'Milan-trainer broedt op De Ketelaere-verrassing'

door
'Milan-trainer broedt op De Ketelaere-verrassing'

Het merendeel van de Europese competities heeft zich inmiddels weer op gang getrokken, vanaf volgende week is het ook de beurt aan de Serie A. Dan is het onder meer uitkijken naar hoe Charles De Ketelaere het er vanaf zal brengen bij AC Milan. Zijn eerste maanden bij de Italiaanse kampioen waren immers geen groot succes.


Na een transfersoap van enkele weken verhuisde CDK afgelopen zomer voor recordsom van om en bij de 30 miljoen van Jan Breydel naar San Siro. In de laatste oefenwedstrijden liet hij meteen een veelbelovende indruk achter en scoorde hij ook enkele doelpunten. Maar die goede lijn kon hij niet doortrekken eenmaal het seizoen begon. In 18 wedstrijden kon hij nog niet scoren en leverde hij slechts één assist af.

Niet bepaald dus de impact waar men in San Siro op gehoopt had. Maar de Milanezen zijn niet van plan om De Ketelaere snel te laten vallen. In het recente verleden toonde de club zich ook telkens geduldig met jongere nieuwkomers zoals Rafael Leao en Sandro Tonali, die uiteindelijk van cruciaal belang bleken in het behalen van de titel. De jonge Duivel hoeft zich dus nog grote zorgen te maken, toch kan hij best zo snel mogelijk zijn niveau opkrikken.

DIEPE SPITS
Vanaf woensdag volgt alvast een nieuwe kans, dan hervat Milan de competitie met een bezoek aan Salernitana. En coach Stefano Pioli zou op een opvallend plannetje broeden. Omdat Olivier Giroud nog maar pas terug is na zijn WK-campagne en Zlatan Ibrahimovic de laatste hand legt aan zijn revalidatie, zit Milan momenteel zonder diepe spits. Volgens La Gazzetta dello Sport zou Pioli daarom overwegen De Ketelaere uit te spelen als diepste man. Niet meteen zijn favoriete positie, maar zowel bij Club Brugge als de nationale ploeg deed hij al ervaring op in deze rol.

POLL: De Ketelaere gaat het alsnog maken bij Milan ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor prioriteit, Dendoncker geeft hint'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

60
60
Net op tijd: Vandenbempt ziet enorm verschil bij Anderlecht

RSC Anderlecht boekte een 7 op 9 in de Play-Offs en lijkt net op tijd in vorm te geraken voor de ...

115
115
'Bliksemtransfer Tolu: KRC Genk vangt jackpot'

KRC Genk gaat in de zomer minstens twee sterkhouders verliezen: Zakaria El Ouahdi en Tolu Arokodare ...

302
302
Club Brugge beeft: zwart beest slaat weer toe

Bij Club Brugge zijn ze niet tevreden na de 1 op 6. Het niveau moet terug omhoog de komende weken. ...

145
145
Vandenbempt ziet topclub benadeeld worden: "Genoeg geweest!"

Bij KRC Genk mogen ze terecht klagen over de spelleiding, want er werden al een aantal fases in deze ...

399
399
'Bommetje bij AA Gent: 'nieuwe coach' in de tribune'

Bij AA Gent kennen ze ronduit dramatische Play-Offs. Trainer Danijel Milicevic doet het zelfs minder ...

331
331
'Schokkende privé-onthulling over Dirk Kuyt'

Dirk Kuyt kent een moeilijk seizoen met Beerschot, waar hij kansloos degradeerde. Maar ook naast het ...

110
110
Deschacht: "Anderlecht mag hem niét verkopen"

Olivier Renard gaat de kern van RSC Anderlecht door elkaar gooien, al zou het misschien beter zijn ...

223
223
Steven Defour verbluft iedereen met absolute knalprestatie

De ondertussen 37-jarige Steven Defour staat al een tijdje op non-actief als trainer. Een avontuur ...

92
92
Belgische transfer naar Como is nu helemaal rond

Como werd de afgelopen weken in verband gebracht met de komst van Kevin De Bruyne, maar concreet is ...

85
85
"Hij is zeker een mogelijkheid" - Stunttransfer De Bruyne?

De geruchtenmolen rondom Kevin De Bruyne draait op volle toeren. De Rode Duivel is stilaan grof wild ...

187
187
Antwerp klaar voor dé match: "Dat wordt heel belangrijk"

Royal Antwerp FC leeft terug. Na zeer povere maanden komen ze eindelijk onder stoom met een knappe 5 ...

218
218
Komisch moment: Van Dijk weet niet wat hem overkomt

Liverpool pakte gisteren een historische 20ste titel in de Premier League. The Reds rekenden ...

72
72
'Anderlecht vreest nieuwe opdoffer voor bekerfinale'

Met twee overwinningen tegen AA Gent heeft RSC Anderlecht een welgekomen portie vertrouwen getankt ...

510
510
Smets: 'Dit zei scheidsrechter na niet-gefloten strafschop'

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers liepen zondag ...

1095
1095
Union of Club Brugge titelfavoriet? Analisten vellen oordeel

De eerste speeldag van de terugronde in de Champions' Play-Offs zit er alweer op. Veel verschillen ...

608
608
Staaltje zinsverbijstering komt doorgedraaide Rüdiger duur te staan

Real Madrid verloor zaterdagavond de finale van de Copa del Rey na verlengingen tegen FC Barcelona. ...

183
183
Anderlecht wil knallen: transferbommetje van formaat

Anderlecht heeft grote plannen op de transfermarkt en mikt op een opvallende toptransfer. De club ...

570
570
Nainggolan verrast: plotse bekentenis tijdens verhoor

Radja Nainggolan toonde zich zondag opnieuw van goudwaarde bij Lokeren-Temse. Met een laat doelpunt ...

307
307
Maandagkranten zien uitblinker: "Geweldig nieuws Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag een goede zaak gedaan. De Brusselaars wonnen opnieuw van AA Gent ...

396
396

Meer sportnieuws