Italië naar Final Four, Engeland en Duitsland brengen spektakel

door
Italië naar Final Four, Engeland en Duitsland brengen spektakel

De Rode Duivels slaagden er gisteren niet in om zich te plaatsen voor de Final Four. Na het verlies tegen Nederland waren het onze noorderburen die zich van een plaats bij de beste vier landen uit de Nations League mochten scharen. Naast Nederland is ook Kroatië al zeker van de knock-outfase. Vanavond streden Italië en Hongarije voor een derde ticket. 


Hongarije nam het in Boedapest op tegen een uitgelaten Italië. De thuisploeg had genoeg aan een gelijkspel om zich tot groepswinnaar te kronen, terwijl Italië op zijn beurt dan weer moest winnen indien het richting de Final Four wilde. In de eerste helft blunderde de Hongaarse verdediging echter, waarna Giacomo Raspadori makkelijk kon scoren.

In de tweede helft kwam Hongarije nog dicht bij de gelijkmaker, maar het waren opnieuw de Italianen die zich een meester in de efficiëntie toonden. Federico Dimarco kon uiteindelijk op een voorzet van Bryan Cristante de 0-2 eindstand vastleggen. Door de zege is het Italië van Roberto Mancini dus zeker van een plaats bij de Final Four. 

Spektakel in Wembley

In Wembley ontving Engeland met Duitsland een tegenstander van formaat. Ondanks het feit dat beide landen niets meer te winnen of te verliezen hadden, werden de fans wel degelijk verwend. In de tweede helft vielen er maar liefst zes doelpunten in het legendarische stadion. Gündogan bracht de Duitsers op voorsprong vanop de stip. Een kwartier later verraste Havertz met een weergaloos schot uit de tweede lijn. Pickford had geen kans tegen de schicht van de Chelsea-aanvaller. Toch kwam Engeland weer in de wedstrijd na twee snelle doelpunten via Luke Shaw en Mason Mount. Harry Kane bracht de thuisploeg na een slotoffensief zelfs nog op voorsprong via strafschop. In het absolute slot van de partij bezorgde Havertz de Duitsers dan toch nog een verdiend punt. Duitsland klokt zo af op zeven punten en een derde plaats in Groep 3, terwijl Engeland dankzij drie schamele punten degradeert uit de hoofdpot van de Nations League. 

Wedstrijden: 
Engeland-Duitsland: 2-2
Hongarije-Italië: 0-2

POLL: Is het ontbreken van Italië op het aankomende WK een verlies?

Meest recent

Coucke bijt van zich af: "Mag ik dat in extreme mate ontkennen?"

RSC Anderlecht likt nog maar eens zijn wonden. In Brugge incasseerde het zijn 10de nederlaag van het ...

69
69
Pijnlijk: Sonck en Verheyen leggen Anderlecht-problemen bloot

Bij RSC Anderlecht staat er geen ploeg op het veld. Een selectie die al zo door elkaar werd geschud ...

35
35
Ezekiel (ex-RSCA en Standard) met héél verrassende transfer

Er was een tijd dat Ezekiel Imoh een groot talent was op de Belgische velden. Maar zijn ...

59
59
'Fabrizio Romano maakt volgende coach Real Madrid bekend'

Real Madrid kent een heel wisselvallig seizoen. Er waren bijzonder pijnlijke nederlagen tegen FC ...

53
53
Romelu Lukaku doorgelicht: wàànzinnige tussenbalans

Romelu Lukaku is een fenomeen. De Belgische spits scoorde tegen AC Milan zijn 400ste goal uit zijn ...

47
47
Wijnants: "Hij is de beste spits in België"

Tolu Arokodare was vorig jaar inzake rendement een steengoede spits bij KRC Genk, wat onze redactie ...

191
191
Lukaku verrast met uitspraken, hoofdpijn voor Conte

Napoli won de Serie A-topper tegen AC Milan met 2-1 van AC Milan. Romelu Lukaku was belangrijk met ...

67
67
Noa Lang gaat door het lint en maakt ploegmakkers af

PSV ging afgelopen speeldag pijnlijk onderuit tegen Ajax. De Amsterdammers lijken nu op weg naar de ...

65
65
Antwerp schrapt plannen: ‘Ernstige problemen Gheysens’

Vandaag zouden de werken starten voor de afbraak van tribune 2 van de Bosuil. Royal Antwerp FC kende ...

617
617
Vanhaezebrouck sabelt Hasi en Anderlecht helemaal neer

De start van de Champions' Play-Off heeft meteen een stevige kloof blootgelegd. Genk, Club Brugge en ...

402
402
'Genk gaat voor komst verrassende JPL-smaakmaker'

KRC Genk maakte zondag nog eens een statement door in zijn openingsmatch in de Champions' Play-Off ...

506
506
Antwerp moet vertrek van volgende sterkhouder vrezen

Antwerp begon zijn play-offs met een pandoering in het Dudenpark, waar het met 5-1 afgeslacht werd ...

153
153
Hasi loopt vast: Anderlecht krijgt pijnlijke realiteit onder ogen

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen. Het ging in zijn openingswedstrijd kansloos ...

177
177
'STVV stuurt winteraanwinst alweer door'

STVV boekte afgelopen weekend een nipte zege op het Kiel, waarmee het er mee voor zorgde dat ...

126
126
'Kompany ziet absolute legende vertrekken'

Vincent Kompany blijft in zijn eerste seizoen als trainer van Bayern München op titelkoers ...

137
137
Zorgwekkend nieuws omtrent Thibaut Courtois

Real Madrid kwam vorig weekend met de schrik vrij tegen laagvlieger Leganes. Dat kwam in het ...

125
125
Proto keihard: "Hij zou nooit bij Anderlecht mogen spelen"

Anderlecht had gehoopt op een kentering door tijdens de interlandbreak David Hubert te vervangen ...

712
712
'Union krijgt mokerslag: einde seizoen sleutelpion'

Union heeft in zijn openingsmatch in de Champions' Play-Off meteen een stevig statement gemaakt door ...

231
231
TRANSFERUURTJE: 'Uittocht bij Antwerp, Liverpool schiet in actie'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

389
389
Ex-smaakmaker JPL stopt al op 33-jarige leeftijd

Toch wel verrassend nieuws. Ryoto Morioka heeft aangekondigd dat hij op 33-jarige leeftijd de ...

102
102

Meer sportnieuws