Pech voor Big Rom: Lukaku mist stadsderby én topper tegen Bayern

door
Pech voor Big Rom: Lukaku mist stadsderby én topper tegen Bayern

Het avontuur van Romelu Lukaku bij Chelsea bleek allesbehalve een succes. De Rode Duivel werd vorig seizoen nog met grote bombarie richting Londen gehaald, maar kon er nooit zijn stempel drukken. Na één seizoen besloot ‘Big Rom’ dan ook om terug te keren naar Internazionale. De Italiaanse vice-kampioen huurt de aanvaller voor één seizoen van de Blues.


Internazionale begon het seizoen niet zoals gepland. Ondanks twee simpele zeges tegen Lecce en Spezia, ging de Nerazzurri in zijn eerste topper van het seizoen roemloos ten onder tegen Lazio. De ploeg van Simone Inzaghi verloor met 3-1 van de Biancocelesti. Deze week staan er voor Inter dus twee levensbelangrijke duels op het programma. Zo geeft het morgen partij aan Cremonese, en staat komend weekend de stadsderby tegen Milan op het programma. Volgende week volgt dan weer het eerste Champions League-duel tegen Bayern München.

Voor Romelu Lukaku zal het sowieso een stadsderby in mineur worden. De Rode Duivel blesseerde zich gisterenochtend op training, en na verder onderzoek bleek aan het licht te zijn gekomen dat de aanvaller met een vervelende dijblessure kampt. Om die reden zal Big Rom al met zekerheid niet beschikbaar zijn voor de aankomende wedstrijden tegen Cremonese, Milan en Bayern. Een streep door de rekening voor de sterke sluipschutter.

Geen Origi?

Ook stadsgenoot Milan lijkt wat averij te hebben opgelopen. Zo raakte vandaag bekend dat Ante Rebic en Divock Origi al met zekerheid verstek geven voor het aankomende duel tegen Sassuolo. Of beide spelers wedstrijdfit zullen raken voor de stadsderby, blijft nog maar de vraag. Voor Origi is het alvast een streep door de rekening, want de Rode Duivel wil ongetwijfeld zo snel mogelijk komaf maken met zijn rol als bankzitter.

POLL: Wie zal aan het langste eind trekken in de stadsderby?

Meest recent

Milicevig legt vinger op de wonde na nieuwe zeperd AA Gent

AA Gent had gehoopt om in zijn eerste deelname aan de Champions' Play-Off sinds 2019 zich in ...

104
104
Pocognoli stuurt flinke waarschuwing naar Anderlecht

Wat een verschil kan een jaar maken. Vorig seizoen begon Union nog rampzalig aan de Champions' ...

80
80
'Belgische clubs gaan strijd aan om Franse sensatie'

Het seizoen is nog niet voorbij, maar heel wat teams zijn wel al volop in de weer om hun ...

32
32
Barça heeft genade en profiteert niet van uitschuiver Real

FC Barcelona had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om de titel in La Liga, ...

26
26
Indrukwekkend Union walst nu ook moeiteloos over AA Gent

Union heeft een verpletterende start genomen in deze Champions' Play-Off. Na de 5-1 van vorige week ...

103
103
PSV slaakt zucht van opluchting dankzij goal Bakayoko

PSV zag vorige week zijn titeldroom zo goed als uiteenspatten door een pijnlijke thuisnederlaag in ...

22
22
Straffe remonte NXT, Lommel wint Limburgse derby

Club NXT blijft hoge ogen gooien in de Challenger Pro League. De Brugse jonkies pakten tegen Club ...

71
71
Anouar Ait El Hadj pakt zeer opmerkelijk PO1-record

Union begon vorige week op straffe wijze aan zijn play-offs door Antwerp met 5-1 van de mat te vegen ...

38
38
Kuyt verrast: "Willen de boel hier op zijn kop zetten"

Voor Beerschot viel vorig weekend al het doek over de degradatiestrijd, want door het verlies tegen ...

169
169
Aston Villa doet gouden zaak met zege in Belgisch duel

De afsluiter van deze zaterdag in de Premier League was een zeer Belgisch getint duel. In de kraker ...

28
28
Westerlo houdt PO2 spannend met straffe comeback tegen OHL

De strijd om het laatste Europese ticket in de Europe Play-Off blijft razend spannend. Het verschil ...

47
47
Pocognoli kiest vervanger Boufal, verrassingen bij Gent

Er wordt zaterdagavond ook in de Champions' Play-Off van de Jupiler Pro League gevoetbald. Om 20u45 ...

30
30
Ondrejka en Keita bewijzen Napoli dienst in titelstrijd

De titelstrijd in de Serie A kan dit weekend weer wat spannender worden. Met winst op Bologna kan ...

75
75
Cercle met schrik vrij: "Maken het onszelf moeilijk"

In de Relegation Play-Off is Cercle Brugge met de schrik vrijgekomen. Het leek opnieuw op weg naar ...

90
90
Eerste Europese kampioen gekend: PSG laat champagne knallen

De eerste kampioen in één van de grote Europese competities is bekend. In de Ligue 1 ...

44
44
Heymans spreekt duidelijke taal over transfer naar Genk

Terwijl KRC Genk nog volop voor de titel aan het strijden is, wordt er achter de schermen ook al ...

425
425
Real blijft achter met serieuze kater voor titelstrijd én CL

Real Madrid heeft zaterdag een stevige klap moeten incasseren. Het ging op pijnlijke wijze in het ...

117
117
Lokeren mag nog dromen van play-offs, eerste nieuwkomer 1B bekend

In de Challenger Pro League zit de competitie in haar laatste rechte lijn. De strijd om de top zes ...

240
240
Anderlecht in dubio: toptransfer, achterdeur of bijtekenen

Bij RSC Anderlecht moeten ze zich gaan herpakken tegen KRC Genk. Besnik Hasi zag toch een ...

301
301
Legende lyrisch over Lukaku: "Wat kan je meer vragen?"

Romelu Lukaku scoorde vorige week zijn 400ste goal in zijn carrière. De Belg is een fenomeen ...

81
81

Meer sportnieuws