'Club Brugge krijgt vrije baan voor absolute toptransfer'

door
'Club Brugge krijgt vrije baan voor absolute toptransfer'

Het staat vast dat Club Brugge zich nog stevig zal versterken tijdens de laatste weken van de zomermercato. Normaal gezien mag Carl Hoefkens nog een extra aanvaller, centrale middenvelder en verdediger verwachten. Indien er nog andere spelers zouden vertrekken bij de landskampioen, zouden ook die vervangen worden.


Club Brugge speurt al enkele weken naar een nieuwe targetspits. In die zoektocht zou de landskampioen zijn uitgekomen bij Rasmus Höjlund. De Deense spits van Sturm Graz is een ware sensatie in Oostenrijk, en moet ook een stevige duit kosten. Zo raakte al bekend dat Club Brugge vorige week een bod van 8,5 miljoen euro lanceerde voor de 19-jarige spits. Dat bod werd echter resoluut afgewezen door Sturm Graz.

Blauw-Zwart zal dus een versnelling hoger moeten schakelen als het Höjlund wil strikken. Het Deense toptalent lokte ondertussen ook de interesse van heel wat Europese topclubs. Zo zou Newcastle gepolst hebben bij de entourage van de Deen. De steenrijke Premier League-club heeft zijn vizier inmiddels al verlegd, weet Fichajes. Goncalo Ramos zou namelijk als nummer één op het verlanglijstje van de Magpies staan.

Vrije baan voor Club Brugge

Het is Newcastle dan ook menens voor Goncalo Ramos. Zo zou er een bod van ongeveer 35 miljoen pond worden neergelegd bij Benfica voor het 21-jarige toptalent. Dat zou wel eens uitstekend nieuws voor Club Brugge kunnen betekenen. Door het afhaken van Newcastle heeft Blauw-Zwart opnieuw ‘vrije baan’ in de strijd om Höjlund. Mannaert en co weten dus wat er hen te doen staat tijdens de laatste weken van de mercato.

POLL: Moet Club Brugge alles uit de kast halen voor Höjlund?

Meest recent

'Bayern hakt knoop door over transfer Karetsas'

Na een topseizoen wacht KRC Genk in de zomer wellicht een helse klus om zijn kern bijeen te houden. ...

44
44
Union SG draait KRC Genk een loer: "Vervanger Vanhoutte"

Union SG sloeg de afgelopen jaren al stevig toe met koopjes. Bij RSC Anderlecht haalden ze Noah ...

120
120
KBVB haalt nogmaals uit: alweer bijltjesdag op de bond

Bij de KBVB is het ook een duiventil. Er viel nog maar eens een ontslagronde te noteren. ...

17
17
Vandenhaute flikt het: nieuwe patron naar Anderlecht

Wouter Vandenhaute heeft met de komst van Cedric Hatenboer een belangrijke slag geslagen voor ...

347
347
De Condé kondigt nu al twee uitgaande toptransfers aan

KRC Genk heeft een uitstekende kern, net als vorig seizoen. Toen haalde Wouter Vrancken er ...

316
316
Verhuurde spelers: spits scoort aan de lopende band

Dit seizoen spelen er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League in het buitenland. Bij ...

92
92
Anderlecht speurt rond: "Of ze interesse hebben?"

RSC Anderlecht gaat in de zomer voor de zoveelste keer de afgelopen jaren een grote schoonmaak ...

99
99
'Stoelendans bij Antwerp: Gheysens kiest nieuwe coach'

Antwerp verbaasde vriend en vijand door Jonas De Roeck vlak voor de play-offs te vervangen door ...

821
821
KRC Genk onthult concrete plannen met Penders & Karetsas

Terwijl coach Thorsten Fink en zijn troepen zich focussen op de titelrace blijven zijn bazen niet ...

185
185
Club Brugge heeft beet: goudhaantje tekent tot medio 2028

Club Brugge hoopt in de play-offs nog maar eens een inhaalrace tot een goed einde te brengen, ...

345
345
'Renovatiewerken Renard: Anderlecht houdt grote kuis'

Ondanks de trainerswissel werd Anderlecht zondag nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt door ...

492
492
'Overmars grandioos de mist in: Antwerp loopt miljoenen mis'

Na de zware 5-1 nederlaag tegen Union dreigt Antwerp slechts een bijrol te vertolken in de ...

414
414
Club Brugge bibbert: dubbele opdoffer uit ziekenboeg?

Club Brugge nam zondag vlot de maat van Anderlecht. Nochtans kon Nicky Hayen nog geen beroep doen op ...

629
629
'Vanhaezebrouck voorspelt straffe recordtransfer KRC Genk'

Met een vlotte 4-0 zege tegen AA Gent zette KRC Genk haar titelambities meteen nog eens kracht bij. ...

532
532
'Anderlecht wil peperduur toptarget Club Brugge kapen'

Club Brugge bleek afgelopen zondag nog maar eens een maatje te sterk voor Anderlecht. Toch hopen de ...

781
781
KRC Genk schrikt: 'Chelsea onthult Penders-verrassing’

Mike Penders maakte voor 20 miljoen euro de transfer van KRC Genk naar Chelsea, maar de 19-jarige ...

299
299
1 april: van STVV-parfum tot Kompany bondscoach en Talbi heeft spijt

Vandaag is het 1 april en dan is het altijd opletten geblazen. Verschillende media sturen foutieve ...

87
87
Rayane Bounida wint eerste prijs en roept straffe ambities

Rayane Bounida maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Ajax en de Belgische Marokkaan heeft die ...

54
54
‘Club Brugge ruikt jackpot: strijd barst volledig los’

Ardon Jashari is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder voor zes ...

309
309
‘Noa Lang boort zélf knaltransfer door de neus’

PSV kreeg afgelopen speeldag in de Eredivisie de genadeslag van Ajax. De Amsterdammers wonnen met ...

180
180

Meer sportnieuws