Gano geeft tekst en uitleg bij vreemde situatie bij Zulte Waregem

door
Gano geeft tekst en uitleg bij vreemde situatie bij Zulte Waregem

Onze redactie gaf al aan dat Zinho Gano door Mbaye Leye van dag één al werd genegeerd. Hij stuurde hem zelfs naar de B-kern. Een vreemde beslissing, zeker aangezien hij vorig jaar nog 15 keer scoorde.


Gano vertelt in De Krant van West-Vlaanderen dat Leye al voor de start van het seizoen aan zijn makelaar had meegedeeld dat hij niet meer op hem rekende. Zoals onze redactie al aangaf moest Gano, ondanks het feit dat hij nog langer moest doorspelen met het nationaal elftal, vroeger terugkeren naar de Gaverbeek. Er werd aangegeven dat Gano nog extra rust nodig had, maar Leye ging niet akkoord. Enkele dagen later liep de aanvaller een spierblessure op. Mede veroorzaakt door overbelasting.

Gano laat in de krant weten dat hij wel degelijk een transfer wenste te realiseren – wat heel welkom is voor het financieel geplaagde Zulte Waregem – maar dat hij nog altijd voor Essevee zou willen spelen. “Al is dat zeker niet evident als je weet dat een coach eigenlijk niet met jouw wil werken”, aldus Gano. Plots was er een ‘incident’ op training en Gano moest naar de B-kern.

TERUG IN DE PLOEG?

De spits vertoeft nu bij de beloften en staat open voor een terugkeer, maar Leye – die bekendstaat omwille van zijn koppigheid – heeft daar voorlopig geen oren naar. Het bestuur steunt zijn coach nog steeds in deze situatie, maar laat de deur ook open voor een terugkeer van Gano. Al zullen er dan stevige gesprekken moeten volgen. Leye kan een scorende spits goed gebruiken, Gano moet zich in de kijker spelen en Essevee kan het zich niet veroorloven om één van zijn best verdienende spelers te laten wegkwijnen in de B-kern, wat nefast is voor zijn marktwaarde. Voorlopig is geen enkele partij de winnaar. Spreekt weldra het gezond verstand?

POLL: Onbegrijpelijk dat Leye hem aan de kant laat?

Meest recent

'Spectaculaire uitdaging voor Thomas Müller'

Thomas Müller lijkt op weg naar zijn afscheid bij Bayern München. Gaat hij nog een ...

12
12
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: ruim 25 dossiers op tafel

Olivier Renard is sinds oktober aan de slag bij RSC Anderlecht. Hij hekelde het werk van Jesper ...

62
62
De Condé bevestigt transfergerucht: "Interessante speler"

KRC Genk is nu al bezig met de zomermercato, net zoals de andere ploegen in de Jupiler Pro League. ...

53
53
Genk heeft enorme titeltroef: "Beste back-up van België"

KRC Genk blijft voorlopig op koers om met de vijfde landstitel uit zijn geschiedenis aan de haal te ...

41
41
Hommeles bij Bayern München: nieuwe baas voor Kompany?

Bayern München is bezig aan een goed seizoen. Der Rekordmeister stevent af op zijn zoveelste ...

39
39
'Hete zomer Renard: tot 13 (!) vertrekkers bij Anderlecht'

Olivier Renard werd in het najaar aangeduid als sportief directeur bij RSC Anderlecht. Tijdens de ...

169
169
'Bliksemvertrek op Stayen: opvallende bestemming Lamkel Zé'

STVV pakte tijdens de winterse transferperiode uit met de komst van Didier Lamkel Zé. Maar na ...

201
201
'Club Brugge shockeert: ‘krankzinnige’ miljoenentransfer'

Caspar Jander (22) van 1. FC Nürnberg is een van de meest gewilde spelers op de transfermarkt. ...

438
438
'City reserveert 100 miljoen voor droomtransfer Guardiola'

Manchester City plaatste zich afgelopen weekend voor de halve finales van de FA Cup, maar is ...

51
51
'Chelsea en co in de rij: KRC Genk op miljoenenkoers'

KRC Genk is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en heeft dat onder maar aan Konstaninos ...

134
134
'Dolberg naar exit: Anderlecht heeft vervanger in vizier'

RSC Anderlecht staat voor enkele belangrijke weken. De Brusselaars willen zich in de Champions' ...

349
349
'Club Brugge wil nationaal transferrecord verpletteren'

Onder meer dankzij de knappe campagne in de Champions League, dreigt Club Brugge komende zomer ...

611
611
Real Madrid mag na absolute thriller naar bekerfinale

Real Madrid heeft dinsdagavond een ticket voor de Spaanse bekerfinale gepakt, maar daarvoor moest ...

68
68
Joos geeft Anderlecht toch een beetje hoop voor PO1

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft meteen duidelijk gemaakt dat er een stevige ...

229
229
Waanzinnige bekerstunt in Duitsland, PSG ontsnapt

Belgische clubs mogen deze week rusten, maar in heel wat andere Europese landen staat er ...

124
124
Gedroomde comeback Arsenal, Sels klopt ook Man Utd

Omdat er vorig weekend in de FA Cup gespeeld werd, wordt er in de Premier League tijdens deze ...

51
51
'Salah heeft knoop doorgehakt: nieuwe club bekend'

Op zijn 32ste zit Mohamed Salah in de vorm van zijn leven, maar het lijkt er alsmaar meer op dat de ...

179
179
'Nieuwe wending: overname Standard opgeschort'

Standard gaat in de play-offs nog op zoek naar een mogelijk ticket, wat toch een mirakel zou zijn ...

305
305
'Anderlecht bereikt akkoord: thuishaven Futures gekend'

Voor Anderlecht dreigt het seizoen op een grote ontgoocheling uit te draaien. Nadat het de play-offs ...

435
435
'Bayern hakt knoop door over transfer Karetsas'

Na een topseizoen wacht KRC Genk in de zomer wellicht een helse klus om zijn kern bijeen te houden. ...

639
639

Meer sportnieuws