Trossard heeft subtiele WK-boodschap voor Martinez

door
Trossard heeft subtiele WK-boodschap voor Martinez

Leandro Trossard (Brighton & Hove Albion) ging zaterdag de wereld rond. Onze landgenoot maakte een hattrick op het veld van Liverpool en bezorgde zijn ploeg zo een punt. De flankspeler lijkt zo steeds meer aanspraak te kunnen maken op een basisplaats bij de Rode Duivels.


Dat is ook de algemene teneur bij heel wat fans. Die vinden dat Trossard in de basis moet starten op het WK in de plaats van de met zichzelf worstelende Eden Hazard. Zelf blijft Trossard er rustig onder. "Eigenlijk is dit een vraag die je aan de bondscoach moet stellen. Ik doe gewoon mijn ding en probeer me zoveel mogelijk te tonen. Dan is het aan de bondscoach om een keuze te maken", vertelt hij aan Sporza.

Toch zit een basisplek bij de Duivels ergens in zijn achterhoofd. "Ik reken niet op een basisplaats, maar ik hoop er wel op. Dat zou een beloning zijn. Maar als dat niet gebeurt, moet ik mij daar bij neerleggen", klinkt het in een diplomatische boodschap voor bondscoach Roberto Martinez. Trossard is aan een geweldig seizoen bezig in de Premier League. In zeven duels scoorde hij al vijf keer en gaf hij twee assists. Statistieken waarmee je kan uitpakken.

TOPTRANSFER

Trossard toonde ook in ons land al zijn grote klasse. Met KRC Genk won hij de titel en de beker. Het leverde hem een transfer naar Brighton & Hove Albion op. Daar is hij nu uitgegroeid tot een smaakmaker, die in verband gebracht wordt met onder meer Chelsea en Newcastle United. Bij die eerste club zou hij zijn voormalige coach Graham Potter treffen. Maar eerst vlammen op het WK met de Rode Duivels. Als basisspeler?

POLL: Bij welke club zou Trossard het best passen?

Meest recent

Vandenbempt snoeihard: “Koers van kreupele paarden”

Speeldag 4 van de Play-Offs zit erop en naar goede gewoonte analyseerde Peter Vandenbempt de ...

85
85
Mpoku trekt stekker uit overname Standard en haalt uit

Standard Luik is achter de schermen bezig met een paleisrevolutie. Na het fiasco met eigenaars 777 ...

72
72
Zware straf Union na Genk? “Ze bedriegen de boel twee keer”

Naar goede gewoonte was het maandagavond tijd voor Extra Time. Filip Joos en de analisten spraken ...

342
342
‘Ajax heeft masterplan met Mokio: jackpot én knaltransfer’

Jorthy Mokio werd de jongste debutant ooit voor KAA Gent, maar de Buffalo’s zagen hun ...

62
62
Ulderink onthult groot probleem Antwerp: “Geen discussie!”

Royal Antwerp FC lijkt maar niet op stoom te geraken onder Andries Ulderink in de Champions ...

56
56
Glipt titel pijnlijk uit handen KRC Genk? “Een enorme klap”

KRC Genk verloor in eigen huis van Union SG. De Limburgers stonden al zeven maanden aan de leiding, ...

153
153
'Club op miljoenenkoers: Engelse driestrijd voor sterkhouder'

Club Brugge zal komende zomer naar alle waarschijnlijkheid enkele sterkhouders te gelde maken. ...

384
384
Belgische held beslist historische bekerfinale in Nederland

In Nederland stond op paasmaandag de finale van de KNVB Beker op het programma. En het is zowaar Go ...

236
236
KRC Genk komt erg goed weg: "Levensgevaarlijke actie"

KRC Genk verloor zondag ook zijn tweede rechtstreekse duel tegen een titelconcurrent en ging met 1-2 ...

243
243
Zorgwekkende reeks Anderlecht: Hasi nog tijdens seizoen weg?

RSC Anderlecht pakte zondag tegen Antwerp FC zijn eerste puntje van de Champions' Play-Offs en ...

421
421
'Nieuwe transfer Saelemaekers: Milan legt minimumprijs vast'

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang. Na zijn goede ...

92
92
'Arsenal krijgt vrij spel: zomerse supertransfer nabij'

De zomerse mercato komt met de dag dichter en een pak ploegen zijn nu al druk in de weer met het ...

280
280
‘Club Brugge haalt krachtig uit met JPL-powerhouse’

Club Brugge wil zijn middenveld versterken en heeft zijn oog laten vallen op Abdoulaye Sissako van ...

384
384
'Verhaeghe vloekt: middenvelder verlaat Club Brugge'

Club Brugge trekt alsmaar vaker de kaart van de eigen jeugd, maar uiteraard kan niet iedereen ...

454
454
Vanhaezebrouck ziet voordeel voor KRC Genk in titelrace

Na maanden onafgebroken aan de leiding te hebben gestaan is KRC Genk haar polepositie kwijt. De ...

320
320
Opvallend: 'Union wil shoppen bij titelconcurrent'

De strijd om de titel lijkt na afgelopen weekend meer dan ooit een driekoppige race tussen Club ...

184
184
Club Brugge krijgt goed & slecht nieuws uit ziekenboeg

Dankzij een vlotte 0-5 zege tegen AA Gent nam Club Brugge zondag de koppositie over van KRC Genk. De ...

589
589
Nieuwe beelden Genk-Union: echte ballengooier bekend?

Union wist zondag als eerste ploeg dit seizoen te winnen op het veld van KRC Genk, waar de potjes in ...

1199
1199
'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op ...

337
337
Kompany zet op speelse wijze journalist op zijn plaats

Bayern München pakt weldra weer de titel in de Bundesliga. Een straffe prestatie en Vincent ...

158
158

Meer sportnieuws