'Diego Costa staat voor spraakmakende PL-comeback'

door
'Diego Costa staat voor spraakmakende PL-comeback'

De Belgische clubs hebben nog tot dinsdag middernacht om zich te versterken, maar in de meeste Europese landen is de zomermercato inmiddels gesloten. Transfervrije spelers kunnen echter wel nog zonder restricties een contract tekenen. En daar lijkt Diego Costa gebruik van te gaan maken.


De Braziliaans-Spaanse spits heeft inmiddels al een fraaie loopbaan achter de rug. Zo brak hij destijds helemaal door bij Atlético Madrid en vervolgens kende hij enkele mooie jaren bij Chelsea FC. Maar na zijn periode bij de Blues ging het bergaf met zijn carrière. Een nieuwe ambtstermijn bij Atlético leverde niet het gewenste succes op. En ook een korte passage bij het Braziliaanse Atlético Mineiro was niet bepaald een hoogvlieger.

Zijn contract in Brazilië werd dan ook niet verlengd en sinds januari van dit jaar is Costa vruchteloos op zoek naar een nieuwe werkgever. Hij werd inmiddels aan verschillende clubs gelinkt, maar nooit werd die interesse echt concreet. Nu zou de 33-jarige aanvaller echter toch zijn grote comeback in de Premier League kunnen maken. Volgens The Athletic krijgt Costa namelijk de kans om zich te bewijzen bij Wolverhampton Wanderers.

PROEFPERIODE
De Wolves haalden in de zomermercato Sasa Kalajdzic in huis als nieuwe spits, maar de Oostenrijker viel inmiddels met een zware blessure en staat mogelijk maanden aan de kant. Daarom wil de club nu een andere spits transfervrij op de kop tikken. Costa zou deze week de kans krijgen om zich te bewijzen aan de hand van een proefperiode. Indien die goed meevalt, krijgt hij normaal gezien ook een contract aangeboden.

POLL: Wie was/is volgens u het beste?

Meest recent

Vandenbempt snoeihard: “Koers van kreupele paarden”

Speeldag 4 van de Play-Offs zit erop en naar goede gewoonte analyseerde Peter Vandenbempt de ...

81
81
Mpoku trekt stekker uit overname Standard en haalt uit

Standard Luik is achter de schermen bezig met een paleisrevolutie. Na het fiasco met eigenaars 777 ...

70
70
Zware straf Union na Genk? “Ze bedriegen de boel twee keer”

Naar goede gewoonte was het maandagavond tijd voor Extra Time. Filip Joos en de analisten spraken ...

321
321
‘Ajax heeft masterplan met Mokio: jackpot én knaltransfer’

Jorthy Mokio werd de jongste debutant ooit voor KAA Gent, maar de Buffalo’s zagen hun ...

62
62
Ulderink onthult groot probleem Antwerp: “Geen discussie!”

Royal Antwerp FC lijkt maar niet op stoom te geraken onder Andries Ulderink in de Champions ...

55
55
Glipt titel pijnlijk uit handen KRC Genk? “Een enorme klap”

KRC Genk verloor in eigen huis van Union SG. De Limburgers stonden al zeven maanden aan de leiding, ...

150
150
'Club op miljoenenkoers: Engelse driestrijd voor sterkhouder'

Club Brugge zal komende zomer naar alle waarschijnlijkheid enkele sterkhouders te gelde maken. ...

380
380
Belgische held beslist historische bekerfinale in Nederland

In Nederland stond op paasmaandag de finale van de KNVB Beker op het programma. En het is zowaar Go ...

236
236
KRC Genk komt erg goed weg: "Levensgevaarlijke actie"

KRC Genk verloor zondag ook zijn tweede rechtstreekse duel tegen een titelconcurrent en ging met 1-2 ...

241
241
Zorgwekkende reeks Anderlecht: Hasi nog tijdens seizoen weg?

RSC Anderlecht pakte zondag tegen Antwerp FC zijn eerste puntje van de Champions' Play-Offs en ...

418
418
'Nieuwe transfer Saelemaekers: Milan legt minimumprijs vast'

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang. Na zijn goede ...

92
92
'Arsenal krijgt vrij spel: zomerse supertransfer nabij'

De zomerse mercato komt met de dag dichter en een pak ploegen zijn nu al druk in de weer met het ...

280
280
‘Club Brugge haalt krachtig uit met JPL-powerhouse’

Club Brugge wil zijn middenveld versterken en heeft zijn oog laten vallen op Abdoulaye Sissako van ...

384
384
'Verhaeghe vloekt: middenvelder verlaat Club Brugge'

Club Brugge trekt alsmaar vaker de kaart van de eigen jeugd, maar uiteraard kan niet iedereen ...

452
452
Vanhaezebrouck ziet voordeel voor KRC Genk in titelrace

Na maanden onafgebroken aan de leiding te hebben gestaan is KRC Genk haar polepositie kwijt. De ...

319
319
Opvallend: 'Union wil shoppen bij titelconcurrent'

De strijd om de titel lijkt na afgelopen weekend meer dan ooit een driekoppige race tussen Club ...

182
182
Club Brugge krijgt goed & slecht nieuws uit ziekenboeg

Dankzij een vlotte 0-5 zege tegen AA Gent nam Club Brugge zondag de koppositie over van KRC Genk. De ...

588
588
Nieuwe beelden Genk-Union: echte ballengooier bekend?

Union wist zondag als eerste ploeg dit seizoen te winnen op het veld van KRC Genk, waar de potjes in ...

1197
1197
'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op ...

336
336
Kompany zet op speelse wijze journalist op zijn plaats

Bayern München pakt weldra weer de titel in de Bundesliga. Een straffe prestatie en Vincent ...

157
157

Meer sportnieuws