Verbeke slaat mea culpa: "Hij moet nog veel progressie maken"

door
Verbeke slaat mea culpa:

We haalden het al eerder aan: RSC Anderlecht kocht zéér jong in afgelopen zomer. De transfers waren voorlopig geen groot succes. CEO Peter Verbeke is zelfkritisch in Het Belang van Limburg.


Anderlecht betaalden tussen de 5 en 6 miljoen euro om Abdulrazak Ishaq en Nilson Angulo naar Brussel te halen. Ishaq is voorlopig geen meerwaarde. Hij zit zelden in de selectie en maakt minuten bij RSCA Futures, waar hij ook geen uitblinker is. Hij moet nog veel progressie maken. Angulo speelt ook voornamelijk bij de beloften. Verbeke geeft toe dat het misschien beter was geweest om een ervaren spits te halen voor dat geld, al zou het dan nog moeilijk geweest zijn om die voor dat budget te vinden.

GEEN ZIRKZEE

De Raad van Bestuur was bereid om een financieel risico te nemen voor Zirkzee, maar die koos voor Bologna. Verbeke geeft ook aan dat de club meer verwacht van Esposito, Raman, Verschaeren en Stroeykens inzake scorend vermogen. Esposito is een vrees die Verbeke altijd had. Een spits halen voor vrij weinig geld kwam en die dan niet zou renderen. Hij hoopt dat de Italiaan wel nog kan tonen waarom Anderlecht hem haalde.

Verbeke laat ook weten dat er nog steeds de financiële realiteit is en dat RSCA nog steeds heel erg op de centen moet letten. Zo zal Anderlecht in januari zeker geen vijf ingaande transfers gaan afronden. Al lijkt de kans groot te zijn dat de club toch op zoek gaat naar extra scorend vermogen.

POLL: Kende RSCA een mislukte zomermercato?

Meest recent

Deman zucht na Antwerp-deceptie: “Da’s het verschil…”

Royal Antwerp FC is nog niet 100% zeker van de Champions Play-Offs. The Great Old gaf een zege in de ...

6
6
‘Verrassende knaltransfer De Bruyne in stroomversnelling’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne. Zijn verhaal bij Manchester City lijkt geschreven. Het ...

27
27
Promise David deelt fikse waarschuwing aan Anderlecht uit

Zondag staat de Brusselse derby tussen Union SG en RSC Anderlecht op het programma. Beide clubs ...

44
44
Belangrijke Club Brugge-pion gewild: "Minstens 5 aanbiedingen"

Club Brugge kende de afgelopen jaren een grote opmars in verband met jeugdwerking. Een groot deel is ...

112
112
Frustratie loopt hoog op bij Odoi: “Heeft Antwerp nagelaten”

Royal Antwerp FC gaf in het absolute slot nog twee punten weg tegen Oud-Heverlee Leuven. The Great ...

67
67
Courtois spreekt duidelijke taal over terugkeer Rode Duivels

Thibaut Courtois lag in de clinch met Domenico Tedesco en zei niet meer uit te komen voor de Rode ...

246
246
Marmoush bijna actief in België: "Had geen enkele zin"

Omar Marmoush is zeer goed begonnen aan zijn tijdperk bij Manchester City. De Egyptische aanvaller ...

45
45
Benson na zware periode terug met héérlijke treffer

Het is al een tijdje stil rondom Manuel Benson. De flankaanvaller, ondertussen international van ...

20
20
OH Leuven in de wolken: "Dit is verdiend"

Royal Antwerp FC blijft matige resultaten voorleggen. Tegen OH Leuven speelden ze alsnog 2-2 gelijk. ...

61
61
Hommeles tussen Anderlecht-bestuur en fans: actie op komst

RSC Anderlecht strafte een deel van zijn eigen aanhang naar aanleiding van de rellen tegen ...

459
459
'Anderlecht neemt transferbeslissing over Angulo'

We haalden het na de transfer van Francis Amuzu aan: Nilson Angulo krijgt een (laatste?) kans om ...

358
358
STVV verklapt: “Spraken in de zomer met Union SG”

Bij STVV haalden ze in de wintermercato stevig uit. Met Didier Lamkel Zé en Loïc ...

80
80
Anderlecht lacht tanden bloot: Europa zorgt voor onverwachte extra

Bij RSC Anderlecht ligt de Europese campagne achter de rug. Met de vele blessures zullen ze dat niet ...

717
717
Club Brugge maakt ambities… van Marc Coucke waar

Club Brugge heeft voor de tweede keer in drie jaar tijd de achtste finales van de Champions League ...

1124
1124
MLS wordt steeds ‘Belgischer’: Lionel Messi en de rest

De Major League Soccer opent dit weekend weer de debatten. Het is uiteraard uitkijken naar het feit ...

47
47
Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

196
196
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

166
166
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

50
50
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

148
148
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

654
654

Meer sportnieuws