'Ten Hag stelt orde op zaken met miljoenentransfer'

door
'Ten Hag stelt orde op zaken met miljoenentransfer'

De stoel van David De Gea wankelt bij Manchester United. De Spaanse doelman ligt al enkele seizoenen zwaar onder vuur en de clubleiding wil binnenkort ook ingrijpen. Het contract van De Gea loopt nog tot eind dit seizoen, in de overeenkomst staat ook nog een optie voor een extra jaar, maar het is allesbehalve zeker of Erik Ten Hag en co die zullen lichten.


De Gea weegt immers zwaar door de loonkosten van de Red Devils en hij kwam dit seizoen meermaals onder vuur te liggen door enkele foutjes. Manchester United schakelt daarom over naar andere interessante doelmannen en in hun zoektocht zijn ze uitgekomen bij Diogo Costa van FC Porto.

De 23-jarige doelman keepte onlangs nog een uitstekende partij tegen Club Brugge in de Champions League. Volgens 90min heeft Manchester United hem al zes keer komen scouten en vraagt FC Porto zo’n 75 miljoen euro voor hem. Eerder werd ook Jordan Pickford (Everton FC) genoemd als een mogelijk transferdoelwit van de Mancunians.

Die heeft nog een contract tot midden 2024 bij Everton en zou volgens Transfermarkt 28 miljoen euro moeten kosten. De Gea speelt al sinds 2011 op Old Trafford. Hij kwam toen voor 25 miljoen euro over van Atlético Madrid, de club waar hij zijn jeugdopleiding genoot. De Gea speelde ondertussen al 505 wedstrijden voor Manchester United, maar onbesproken was hij er nooit.

POLL: Heeft Man Utd nood aan een andere doelman?

Meest recent

Ajax verdient evenveel als Anderlecht en Union SG samen

De Europa League gaat zijn laatste rechte lijn in. De Belgische ploegen liggen er al een tijdje uit. ...

32
32
NAC komt met statement over toekomst Hoefkens

Carl Hoefkens kende niet al te gelukkige passages bij Club Brugge en Standard. Sinds dit seizoen is ...

45
45
Klopp naar Real Madrid? Makelaar geeft hét antwoord

Jürgen Klopp staat momenteel onder contract bij RB Leipzig, waar hij een algemene functie heeft ...

34
34
Club Brugge laat twee smaakmakers NXT gratis gaan

Club Brugge heeft twee knopen doorgehakt. De Belgische landskampioen heeft meegedeeld dat twee ...

310
310
Vandenbroeck flikt het: "Ik ben helemaal leeg"

Zulte Waregem speelt volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League. Jelle Vossen besliste de match ...

72
72
Messi spreekt: over Yamal, Guardiola, Barça en het WK

Lionel Messi praat niet vaak, maar als hij het doet dan is het wel uitgebreid. Vanuit Miami sprak de ...

59
59
Zulte Waregem en La Louvière beuken poort naar JPL open

In de Challenger Pro League werd vandaag beslist welke twee ploegen zeker zouden promoveren naar de ...

177
177
Vertonghen komt met straffe info over coach Kompany

Vincent Kompany is een steengoede coach en bij RSC Anderlecht, Burnley en nu ook Bayern München ...

181
181
Zulte Waregem slaat toe met eerste toptransfer

Zulte Waregem speelt vanavond voor promotie naar de Jupiler Pro League. Eén speler hebben ze ...

101
101
Opvolger Vertonghen: "Er is contact met Anderlecht"

RSC Anderlecht moet in de zomer twee verdedigers halen. Jan Vertonghen stopt, Adryelson (die te ...

313
313
Leko: "Hij zal Standard niet voor een appel en ei verlaten"

Bij Standard gaat er nog het een en ander gebeuren op de transfermarkt de komende maanden. Er zullen ...

112
112
Snel resultaat bij Anderlecht: of het kot staat in brand

Besnik Hasi is terug als coach van Anderlecht en dat zorgt voor heel wat beroering. Ondanks zijn ...

159
159
"Ik sprak in 2024 enkel met Club Brugge voor een job"

Francky Dury is al een tijdje uit beeld nadat hij Zulte Waregem verliet. Ondertussen is het ...

256
256
KRC Genk haalt slag thuis: contract tot 2027

KRC Genk verloor de afgelopen weken talenten aan RSC Anderlecht en ook Club Brugge lijkt met een aan ...

188
188
Drama duurt voort bij Anderlecht: einde seizoen aanvaller

De blessurelast bij RSC Anderlecht is ongezien hoog en het wordt er niet beter op. Besnik Hasi heeft ...

314
314
Fink onthult plan versus Union: Karetsas weer op de bank?

Na de nederlaag tegen Club Brugge hoopt KRC Genk tegen Union de rug te rechten. Thorsten Fink kreeg ...

85
85
'Club Brugge slaat slag in Genk maar vangt bot in Gent'

Club Brugge heeft haar zinnen op de dubbel gezet, maar achter de schermen maakt men in Westkapelle ...

323
323
Penders dropt hint over verlengd verblijf bij KRC Genk

KRC Genk moest vorige week lang haar meerdere erkennen in Club Brugge, dat uiteindelijk wel een ...

182
182
Hasi velt verdict over akkefietje Dolberg en Hazard

Tegen de drie titelkandidaten bleek Anderlecht niet opgewassen, maar in eigen huis tegen Antwerp is ...

211
211
Antwerp & AA Gent verschaffen update uit ziekenboeg

AA Gent boekte vorige week een eerste zege op het veld van Antwerp, dat zelf nog steeds met lege ...

151
151

Meer sportnieuws