieuw de markt op trekt voor nog een nieuwe middenvelder. En bij Het Nieuwsblad schrijft men dat de situatie van Sander Berge nog steeds van dichtbij wordt opgevolgd. De Noorse middenvelder, die destijds furore maakte bij KRC Genk, speelt momenteel voor de Engelse tweedeklasser Sheffield United. De voorzitter van die club onthulde onlangs dat Club al een bod deed op Berge, maar dat dit veel te laag was. Mogelijk volgt weldra dus een nieuwe poging.

POLL: Berge zou een basisspeler zijn bij het huidige Club Brugge ...

Meest recent

Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

8
8
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

23
23
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

7
7
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

78
78
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

150
150
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

117
117
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

31
31
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

17
17
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

89
89
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

60
60
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

31
31
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

138
138
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

83
83
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

24
24
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

73
73
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

153
153
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

300
300
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

38
38
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

66
66

Meer sportnieuws