Belg maakt indruk bij Milan: "Uitstekende mentaliteit"

door
Belg maakt indruk bij Milan:

AC Milan speelt zondag zijn laatste wedstrijd voor de WK-break. De Rossoneri nemen het thuis op tegen Fiorentina, de nummer negen in de Serie A. Zelf kamperen de Milanezen op plek drie. Het is uitkijken naar welke Belgen speelminuten krijgen van coach Stefano Pioli.


Voor Aster Vranckx is dit seizoen voorlopig een bijrol weggelegd. De ex-speler van KV Mechelen mocht nog maar drie keer opdraven van Pioli, goed voor in totaal dertig minuten. Die pakte hij tegen UC Sampdoria, Juventus en Monza. Toevallig won Milan die drie wedstrijden ook. Stefano Pioli is ondanks de geringe speeltijd voor Vranckx uiterst tevreden over onze landgenoot. Dat gaf de Italiaan aan op zijn persbabbel voor de wedstrijd. 

"Vanochtend heb ik nog met Aster gesproken", klonk het. "Ik ben blij met de manier waarop hij werkt. Ik heb veel keuzes te maken en kan niet iedereen laten spelen, maar ik ben heel tevreden over zijn mentaliteit." Pioli liet zich ook uit over Charles De Ketelaere. Hij kruist de vingers voor een goed WK voor de ex-Bruggeling. "Ik hoop dat Charles het goed zal doen op het WK en dat hij met veel optimisme zal terugkeren uit Qatar", aldus Pioli.

IN HET SPOOR VAN NAPOLI
Milan kan zondag maar beter winnen om in het spoor te blijven van leider Napoli. De Zuid-Italianen zijn momenteel de onbedreigde leider in de Serie A en leggen uitstekend voetbal op de mat. Ze verloren nog niet dit seizoen. Napoli lijkt momenteel dan ook de grootste uitdager te gaan worden van Milan, dat zijn titel graag wil verlengen.

POLL: Moet Vranckx meer speelminuten krijgen?

Meest recent

'Memphis-drama voor Oranje'

Het belooft alweer een drukke voetbalzomer te worden. Pas eind mei eindigen de meeste nationale ...

3
3
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor prioriteit, Dendoncker geeft hint'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

90
90
Net op tijd: Vandenbempt ziet enorm verschil bij Anderlecht

RSC Anderlecht boekte een 7 op 9 in de Play-Offs en lijkt net op tijd in vorm te geraken voor de ...

149
149
'Bliksemtransfer Tolu: KRC Genk vangt jackpot'

KRC Genk gaat in de zomer minstens twee sterkhouders verliezen: Zakaria El Ouahdi en Tolu Arokodare ...

346
346
Club Brugge beeft: zwart beest slaat weer toe

Bij Club Brugge zijn ze niet tevreden na de 1 op 6. Het niveau moet terug omhoog de komende weken. ...

167
167
Vandenbempt ziet topclub benadeeld worden: "Genoeg geweest!"

Bij KRC Genk mogen ze terecht klagen over de spelleiding, want er werden al een aantal fases in deze ...

438
438
'Bommetje bij AA Gent: 'nieuwe coach' in de tribune'

Bij AA Gent kennen ze ronduit dramatische Play-Offs. Trainer Danijel Milicevic doet het zelfs minder ...

350
350
'Schokkende privé-onthulling over Dirk Kuyt'

Dirk Kuyt kent een moeilijk seizoen met Beerschot, waar hij kansloos degradeerde. Maar ook naast het ...

124
124
Deschacht: "Anderlecht mag hem niét verkopen"

Olivier Renard gaat de kern van RSC Anderlecht door elkaar gooien, al zou het misschien beter zijn ...

245
245
Steven Defour verbluft iedereen met absolute knalprestatie

De ondertussen 37-jarige Steven Defour staat al een tijdje op non-actief als trainer. Een avontuur ...

98
98
Belgische transfer naar Como is nu helemaal rond

Como werd de afgelopen weken in verband gebracht met de komst van Kevin De Bruyne, maar concreet is ...

92
92
"Hij is zeker een mogelijkheid" - Stunttransfer De Bruyne?

De geruchtenmolen rondom Kevin De Bruyne draait op volle toeren. De Rode Duivel is stilaan grof wild ...

203
203
Antwerp klaar voor dé match: "Dat wordt heel belangrijk"

Royal Antwerp FC leeft terug. Na zeer povere maanden komen ze eindelijk onder stoom met een knappe 5 ...

233
233
Komisch moment: Van Dijk weet niet wat hem overkomt

Liverpool pakte gisteren een historische 20ste titel in de Premier League. The Reds rekenden ...

76
76
'Anderlecht vreest nieuwe opdoffer voor bekerfinale'

Met twee overwinningen tegen AA Gent heeft RSC Anderlecht een welgekomen portie vertrouwen getankt ...

522
522
Smets: 'Dit zei scheidsrechter na niet-gefloten strafschop'

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers liepen zondag ...

1146
1146
Union of Club Brugge titelfavoriet? Analisten vellen oordeel

De eerste speeldag van de terugronde in de Champions' Play-Offs zit er alweer op. Veel verschillen ...

631
631
Staaltje zinsverbijstering komt doorgedraaide Rüdiger duur te staan

Real Madrid verloor zaterdagavond de finale van de Copa del Rey na verlengingen tegen FC Barcelona. ...

194
194
Anderlecht wil knallen: transferbommetje van formaat

Anderlecht heeft grote plannen op de transfermarkt en mikt op een opvallende toptransfer. De club ...

581
581
Nainggolan verrast: plotse bekentenis tijdens verhoor

Radja Nainggolan toonde zich zondag opnieuw van goudwaarde bij Lokeren-Temse. Met een laat doelpunt ...

314
314

Meer sportnieuws