"We geloven in het behoud in de Jupiler Pro League"

door

Zulte Waregem legt alle nadruk op de Jupiler Pro League, waar het voor het behoud moet knokken. In de Beker van België moet het aan de bak tegen Lommel SK. Mbaye Leye sprak de media toe.


"Het punt op Mechelen toont de kracht van deze groep en de club in het geheel. In de eerste helft maakten we te vaak technische fouten en gingen we te laat in de duels, zo is ook het eerste doelpunt van Verstraete ontstaan. Aan de rust hebben we gevraagd om te spelen met het vertrouwen waarmee ze trainen. Dan zie je in de tweede periode een dedicated team dat gelooft in zijn kwaliteiten, in de manier van werken en in het behoud in de hoogste klasse”, aldus Leye op de website van Essevee

ROTATIE

In de beker moet niets, maar mag alles. “Ik heb de spelers verteld dat het bekeravontuur iets apart is. Het geeft een spelersgroep, als het ware, verse zuurstof om een wedstrijd aan te vatten. Je ziet dat ook aan de ploegen in de Champions League, die zijn vaak tot andere dingen in staat dan in de competitie. Op weliswaar een ander niveau is dat bij ons niet anders, het is een volledige andere context dan de opeenvolging van wedstrijden in de competitie."

De trainer gaat wellicht wat roteren. “Ik kan wel zeggen dat er enkele aanpassingen zullen gebeuren in de ploeg, maar met respect voor de kwaliteiten van de tegenstander. We mogen die allesbehalve onderschatten. De spelers die aan de wedstrijd zullen starten, krijgen geen cadeau. Het is omdat ze op training of in eerdere wedstrijden getoond hebben dat ze hun basisplaats verdienen.”

POLL: Gaat Zulte Waregem Lommel uitschakelen?

Meest recent

'Knaltransfer Stassin: deze club wil doorduwen'

De jongste maanden laat Lucas Stassin van zich spreken in Frankrijk, want hij scoort bij ...

5
5
Hazard schiet terug naar Dolberg met boodschap op matchbal

De play-offs waren tot dusver een sof voor Anderlecht, maar woensdagavond wist het eindelijk nog ...

63
63
'UEFA gooit Champions League op de schop: grote regelwijziging'

Er is dit seizoen zeer veel veranderd in de Champions League. De UEFA voerde het zogenaamde ...

304
304
'Verlaat Raphinha Barcelona? Drie clubs in de running'

FC Barcelona ligt nog steeds op koers om een geweldig seizoen te beleven. Het staat nog altijd aan ...

38
38
'Club Brugge doet voorstel, publiekslieveling twijfelt'

Club Brugge kan mits een zege tegen Union SG een enorme stap naar een volgende landstitel zetten. ...

387
387
"Dit is onaanvaardbaar": crisis bij dramatisch AA Gent

AA Gent verloor met 5-0 van RSC Anderlecht. De Buffalo's spelen dramatisch en zondag moeten ze ...

142
142
Lokeren-Temse neemt gedwongen afscheid van clubicoon

Lokeren-Temse leefde weer helemaal op onder Stijn Vreven. De club is ondertussen ook bezig met ...

59
59
'Simic kan kassa Anderlecht vullen: twee clubs dringen aan'

RSC Anderlecht gaat in de zomer de kern opfrissen. De club gaat ook spelers van de hand doen en ...

379
379
Hayen bonjourt publiekslieveling genadeloos buiten

Michal Skoras, ooit publiekslieveling onder coach Nicky Hayen, lijkt bij Club Brugge op een zijspoor ...

400
400
'JPL-club gaat voor transferstunt bij RB Leipzig'

KVC Westerlo wil zich profileren als een club waar binnen- en buitenlandse talenten speelkansen ...

49
49
'De Bruyne krijgt interessant voorstel: Henry doet belletje'

Kevin De Bruyne begint stilaan grof wild te worden op de transfermarkt. De middenvelder verlaat ...

564
564
Dolberg leeft op: "Anders was ik boos geweest"

RSC Anderlecht won met 5-0 van AA Gent en de fans konden nog eens trots zijn op hun ploeg. Kasper ...

203
203
KRC Genk in de problemen: "Dat gaan we niet toelaten!"

KRC Genk laat voorlopig geen goede indruk achter in de Play-Offs. Ze speelden 1-1 op het veld van ...

225
225
Anderlecht slaat toe: "Potentieel Champions League-niveau"

RSC Anderlecht heeft na Cédric Hatenboer met Mihajlo Cvetković een tweede zomeraanwinst ...

204
204
Genk krijgt forse klappen: noodscenario voor Heynen?

KRC Genk zit momenteel in een moeilijke periode. Na de dure nederlagen tegen Club Brugge en Union ...

497
497
Crisis bij Gent: fans eisen uitleg, Baro gaat furieus tekeer

AA Gent zit momenteel in de hoek waar de rake klappen vallen. Slechts enkele dagen na de ...

1030
1030
'Sensationele transfer De Bruyne: PL-club schiet in actie'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen transfervrij bij Manchester City. Maar de Belgische ...

435
435
Trossard stelt titelfeest wéér uit, Milan wipt Inter uit Coppa

Liverpool FC zal zich zondag dan toch op eigen veld kunnen verzekeren van de Engelse titel. Arsenal ...

76
76
Racing Genk incasseert nieuwe stevige tik in titelstrijd

Voor de derde keer op een rij heeft Racing Genk averij opgelopen in de titelstrijd. Op de Bosuil ...

264
264
Fenomenale Dolberg-show! Anderlecht vernedert dramatisch AA Gent

Wat een wedstrijd van Kasper Dolberg! Anderlecht kon in deze PO's voorlopig nog niet winnen maar ...

221
221

Meer sportnieuws