De 11 namen: Kroatië schuift, Brazilië op volle sterkte

door
De 11 namen: Kroatië schuift, Brazilië op volle sterkte

Het voetbalfeest kan vrijdag opnieuw beginnen. Kroatië en Brazilië hebben de eer om de kwartfinales van het WK op gang te trappen. De vicewereldkampioen van 2018 wil de dansende Goddelijke Kanaries naar huis sturen. Neymar en co zijn op hun hoede.


Bij de Kroaten voert bondscoach Zlatko Dalic twee wijzigingen door in vergelijking met de achtste finale tegen Japan. Pasalic en Sosa komen in de basiself. Petkovic en Barisic zijn de kinderen van de rekening. Op het middenveld moet artiest Luka Modric de lijnen uitzetten. Perisic en Kramaric moeten voor gevaar zorgen. Die eerstgenoemde trof tegen Japan nog raak met een knappe kopbal.

Braziliaanse bondscoach Tite voert dan weer geen wijzigingen door bij Brazilië. Hij geeft het vertrouwen aan dezelfde die Zuid-Korea door de gehaktmolen draaiden in de vorige ronde (6-1). Superster Neymar moet de Brazilianen bij de hand nemen en voor het eerst sinds 2002 nog eens een wereldtitel bezorgen. Voor een voetballand als Brazilië is dat toch al een hele poos geleden.

NEDERLAND OF ARGENTINIË
Als Kroatië-Brazilië u al het water in de mond doet lopen, dan zit u ook vrijdagavond het best aan uw tv-scherm gekluisterd. Dan staat namelijk de clash tussen Nederland en Argentinië op het programma. De winnaar van dat duel neemt het in de halve finales op tegen de Kroaten of de Brazilianen. Of hoe de ene topaffiche de andere in sneltempo opvolgt. Het zijn heerlijke tijden voor voetballiefhebbers.

POLL: Wie stoot door?

Meest recent

‘Lamkel Zé out: pijnlijke details STVV-clash onthuld’

Didier Lamkel Zé zal nooit veranderen. STVV hoopte dat de Kameroener zijn streken doorheen de ...

23
23
Opvallende move: 'Anderlecht zet vol in op Kindermans'

RSC Anderlecht is achter de schermen weer bezig met een paleisrevolutie. Verschillende pionnen ...

74
74
Antwerp-supporters viseren bestuur: “Géén pretpark”

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Naast de pandoering tegen Union SG in de Champions Play-Offs werd ...

70
70
Januzaj in shock na horrorblessure: ‘Geperforeerde darm’

Maandag stonden Las Palmas en Celta de Vigo tegenover elkaar in de Spaanse Primera Division. ...

29
29
Ulderink kop van jut bij Antwerp: “Twee héél rare keuzes”

Royal Antwerp FC ging op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs met de billen bloot tegen ...

63
63
Union slikt enorme tegenvaller in volle titelstrijd

In tegenstelling tot vorig seizoen heeft Union SG zijn start van de Champions' Play-Offs allerminst ...

66
66
Real krijgt lik op stuk: "Hij gaat helemaal nergens heen"

Real Madrid wil zich dinsdagavond tegen Real Sociedad verzekeren van een plek in de finale van de ...

42
42
Zomers vertrek Jutgla? 'Club Brugge verlangt miljoenensom'

Club Brugge telde afgelopen weekend weer verschillende uitblinkers in de gewonnen clash met RSC ...

431
431
Anderlecht komt met groot nieuws voor kraker tegen Genk

RSC Anderlecht kreeg tijdens de openingsspeeldag van de Play-Offs meteen een pak voor de broek van ...

436
436
'Theate imponeert in Duitsland: toptransfer in de maak'

Kersvers bondscoach Rudi Garcia moest tijdens zijn eerste interland-periode aan het roer van de Rode ...

95
95
Antwerp legt sterkhouder vast voor volgend seizoen

Antwerp FC is met een zware nederlaag op Union SG aan de Champions' Play-Offs begonnen en wil zich ...

287
287
'Eerste zomeraanwinst op komst: Genk heeft Karestas-plan'

KRC Genk is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won met overtuigende 4-0-cijfers van AA ...

238
238
Transferbom De Cuyper doet Club Brugge daveren

Maxim De Cuyper is een bepalende speler bij Club Brugge, met sterke prestaties in zowel de ...

1224
1224
'Totale metamorfose City: toekomstbeslissing De Bruyne'

Manchester City plaatste zich afgelopen weekend voor de halve finales van de FA Cup ten koste van ...

139
139
'Lamkel Zé maakt zich onmogelijk: STVV grijpt stevig in'

STVV zette afgelopen weekend een belangrijke stap richting het behoud. Met een zege op het veld van ...

387
387
'United en co in de rij: Club wil reuzentransfer van 35 miljoen'

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en kende zondagmiddag geen enkel probleem ...

555
555
'Stoelendans blijft duren: opvallende vertrekker op Anderlecht'

RSC Anderlecht toont zich ook dit seizoen allerminst een baken van stabiliteit. In aanloop naar de ...

790
790
Vandenbempt schoffeert ‘bang’ Anderlecht: “Hij zorgde voor paniek”

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Club Brugge op de eerste speeldag van de Champions ...

344
344
'KRC Genk zwaar de mist in met ruwe diamant': "Geblokkeerd"

KRC Genk is dit seizoen de competitieleider. De jeugdopleiding van de Limburgers maakte de afgelopen ...

407
407
‘Union hakt knoop door: toekomst cultheld Burgess bekend’

Christian Burgess is bij Union SG uitgegroeid tot een cultheld op de Belgische velden. De Engelsman ...

213
213

Meer sportnieuws