'Raskin voorziet Club Brugge van transfer-antwoord'

door
'Raskin voorziet Club Brugge van transfer-antwoord'

Voor CEO Vincent Mannaert en de rest van de sportieve leiding bij Club Brugge wordt het nog een bijzonder druk slot van de transferperiode. Zo is het uitkijken naar hoe de uitgaande dossiers van Noa Lang en vooral Hans Vanaken verder zullen ontwikkelen. Daarnaast wil de landskampioen zelf ook nog stevig toeslaan.


Afgelopen maandag rondde Blauw-Zwart alvast de komst van Dedryck Boyata af. Het aantrekken van nog een extra verdediger zou niet helemaal uitgesloten zijn, maar is voorlopig dus geen prioriteit meer. Een nieuwe spits is dat wel. Club volgt daarvoor verschillende dossiers. Rasmus Hojlund zou nog steeds bovenaan het lijstje staan, maar de beloftevolle Deen van Sturm Graz moet wel een pak geld kosten en de concurrentie is aanzienlijk.

Daarnaast wil Club ook nog een extra middenvelder aantrekken. Hiervoor wordt op verschillende paarden gewed. Raphael Onyedika van FC Midtjylland is bijvoorbeeld het meest recente doelwit dat genoemd wordt. Daarnaast blijft men hopen op een doorbraak rond Sander Berge, al lijkt de Noor van Sheffield United te duur uit te vallen. En één piste lijkt alvast definitief geschrapt te mogen worden.

RASKIN WIL BUITENLAND
Zo meldt transferwatcher Sacha Tavolieri dat Nicolas Raskin vriendelijk bedankt heeft voor een overstap naar Jan Breydel. De sterkhouder van Standard was nochtans al een tijdje in beeld bij de landskampioen. Bovendien mikt Raskin wel degelijk op een stapje hogerop. Maar de 21-jarige middenvelder zou de Brugse directie hebben laten weten dat hij een club in het buitenland verkiest. Standard zou minstens 6 miljoen euro, én een stevig percentage op de doorverkoopsom, verlangen.

POLL: Club Brugge heeft nood aan een gelijkaardig type als Raskin ...

Meest recent

Verrassing van formaat: ‘Man City kiest vervanger De Bruyne’

Het contract van Kevin De Bruyne bij Manchester City loopt aan het einde van het seizoen af. De ...

1
1
'Spectaculaire uitdaging voor Thomas Müller'

Thomas Müller lijkt op weg naar zijn afscheid bij Bayern München. Gaat hij nog een ...

19
19
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: ruim 25 dossiers op tafel

Olivier Renard is sinds oktober aan de slag bij RSC Anderlecht. Hij hekelde het werk van Jesper ...

79
79
De Condé bevestigt transfergerucht: "Interessante speler"

KRC Genk is nu al bezig met de zomermercato, net zoals de andere ploegen in de Jupiler Pro League. ...

58
58
Genk heeft enorme titeltroef: "Beste back-up van België"

KRC Genk blijft voorlopig op koers om met de vijfde landstitel uit zijn geschiedenis aan de haal te ...

48
48
Hommeles bij Bayern München: nieuwe baas voor Kompany?

Bayern München is bezig aan een goed seizoen. Der Rekordmeister stevent af op zijn zoveelste ...

47
47
'Hete zomer Renard: tot 13 (!) vertrekkers bij Anderlecht'

Olivier Renard werd in het najaar aangeduid als sportief directeur bij RSC Anderlecht. Tijdens de ...

174
174
'Bliksemvertrek op Stayen: opvallende bestemming Lamkel Zé'

STVV pakte tijdens de winterse transferperiode uit met de komst van Didier Lamkel Zé. Maar na ...

228
228
'Club Brugge shockeert: ‘krankzinnige’ miljoenentransfer'

Caspar Jander (22) van 1. FC Nürnberg is een van de meest gewilde spelers op de transfermarkt. ...

457
457
'City reserveert 100 miljoen voor droomtransfer Guardiola'

Manchester City plaatste zich afgelopen weekend voor de halve finales van de FA Cup, maar is ...

59
59
'Chelsea en co in de rij: KRC Genk op miljoenenkoers'

KRC Genk is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en heeft dat onder maar aan Konstaninos ...

139
139
'Dolberg naar exit: Anderlecht heeft vervanger in vizier'

RSC Anderlecht staat voor enkele belangrijke weken. De Brusselaars willen zich in de Champions' ...

364
364
'Club Brugge wil nationaal transferrecord verpletteren'

Onder meer dankzij de knappe campagne in de Champions League, dreigt Club Brugge komende zomer ...

638
638
Real Madrid mag na absolute thriller naar bekerfinale

Real Madrid heeft dinsdagavond een ticket voor de Spaanse bekerfinale gepakt, maar daarvoor moest ...

69
69
Joos geeft Anderlecht toch een beetje hoop voor PO1

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft meteen duidelijk gemaakt dat er een stevige ...

237
237
Waanzinnige bekerstunt in Duitsland, PSG ontsnapt

Belgische clubs mogen deze week rusten, maar in heel wat andere Europese landen staat er ...

126
126
Gedroomde comeback Arsenal, Sels klopt ook Man Utd

Omdat er vorig weekend in de FA Cup gespeeld werd, wordt er in de Premier League tijdens deze ...

53
53
'Salah heeft knoop doorgehakt: nieuwe club bekend'

Op zijn 32ste zit Mohamed Salah in de vorm van zijn leven, maar het lijkt er alsmaar meer op dat de ...

181
181
'Nieuwe wending: overname Standard opgeschort'

Standard gaat in de play-offs nog op zoek naar een mogelijk ticket, wat toch een mirakel zou zijn ...

312
312
'Anderlecht bereikt akkoord: thuishaven Futures gekend'

Voor Anderlecht dreigt het seizoen op een grote ontgoocheling uit te draaien. Nadat het de play-offs ...

441
441

Meer sportnieuws