Moet Anderlecht dan toch vrezen voor vertrek van Fabio Silva?

door
Moet Anderlecht dan toch vrezen voor vertrek van Fabio Silva?

RSC Anderlecht bereidde zich in Spanje voor op de hervatting van het clubvoetbal. Voor Brian Riemer was de stage meteen het ideale moment om uitvoerig kennis te kunnen maken met zijn nieuwe manschappen. Toch moet de Deen samen met Anderlecht alsnog vrezen voor een winters vertrek van één van de absolute sterkhouders. 


Zo gaf Fabio Silva in een uitgebreid interview met Het Nieuwsblad tekst en uitleg over zijn toekomst bij de Brusselse club. De Portugees werd de voorbije weken meermaals in verband gebracht met een vroegtijdige terugkeer naar Wolverhampton, en gaf ondertussen ook toe dat die kans niet helemaal onbestaande is. "Ik focus me op Anderlecht, en ik merk ook dat spelers als een Refaelov graag met mij voetballen. Als Wolverhampton me nu al terug wil, wil dat zeggen dat ik geweldig werk lever. Ik kan dus niet zeggen of ik hier na januari nog ben", aldus de Portugees die de deur op een terugkeer naar Engeland toch enigszins op een kier lijkt te houden. 

Voor het WK gingen de alarmbellen bij RSC Anderlecht even af toen Fabio Silva zich aan de knie blesseerde tijdens een wedstrijd van het Portugese beloftenelftal. Toch was de paniek groter dan de effectieve ernst van de blessure. Zo sloot de aanvaller terug aan bij de groep tijdens de stage in Spanje, en liet hij toen ook weten dat hij helemaal klaar was om terug aan de bak te gaan voor Paars-Wit. 

Eerste test voor Riemer

Brian Riemer bereidt zich ondertussen ongetwijfeld voor op zijn eerste officiële duel als Anderlecht-trainer. De Deen krijgt met KRC Genk meteen een topper van formaat voor de kiezen. Het Croky Cup-duel belooft dus meteen een eerste echte test te gaan worden voor Riemer. Volgende week maandag hervat Anderlecht de competitie dan weer op het veld van Sporting Charleroi. 

POLL: Wie plaatst zich voor de volgende ronde van de Croky Cup?

Meest recent

Vandenbempt snoeihard: “Koers van kreupele paarden”

Speeldag 4 van de Play-Offs zit erop en naar goede gewoonte analyseerde Peter Vandenbempt de ...

47
47
Mpoku trekt stekker uit overname Standard en haalt uit

Standard Luik is achter de schermen bezig met een paleisrevolutie. Na het fiasco met eigenaars 777 ...

45
45
Zware straf Union na Genk? “Ze bedriegen de boel twee keer”

Naar goede gewoonte was het maandagavond tijd voor Extra Time. Filip Joos en de analisten spraken ...

188
188
‘Ajax heeft masterplan met Mokio: jackpot én knaltransfer’

Jorthy Mokio werd de jongste debutant ooit voor KAA Gent, maar de Buffalo’s zagen hun ...

47
47
Ulderink onthult groot probleem Antwerp: “Geen discussie!”

Royal Antwerp FC lijkt maar niet op stoom te geraken onder Andries Ulderink in de Champions ...

45
45
Glipt titel pijnlijk uit handen KRC Genk? “Een enorme klap”

KRC Genk verloor in eigen huis van Union SG. De Limburgers stonden al zeven maanden aan de leiding, ...

121
121
'Club op miljoenenkoers: Engelse driestrijd voor sterkhouder'

Club Brugge zal komende zomer naar alle waarschijnlijkheid enkele sterkhouders te gelde maken. ...

314
314
Belgische held beslist historische bekerfinale in Nederland

In Nederland stond op paasmaandag de finale van de KNVB Beker op het programma. En het is zowaar Go ...

215
215
KRC Genk komt erg goed weg: "Levensgevaarlijke actie"

KRC Genk verloor zondag ook zijn tweede rechtstreekse duel tegen een titelconcurrent en ging met 1-2 ...

220
220
Zorgwekkende reeks Anderlecht: Hasi nog tijdens seizoen weg?

RSC Anderlecht pakte zondag tegen Antwerp FC zijn eerste puntje van de Champions' Play-Offs en ...

387
387
'Nieuwe transfer Saelemaekers: Milan legt minimumprijs vast'

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang. Na zijn goede ...

85
85
'Arsenal krijgt vrij spel: zomerse supertransfer nabij'

De zomerse mercato komt met de dag dichter en een pak ploegen zijn nu al druk in de weer met het ...

271
271
‘Club Brugge haalt krachtig uit met JPL-powerhouse’

Club Brugge wil zijn middenveld versterken en heeft zijn oog laten vallen op Abdoulaye Sissako van ...

368
368
'Verhaeghe vloekt: middenvelder verlaat Club Brugge'

Club Brugge trekt alsmaar vaker de kaart van de eigen jeugd, maar uiteraard kan niet iedereen ...

403
403
Vanhaezebrouck ziet voordeel voor KRC Genk in titelrace

Na maanden onafgebroken aan de leiding te hebben gestaan is KRC Genk haar polepositie kwijt. De ...

300
300
Opvallend: 'Union wil shoppen bij titelconcurrent'

De strijd om de titel lijkt na afgelopen weekend meer dan ooit een driekoppige race tussen Club ...

174
174
Club Brugge krijgt goed & slecht nieuws uit ziekenboeg

Dankzij een vlotte 0-5 zege tegen AA Gent nam Club Brugge zondag de koppositie over van KRC Genk. De ...

541
541
Nieuwe beelden Genk-Union: echte ballengooier bekend?

Union wist zondag als eerste ploeg dit seizoen te winnen op het veld van KRC Genk, waar de potjes in ...

1163
1163
'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op ...

327
327
Kompany zet op speelse wijze journalist op zijn plaats

Bayern München pakt weldra weer de titel in de Bundesliga. Een straffe prestatie en Vincent ...

151
151

Meer sportnieuws